Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red_Neck » 10 яну 2019 16:05

CaptainBertorelli написа:Не забравяйте, че ние като публика искахме откупуването на активите. Е, сбъдна ни се желанието. Това също натежава при продажбата на основни футболисти. Има два начина за излизане от този омагьосан кръг - див късмет в ЕКТ или продажба на футболист за невиждана в България сума. Аз лично се надявам повече на второто, като надеждата ми е конкретно в Антов. Само да е здрав, че има потенциал и го слуша главата съм сигурен. Година-година и половина и току-виж, чудото стане.

Не само активите ......
Който е виждал Панчарево през 2015 и е бил скоро там, знае какво се направи на юнашко доверие (без да има нищо черно на бяло).
В случая говорим за милиони левове собствена пара със съмнителна възвръщаемост.

ПП: .... само напомням, че Пернишкият бръснар от 12 милиона фирмена пара, не можа да отдели за едно табло (за козирка да не говорим) :!:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Martinez1948 » 10 яну 2019 18:45

Факт , това което днешното ръководство направи за 3г. никой друг не беше правил. Това малко ми звучи като ,, Това което Тодор Живков построй, вие не може да боядисате '' :) :) :) :) :)
титан и лупи няма какво да ги коментираме, ,,вън боклуците от ЦСКА'' са пълни противоположност на визия, ред, стратегия, успех. Даже се чудя как бяха сглобили онзи отбор от 2011г. макар и за няколко месеца с Зику, Мораес, Делев, Нелсън, Платини ...
лупи --- без коментар.
Даже като се тегли чертата с плащането на активите и приемствеността на дружествата , което скоро ще се отбележи и в сайта на уефа като ни върнат историята. И що годе доброто представяне в мачовете с Адмира, че дори и с Копенхаген може да се каже, че доста надграждаме и до 2-3г. макс няма как да не сме шампиони..... но на стадиона минимум 7000 човека, основно условие.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2075
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот k20dan4o » 10 яну 2019 21:59

CaptainBertorelli написа:Не забравяйте, че ние като публика искахме откупуването на активите. Е, сбъдна ни се желанието. Това също натежава при продажбата на основни футболисти. Има два начина за излизане от този омагьосан кръг - див късмет в ЕКТ или продажба на футболист за невиждана в България сума. Аз лично се надявам повече на второто, като надеждата ми е конкретно в Антов. Само да е здрав, че има потенциал и го слуша главата съм сигурен. Година-година и половина и току-виж, чудото стане.

По добре свали червените очила и слез на земята. Говорите за откупуване на активите, а те всъщност са платени с цената на увеличаване на капитала. Тоест един дълг е платен с нов заем.
За див късмет в ЕКТ. Хмм, ми те са четири предварителни кръга...и ако си непоставен още от първия :?:
А скъпа продажба на БГ футболист...трудно. Скъпо продават сърби и хървати.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 11 яну 2019 09:22

k20dan4o написа:
CaptainBertorelli написа:Не забравяйте, че ние като публика искахме откупуването на активите. Е, сбъдна ни се желанието. Това също натежава при продажбата на основни футболисти. Има два начина за излизане от този омагьосан кръг - див късмет в ЕКТ или продажба на футболист за невиждана в България сума. Аз лично се надявам повече на второто, като надеждата ми е конкретно в Антов. Само да е здрав, че има потенциал и го слуша главата съм сигурен. Година-година и половина и току-виж, чудото стане.

По добре свали червените очила и слез на земята. Говорите за откупуване на активите, а те всъщност са платени с цената на увеличаване на капитала. Тоест един дълг е платен с нов заем.
За див късмет в ЕКТ. Хмм, ми те са четири предварителни кръга...и ако си непоставен още от първия :?:
А скъпа продажба на БГ футболист...трудно. Скъпо продават сърби и хървати.


Като говорим за заеми ,трябва да отбележим и заемите на Лудогорец :)
[offtopic]12 млн.лв към Търговска банка
9 млн.лв към Булинвест
11 млн. лв Концесионен договор
И 2 млн. и малко към персонал .
Така ,че си споменавайте и вашите заеми , защото покрай Левски и ЦСКА а и добавяйки това ,че няма медия която да пише против вас ,нещата изглеждат розови ,но дали е така?
Я си представи ако в Левски или ЦСКА бяха сменени едновременно десет треньора и пет началници ,какво щеше да стане по медиите :)
Тъпспорт трябваше още един сайт да правят :)[/offtopic]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот k_oleto » 11 яну 2019 09:30

За сега сме с един зимен трансфер. Пресаташето си го бива! Обаче, мисля че нашите трябва да се активизират още малко.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот delqnski47 » 11 яну 2019 10:50

k_oleto написа:За сега сме с един зимен трансфер. Пресаташето си го бива! Обаче, мисля че нашите трябва да се активизират още малко.

Време е за нови чистачки :!:
Изображение
:lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот SLAP » 11 яну 2019 11:07

Стойчо Атанасов подписа нов 3-годишен договор с клуба...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red_Neck » 11 яну 2019 11:33

SLAP написа:Стойчо Атанасов подписа нов 3-годишен договор с клуба...

Перфектно, .... музика за ушите! Сега остава да му осигурят достатъчно игрово време чрез наем до края на сезона.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот yagarr » 11 яну 2019 12:09

Red_Neck написа:
SLAP написа:Стойчо Атанасов подписа нов 3-годишен договор с клуба...

Перфектно, .... музика за ушите! Сега остава да му осигурят достатъчно игрово време чрез наем до края на сезона.

+1 Напълно излишен за отбора както и може би и Лясков.След като Стойчо е 3-ти избор за позицията си дано отиде под наем, за Лясков се съмнявам понеже е втори да го пратим под наем и да привлечем нов на негово място, но би било хубаво.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот SLAP » 11 яну 2019 14:37

"Динамо" проявляет интерес к болгарскому вингеру Кирилу Десподову. 22-летний футболист является одной из новых больших надежд болгарского футбола. Ему ещё не исполнилось 16 лет, а он уже дебютировал в молодежной сборной Болгарии (до 19 лет), а потом и в чемпионате Болгарии в возрасте 15 лет и 7 месяцев. Летом 2016 года Кирил подписал контракт с футбольным клубом ЦСКА (София). Всего за свою карьеру он сыграл 131 матч, в которых 31 гол и отдал 27 результативных передач.
В 2015 году Десподов дебютировал в сборной Болгарии и даже успел забить гол, но потом его перестали вызывать в расположение национальной команды.

https://www.youtube.com/watch?v=jZ1qEnwxScQ

P.S.
Не го разбирам този език, ама общо взето всички ще схавнем за какво иде реч...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта