GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: SkArY_9, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist, vaskonti

Потребителски аватар
Дидо
Контакти:

Ние използваме бисквитки

Мнениеот Дидо » 12 яну 2019 22:35

При всяко влизане в сайта на Гонг,Дарик и Вести и там производните му глупости ме кара да приемам едни и същи простотии.
Да ви кажа,отдавна не ям бисквитки,вече съм на пържоли.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

bsz1916
Контакти:

"ВЕЧНОТО " ДЕРБИ ?!

Мнениеот bsz1916 » 24 фев 2019 06:36

Относно днешния мач между Левски и ЦСКА - София ( София ) отново в някои медии се появяват странни заглавия като " вечно дерби " , " вечните съперници " и други подобни . Може ли да има " вечно дерби " между 2 отбора , когато единият е на 105 , а другият на по - малко от 3 години ? Очаквам днес по ДИЕМА СПОРТ " коментаторите " отново да бъркат името на единия отбор и да ни занимават с фалшиви статистики , включващи и мачове на друг , вече несъществуващ отбор . Дали предстоящата смяна на собствеността на НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ ще доведе до положителни промени в работата на някои медии и спортни сайтове и те ще започнат да отразяват истината такава , каквато е , ПРЕДСТОИ ДА РАЗБЕРЕМ СЪВСЕМ СКОРО .

nashenec
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот nashenec » 25 фев 2019 08:16

Най-спорният момент на вечното дерби - видео

Тъй като знам, че в Гонг гледате на запис спорни моменти, изпращам ви запис (от нета - форум на Сега) какво стана причина за изгонване на червения футболист. За мен няма спор, че е блъскане за червен картон.

Изображение

vvessel
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот vvessel » 05 мар 2019 13:14

Ако може да обърнете повече внимание на Венци Стефанов, неговите клеветите и неприкритите му заплахи към съдиите.
Не е лошо в предаването да извадите поне 3-4 брутални подпирания на Славия (а те са много повече) и да го чуем какво е казал след , примерно, полуфинала срещу Ботев.

Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”