Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот riftwar » 11 яну 2019 14:59

Яблонски, Цветкович и Кабрал са важни за Левски, но трябваше, докато не преподпишат да си стоят в София. Накрая те ще се доразхождат до края на сезона и ще си тръгнат като свободни трансфери, а тези с дългите договори ще чакат новия треньор да им даде шанс!?
Вместо тях, след като няма нови, добри или лоши, но трябваше да пътуват Нашименто, Ривалдиньо или Виана и Кабов. А не последните двама да ги дават под наем, а другите също да ги мъчат да им намират отбори.
Като преподпишеше някой от горните трима, го качват на самолета за лагера и тогава връщат някой от последните изброени.
За Митрев и Полачек не коментирам, защото и без тях имаме 3-ма вратари. И аз, както някои хора от форума за първи път чувам за двама Мартин Петков-ци. Какъв е случая там?

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 яну 2019 15:01

LM10 написа:Кедира как не помириса терен, като не преподписа, ПСЖ как прати Рабио при юношите, Сираков как наказа Илиян Стоянов да гледа видеа.

Може да не е работа на треньора да преподписа договори, но той трябва да мисли в перспектива, защото лятото най-верротно ще си тръгнат Милош, Ябло и Кабрал и докато се климатизират тяхните заместници, ще сме отпаднали от ЕКТ, ако въобще се класираме за Европа, понеже от видяното в последните ни 4-5 мача ще ни е доста трудно.


Класиране за ЛЕ ще означава минаване през бараж и провалена лятна подготовка, така че това не виждам какъв приоритет може да е на отбора. Отделно от там никакви пари не взимаме вече, така че е все тая дали ще играем. Няма и смисъл да ни гледат простотиите за н-ти път... Пък и ква Европа, кви пет лева - ние сме пред сигурен фалит ... Още като се построй сектора казах, че до 10 години ще настъпи - просто няма как да бъде изпит. До 2024 остава половината от периода, но май ще дойде по-рано.

Каква перспектива да гледа, като не му се осигуряват нещата/играчите и т.н., които е искал ? Човекът си гледа себе си в момента и както каза иска да постигне някакви резултати. Боли го него какво ще става след като си тръгне, а той има огромна причина да го направи. Зависим е от някакви идиоти, които нямат идея какво правят и дори един средняк райнов не могат да му уредят. Изпълнявайки договора си не оставя Левски по средата на сезона, а ще се мъчи с неможачите до края. Разбира се, че я има и другата гледна точкА - като ще се маха, защо остава. Угодия в случая няма.
Последна промяна от t0bl3ro_bg на 11 яну 2019 15:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот wilge » 11 яну 2019 15:02

koisa написа:
groti написа:
wilge написа:
koisa написа:...
Само дето проблемът не е в Райнов... Лятото до сделка не се стигна заради задължения на клуба към агента му. Сега отново не става, защото нашите не могат да се разберат с Берое. Дочух, че нашите искат да го вземат и да платят по-късно, а Берое искат парите веднага. И то с право, след като сме осъдени заради подобни уж плащания по-късно.

Който иска намира начин, който не иска намира причина. Дори световноизвестни футболисти са сменяли агентите си при подобни случаи. Какво го боли Райнов, че агента му има да получава пари от Левски по някаква друга сделка. В случая той недвусмислено застава на страната на агента си. Да му е честито!


Абсолютно. Да сменя и агент, съпруга, името, та даже ако трябва и държавата си, щото великите ние сме го поискали.
Не. Тук става дума за лоялност. Ако агентът ти е лоялен към теб и ти си лоялен към него. Ако очакваш от к*рва дето си върти гъза при първата възможност да е лоялен играч - забрави. Ако той се опитва да си върти на твой гръб далаверите съм съгласен.

:lol: :lol: :lol:
Да, още малко някои ще поискат да избие семейството си, ако примерно са против да дойде в Левски, само и само да ни угоди. :lol:

Четете внимателно, моля! Не изпадайте в крайности!
Не укорявам Райнов, че е останал лоялен към агента си. Казвам, че има начин и Виктор Венков и Мартин Райнов да са доволни. Смяната на агента е само един от вариантите. Райнов е направил своя избор. Няма лошо.
Учудвам се защо при създалата се ситуация скаутското звено вече половин година не можа да си изясни нещата по сделката. И дали треньорът действително го иска. Така пишеше и за Еуженио.
Нещо за Райнов извън темата: С какво ще вдигне нивото на Левски футболист чиято кариера е преминала през Етър, Сливен, Банско, Хасково, Локомотив (ГО), Локомотив (Пд) и Берое? И кой от полузащитниците бихте извадили за да се освободи място за габровлията? Благодаря предварително.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 яну 2019 15:04

riftwar написа:Яблонски, Цветкович и Кабрал са важни за Левски, но трябваше, докато не преподпишат да си стоят в София. Накрая те ще се доразхождат до края на сезона и ще си тръгнат като свободни трансфери, а тези с дългите договори ще чакат новия треньор да им даде шанс!?
Вместо тях, след като няма нови, добри или лоши, но трябваше да пътуват Нашименто, Ривалдиньо или Виана и Кабов. А не последните двама да ги дават под наем, а другите също да ги мъчат да им намират отбори.
Като преподпишеше някой от горните трима, го качват на самолета за лагера и тогава връщат някой от последните изброени.
За Митрев и Полачек не коментирам, защото и без тях имаме 3-ма вратари. И аз, както някои хора от форума за първи път чувам за двама Мартин Петков-ци. Какъв е случая там?


Няма заместници - как да ги остави, с мен и теб ли ще играе ?

От какъв зор ще оставя виана и Кабов, като не иска никой от тях, а и трябва да играят някъде, вместо да седят резерви. Точно това трябваше да се направи отдавна - отдаване под наем и след 1-2 години връщане, НО ако стават, не да ми търкат 2-3 години пейката и да няма никаква игрова практика.

Единият Мартин е нападател, другият е Халф. Разделяш ги на халф-анорексик( т.н. Меси) и нападател-здравеняк, за да ги запомниш по-лесно.

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот riftwar » 11 яну 2019 15:16

t0bl3ro_bg написа:
riftwar написа:Яблонски, Цветкович и Кабрал са важни за Левски, но трябваше, докато не преподпишат да си стоят в София. Накрая те ще се доразхождат до края на сезона и ще си тръгнат като свободни трансфери, а тези с дългите договори ще чакат новия треньор да им даде шанс!?
Вместо тях, след като няма нови, добри или лоши, но трябваше да пътуват Нашименто, Ривалдиньо или Виана и Кабов. А не последните двама да ги дават под наем, а другите също да ги мъчат да им намират отбори.
Като преподпишеше някой от горните трима, го качват на самолета за лагера и тогава връщат някой от последните изброени.
За Митрев и Полачек не коментирам, защото и без тях имаме 3-ма вратари. И аз, както някои хора от форума за първи път чувам за двама Мартин Петков-ци. Какъв е случая там?


Няма заместници - как да ги остави, с мен и теб ли ще играе ?

От какъв зор ще оставя виана и Кабов, като не иска никой от тях, а и трябва да играят някъде, вместо да седят резерви. Точно това трябваше да се направи отдавна - отдаване под наем и след 1-2 години връщане, НО ако стават, не да ми търкат 2-3 години пейката и да няма никаква игрова практика.

Единият Мартин е нападател, другият е Халф. Разделяш ги на халф-анорексик( т.н. Меси) и нападател-здравеняк, за да ги запомниш по-лесно.

Хах, добре, значи залагаме надежди на нападателчето, поне на хартия. Тези със слабата физика се разбра, че чисто физически ги мачкат. Успех на всички младежи разбира се де.
А иначе за тримата с изтичащите договори ми е ясно, че нямат алтернатива, но трябва и някак да ги натиснат да решават бързо, защото ако нямат сърце да играят, а само се разхождат до края на договорите си, то по-добре да се позипоти някой юноша на тяхно място.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот groti » 11 яну 2019 15:22

wilge написа:Четете внимателно, моля! Не изпадайте в крайности!
Не укорявам Райнов, че е останал лоялен към агента си. Казвам, че има начин и Виктор Венков и Мартин Райнов да са доволни. Смяната на агента е само един от вариантите. Райнов е направил своя избор. Няма лошо.
Учудвам се защо при създалата се ситуация скаутското звено вече половин година не можа да си изясни нещата по сделката. И дали треньорът действително го иска. Така пишеше и за Еуженио.
Нещо за Райнов извън темата: С какво ще вдигне нивото на Левски футболист чиято кариера е преминала през Етър, Сливен, Банско, Хасково, Локомотив (ГО), Локомотив (Пд) и Берое? И кой от полузащитниците бихте извадили за да се освободи място за габровлията? Благодаря предварително.


Истината е, че в момента изобщо не сме отбор, който да може да развие или продаде на запад играч. Лудогорец, Тирето, та дори и Славия са по-подходящ отбор за продължаване и развиване на кариерата. Нормално е тези негативи да окажат влияние при една ситуация, в която нещата са "на кантар". Веднага агентът казва - "ето, тия са некоректни платци. Не ми плащат, какво да очакваш от тях".
По въпроса за Райнов - не знам. Аз бях скептичен и за Мечката и Костов.. Може да си спомним и Легендата едно време. Нямам мнение за него, но положението е такова, че вече и средна ръка българи не искат в Левски.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот comorad » 11 яну 2019 20:56

wilge написа:
koisa написа:
groti написа:
wilge написа:
koisa написа:...
Само дето проблемът не е в Райнов... Лятото до сделка не се стигна заради задължения на клуба към агента му. Сега отново не става, защото нашите не могат да се разберат с Берое. Дочух, че нашите искат да го вземат и да платят по-късно, а Берое искат парите веднага. И то с право, след като сме осъдени заради подобни уж плащания по-късно.

Който иска намира начин, който не иска намира причина. Дори световноизвестни футболисти са сменяли агентите си при подобни случаи. Какво го боли Райнов, че агента му има да получава пари от Левски по някаква друга сделка. В случая той недвусмислено застава на страната на агента си. Да му е честито!


Абсолютно. Да сменя и агент, съпруга, името, та даже ако трябва и държавата си, щото великите ние сме го поискали.
Не. Тук става дума за лоялност. Ако агентът ти е лоялен към теб и ти си лоялен към него. Ако очакваш от к*рва дето си върти гъза при първата възможност да е лоялен играч - забрави. Ако той се опитва да си върти на твой гръб далаверите съм съгласен.

:lol: :lol: :lol:
Да, още малко някои ще поискат да избие семейството си, ако примерно са против да дойде в Левски, само и само да ни угоди. :lol:

Четете внимателно, моля! Не изпадайте в крайности!
Не укорявам Райнов, че е останал лоялен към агента си. Казвам, че има начин и Виктор Венков и Мартин Райнов да са доволни. Смяната на агента е само един от вариантите. Райнов е направил своя избор. Няма лошо.
Учудвам се защо при създалата се ситуация скаутското звено вече половин година не можа да си изясни нещата по сделката. И дали треньорът действително го иска. Така пишеше и за Еуженио.
Нещо за Райнов извън темата: С какво ще вдигне нивото на Левски футболист чиято кариера е преминала през Етър, Сливен, Банско, Хасково, Локомотив (ГО), Локомотив (Пд) и Берое? И кой от полузащитниците бихте извадили за да се освободи място за габровлията? Благодаря предварително.


И аз не знам с какво ще помогне. За мен е по-добре да се даде шанс на Юруков, има нещо в това момче и само с игри ще го докаже. Не знам и защо зачеркнаха Нашименто, ще стане като с Рошу. Замина си в Румъния и и си играе, а тук го водеха свършил с футбола.
А за това, че вече никой не искал в Левски не е така, има достатачно футболисти желаещи да дойдат, но дали са с нужната класа е друг въпрос.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 яну 2019 22:57

comorad написа:
И аз не знам с какво ще помогне. За мен е по-добре да се даде шанс на Юруков, има нещо в това момче и само с игри ще го докаже. Не знам и защо зачеркнаха Нашименто, ще стане като с Рошу. Замина си в Румъния и и си играе, а тук го водеха свършил с футбола.
А за това, че вече никой не искал в Левски не е така, има достатачно футболисти желаещи да дойдат, но дали са с нужната класа е друг въпрос.



И аз харесвам Нашименто, но той свърши на психологическо ниво с ПФК Левски. За него и за нас е по-добре да не е в отбора вече. Кофти, че точно при него стана това, защото се вижда, че я пипа топката. Тва е футболът.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот k_oleto » 11 яну 2019 23:00

t0bl3ro_bg написа:
comorad написа:
И аз не знам с какво ще помогне. За мен е по-добре да се даде шанс на Юруков, има нещо в това момче и само с игри ще го докаже. Не знам и защо зачеркнаха Нашименто, ще стане като с Рошу. Замина си в Румъния и и си играе, а тук го водеха свършил с футбола.
А за това, че вече никой не искал в Левски не е така, има достатачно футболисти желаещи да дойдат, но дали са с нужната класа е друг въпрос.



И аз харесвам Нашименто, но той свърши на психологическо ниво с ПФК Левски. За него и за нас е по-добре да не е в отбора вече. Кофти, че точно при него стана това, защото се вижда, че я пипа топката. Тва е футболът.


Нашимиенто беше разчупен футболист. Тука сериозно пиша. С идея по-нестандартен. Мисля, че му изяде главата пропуснатите дузпи, но все пак не съм му гледал достатъчно мачове

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот comorad » 11 яну 2019 23:14

k_oleto написа:
t0bl3ro_bg написа:
comorad написа:
И аз не знам с какво ще помогне. За мен е по-добре да се даде шанс на Юруков, има нещо в това момче и само с игри ще го докаже. Не знам и защо зачеркнаха Нашименто, ще стане като с Рошу. Замина си в Румъния и и си играе, а тук го водеха свършил с футбола.
А за това, че вече никой не искал в Левски не е така, има достатачно футболисти желаещи да дойдат, но дали са с нужната класа е друг въпрос.



И аз харесвам Нашименто, но той свърши на психологическо ниво с ПФК Левски. За него и за нас е по-добре да не е в отбора вече. Кофти, че точно при него стана това, защото се вижда, че я пипа топката. Тва е футболът.


Нашимиенто беше разчупен футболист. Тука сериозно пиша. С идея по-нестандартен. Мисля, че му изяде главата пропуснатите дузпи, но все пак не съм му гледал достатъчно мачове


Мен ме изумява, за Н-ти път, че не можем да продадем сностен играч. Момчето е ОК, все ще се намери отбор готов да даде пари за него. Не е като да не е играл. Има мачове с Португалия, Румъния. Да го дадът под наем и него за 6 месеца , пък живи и здрави лятото ако/КАТО/ имаме нов треньор.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, Testa_di_Legno, TristaNNN и 58 госта