Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 10 яну 2019 16:24

Да....но Славиша има добра визитка.Някак не върви да го обвинявате че бъркал състава и футболистите като постове.То просто е невъзможно.Може би експериментира кои къде би могъл да е по слаб... :) В краина сметка тои ще си ги наложи на правилните места и отборът ще се раздвижи.Но все пак трябва и играчите да му помогнат.Нали са едно цяло.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 10 яну 2019 16:29

Още ли продължава жалното реване за Роси? Като гледам в Италия: Милан, Ювентус, Интер, Рома, Лацио, и Наполи се избиват за него... Спомням си как същите хора пишеха, че футболистите му правят бойкот и не е виновен той за слабите резултати. Докато сега излиза, че същите футболисти са Роналдо и Меси, а Стоянович е Митов. :lol: Същата работа беше след смяната на Стоев с Петрович. Петрович беше нарочен от симпатизантите (ако мога така да ги нарека, че от фенове се обиждат някои) на Стоев. Сега Стоянович е нарочен още от идването си от симпатизаните на Роси... Същите обясняваха как миналата пролет ще видим друг отбор и ще мачкаме след великата малтийска подоготовка. Ок, ами оставете да видим дали ще мачкаме и след кипърската, пък тогава с право обяснявайте колко слаб треньор е Стоянович.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 10 яну 2019 16:57

Нямаме избор, ще чакаме пролетта , ама не с нетърпение ;)

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 10 яну 2019 17:08

Ще стане така че отборът ще се разиграе и класира за Европа.Но треньорът ще си тръгне. :(

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 10 яну 2019 17:20

vvessel написа:
bilyaletdinov написа:К**е, Ясен постигна 13 победи от 15 мача втория полусезон, аре да не не обясняваш колко слаб треньор е всъщност.

И как не стана шампион след толкова победи?
Със състава който имахме трябваше да излезем от групите на ЛЕ и да сме шампиони с поне 10 точки разлика.
Но Ясен се наака. Поради некадърност. После се върна за малко и показа колко малък треньор е.
Да не навлизам в подробности , че се дразня.
А Славиша според мен е от ранга на Митов или Вуцов, с тая разлика , че те познават по-добре нашето първенство и няма да си бият камшика след първата оферта.

Я мк кажи къде се наакс Ясен? Че вместо Гаджев и Том, шуменскатс ку*ва изгони Дарко и Пламен Николов. Или пък, че Сватбата се направи на съдия на един мач на Герена и изгони Кривия за безобиден шпагат. Или пък, че не знам колко си комисии се сезериха, за да накажат Дембеле за неправилно дишане?
А това, че Дока раздаваше глави наляво и надясно?Аре малко да говорим с факти, а не да си измисляме такива. Сигурно Ясен е виновен, че на полусезона му продадоха Жоазиньо и му доведоха Матондо?
Микренския си беше напазарувал титлата и това много добре се знае.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 яну 2019 17:53

Вълчан написа:Да....но Славиша има добра визитка.Някак не върви да го обвинявате че бъркал състава и футболистите като постове.То просто е невъзможно.Може би експериментира кои къде би могъл да е по слаб... :) В краина сметка тои ще си ги наложи на правилните места и отборът ще се раздвижи.Но все пак трябва и играчите да му помогнат.Нали са едно цяло.


Дефакто той няма почти никакъв избор при слагането на титулярите. Виждаме, че тия примадони са от слаб, та по-слаб. Когато нямаш опции е нормално да сбъркаш, но той бърка заради друго нещо. Вече го казах, а това е любимецът на спа40. Тактиката е съобразена спрямо него - много грешно. Да беше около някой можещ - съгласен съм.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 10 яну 2019 18:43

Вълчан написа:Ще стане така че отборът ще се разиграе и класира за Европа.Но треньорът ще си тръгне. :(


Ако се случат нещата по такъв начин и завършим на второ място с добра игра, не мисля, че Славиша ще си тръгне. При такъв развой според мен ще си води отбора и в предварителните кръгове на евротурнирите, а като нищо ще остане и за следващия сезон. Двата варианта да се махне от Левски според мен са: 1) правим няколко катастрофални мача през пролетта един след друг по подобие на края на зимния полусезон и си подава оставката още в хода на сезона; 2) отново стигаме до куция бараж след сравнително лош полусезон и си бие камшика след като отпаднем в някой от предварителните кръгове.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 10 яну 2019 19:34

bilyaletdinov написа:
vvessel написа:
bilyaletdinov написа:К**е, Ясен постигна 13 победи от 15 мача втория полусезон, аре да не не обясняваш колко слаб треньор е всъщност.

И как не стана шампион след толкова победи?
Със състава който имахме трябваше да излезем от групите на ЛЕ и да сме шампиони с поне 10 точки разлика.
Но Ясен се наака. Поради некадърност. После се върна за малко и показа колко малък треньор е.
Да не навлизам в подробности , че се дразня.
А Славиша според мен е от ранга на Митов или Вуцов, с тая разлика , че те познават по-добре нашето първенство и няма да си бият камшика след първата оферта.

Я мк кажи къде се наакс Ясен? Че вместо Гаджев и Том, шуменскатс ку*ва изгони Дарко и Пламен Николов. Или пък, че Сватбата се направи на съдия на един мач на Герена и изгони Кривия за безобиден шпагат. Или пък, че не знам колко си комисии се сезериха, за да накажат Дембеле за неправилно дишане?
А това, че Дока раздаваше глави наляво и надясно?Аре малко да говорим с факти, а не да си измисляме такива. Сигурно Ясен е виновен, че на полусезона му продадоха Жоазиньо и му доведоха Матондо?
Микренския си беше напазарувал титлата и това много добре се знае.

Къде се е наака ли?
Ами например при статично положение 2 мин. преди края на мача пуска Иво Главата.
Губи от Литекс в Ловеч.
Губи с 3:1 от ЦСКА.
Губи четвъртфинал от Литекс.
Все ключови мачове които се омазва.
Ясно е че нямахме съдийския комфорт на ловчанлии, но ако беше бил в тези мачове нещата щяха да са други.
И при него както и при Стоянович имаше сериозен срив за около месец ми половина и така и не можа да се възстанови.
А втория му престой беше просто трагичен и срамен.
Още си спомням загубата от Локо Пловдив с 3:2 след като водехме с 2:0 и убиташкото му изказване , че едва ли не сме играли срещу Ювентус и е нормално да паднем.
Ето ти подробности щом ги искаш. Не исках да си спомням за този ЛУЗЪР, но реших да го припомня и на други които може да ревнат за него.
Честно казано предпочитам Кокала или Вуцов за треньор отколкото него, защото той за мен няма манталитета на победител.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 11 яну 2019 13:11

koisa написа:Още ли продължава жалното реване за Роси? Като гледам в Италия: Милан, Ювентус, Интер, Рома, Лацио, и Наполи се избиват за него... Спомням си как същите хора пишеха, че футболистите му правят бойкот и не е виновен той за слабите резултати. Докато сега излиза, че същите футболисти са Роналдо и Меси, а Стоянович е Митов. :lol: Същата работа беше след смяната на Стоев с Петрович. Петрович беше нарочен от симпатизантите (ако мога така да ги нарека, че от фенове се обиждат някои) на Стоев. Сега Стоянович е нарочен още от идването си от симпатизаните на Роси... Същите обясняваха как миналата пролет ще видим друг отбор и ще мачкаме след великата малтийска подоготовка. Ок, ами оставете да видим дали ще мачкаме и след кипърската, пък тогава с право обяснявайте колко слаб треньор е Стоянович.


Има нещо такова, да. Само дето не Петрович беше виновен за освобождаването на Стойчо и не Стоянович махна Роси. Това някои хора сякаш не искат да вдянат. Но упреците към Русев и компания са анатема. За мен нещата са си прости и ясни. И въобще тази конфронтация ми идва много. Изкуствена е. Източникът на проблемите не са футбалерите, Божката, Слави, Роси, боси и тъ нъ. И никога не е бил той.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 11:51

Един съфорумец тук преди няколко дена написа нещо и ще познае. Стоянович ще направи отбор, ще ни класира в Европа и ще бъде освободен. И след това... старата приказка на нов глас...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, futbolqga, krumeto и 122 госта