Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 08 яну 2019 10:58

[offtopic]Една - самото му идване. :lol:[/offtopic]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sisi 1914 » 10 яну 2019 06:41

Стоянович е до края на юни. :shock:
Левски завинаги в моето сърце![

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот riftwar » 10 яну 2019 09:26

Ако от сега се знае, че ще е до края на юни и после си тръгва, не виждам смисъл да води отбора пролетта и после пак да сме в небрано лозе за евротурнитите, ако се класираме за тях.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот mikata » 10 яну 2019 09:31

По-добре да идва Митов без това ще доиграваме сезона :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот riftwar » 10 яну 2019 09:34

Е, чак Митов. Друго ми се въртеше в главата :) и то само, ако наистина Славиша Стоянович само си доизпълнява договора. Ако наистина лятото тепърва ще мисли, дали остава или не, съм твърдо ЗА да си остане той. То начело на Левски на всеки полусезон се мислят нещата за огромно съжаление.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот groti » 10 яну 2019 09:41

Адски глупава ситуация. Опциите са или да започнем и ние да се оглеждаме за нов треньор без оглед на резултатите през пролетта или да чакаме и евентуално в последния момент да търсим на пожар. За мен правилният вариант е да седнат да се разберат и ако идеята е просто да избута сезонът да не освобождават никого от нарочените от него играчи, както и да не бъдат привличани нови (такива по изрично негово искане). Да се търси вариант за треньор от лятото и така.. Явно и със Славишата няма да го бъде. Опции със споделено треньорство..ми хайде, не.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 10 яну 2019 10:20

Много се коментира несигурността около Стоянович, но малко хора коментират причините... А, те са главно заради скъпото ни винаги невинно ръководство... Това е вече втори треньор, който има желание да си тръгне под ръководството на Спас и ко. Ако броим и Люпко дето директно избяга. Стоянович поне ще си изпълни договора в чакане на нещо да се промени. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 10:36

koisa написа:Много се коментира несигурността около Стоянович, но малко хора коментират причините... А, те са главно заради скъпото ни винаги невинно ръководство... Това е вече втори треньор, който има желание да си тръгне под ръководството на Спас и ко. Ако броим и Люпко дето директно избяга. Стоянович поне ще си изпълни договора в чакане на нещо да се промени. :oops:

Кого визираш като "втори треньор"?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 10 яну 2019 10:43

metodito написа:
koisa написа:Много се коментира несигурността около Стоянович, но малко хора коментират причините... А, те са главно заради скъпото ни винаги невинно ръководство... Това е вече втори треньор, който има желание да си тръгне под ръководството на Спас и ко. Ако броим и Люпко дето директно избяга. Стоянович поне ще си изпълни договора в чакане на нещо да се промени. :oops:

Кого визираш като "втори треньор"?

Нали съм написал "ако броим Люпко". Другите двама: Митов и Роси стискаха сламката до последно...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 10:46

koisa написа:
metodito написа:
koisa написа:Много се коментира несигурността около Стоянович, но малко хора коментират причините... А, те са главно заради скъпото ни винаги невинно ръководство... Това е вече втори треньор, който има желание да си тръгне под ръководството на Спас и ко. Ако броим и Люпко дето директно избяга. Стоянович поне ще си изпълни договора в чакане на нещо да се промени. :oops:

Кого визираш като "втори треньор"?

Нали съм написал "ако броим Люпко". Другите двама: Митов и Роси стискаха сламката до последно...

А, ок, сори, чел-чел недочел...
А ако вземем, че Русев е част от "новата власт", в пост-Батков ерата, това всъщност е третия треньор. След Йока. А и да припомня, че един Муслин направо си му отказа. Просто не виждам как сериозен треньор ще дойде.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта