Берое през есента

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Берое през есента

Мнениеот sandi74 » 15 дек 2018 19:32

20 мача за първенството.10 победи,6 равни и 4 загуби-36 точки.Четвърто място в класирането на 5 точки от третия Левски.Отново ранно отпадане от турнира за купата.Горе-долу задоволително представяне.Без треньор толкова.ФАКТ.МАРТИН КАМБУРОВ НОСИ ОТБОРА НА ГЪРБА СИ,ЕВАЛА ЗА КОЕТО.КОЙТО ГО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ.ТОЖЕ ФАКТ.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот Mirosvel » 15 дек 2018 20:43

sandi74 написа:20 мача за първенството.10 победи,6 равни и 4 загуби-36 точки.Четвърто място в класирането на 5 точки от третия Левски.Отново ранно отпадане от турнира за купата.Горе-долу задоволително представяне.Без треньор толкова.ФАКТ.МАРТИН КАМБУРОВ НОСИ ОТБОРА НА ГЪРБА СИ,ЕВАЛА ЗА КОЕТО.КОЙТО ГО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ.ТОЖЕ ФАКТ.


Санди, не си интересен с тъпотиите си! Абе ти какво имаш с Томаш? Сякака е **** майка ти ...или поне сестра ти. Айде стига!

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот Bojko Berojko » 16 дек 2018 14:15

Без да имам нищо общо със Санди 74.
Абсолютно съм съгласен,че без треньор толкова. Томаш не става за отбор като Берое, да отива да спасява Верея !
Весели празници на всички.Само БЕРОЕ!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот bsz1916 » 16 дек 2018 15:48

Bojko Berojko написа:Без да имам нищо общо със Санди 74.
Абсолютно съм съгласен,че без треньор толкова. Томаш не става за отбор като Берое, да отива да спасява Верея !
Весели празници на всички.Само БЕРОЕ!!!

+ 1

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот Mirosvel » 17 дек 2018 00:30

Bojko Berojko написа:Без да имам нищо общо със Санди 74.
Абсолютно съм съгласен,че без треньор толкова. Томаш не става за отбор като Берое, да отива да спасява Верея !
Весели празници на всички.Само БЕРОЕ!!!


Еми да отива да спасява Верея, а да идва да ви радва Сашко Димитровили Ферарио. И какво? А, забравих. И Гонзо и Вили са свободни. Някой отбтях също става! Айде, Весели Празници!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот bsz1916 » 17 дек 2018 07:24

Mirosvel написа:
Bojko Berojko написа:Без да имам нищо общо със Санди 74.
Абсолютно съм съгласен,че без треньор толкова. Томаш не става за отбор като Берое, да отива да спасява Верея !
Весели празници на всички.Само БЕРОЕ!!!


Еми да отива да спасява Верея, а да идва да ви радва Сашко Димитровили Ферарио. И какво? А, забравих. И Гонзо и Вили са свободни. Някой отбтях също става! Айде, Весели Празници!

Ами като го харесвате , защо не си го приберете на " Армията " заедно с целия му щаб . Така те ще " ИЗПИТВАТ ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ " постоянно , а не само когато отбора им губи със 6 : 0 при гостуванията си там .

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: Берое през есента

Мнениеот zara.1916 » 17 дек 2018 08:52

Сандю и другите мрънкачи да измислят кой да смени Томаш на треньорския пост и тогава да се обаждат :!:
То всеки може да плюе - тоя не става, тоя не може... ама си е един вид безсмислено дрънкане.
Дайте го по -конструктивно и по-реалистично: "Аз Сандю74 предлагам за треньор на Берое еди кой си :roll:
Весели празници на всички беройци :geek:

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 17 дек 2018 10:30

zara.1916 написа:Сандю и другите мрънкачи да измислят кой да смени Томаш на треньорския пост и тогава да се обаждат :!:
То всеки може да плюе - тоя не става, тоя не може... ама си е един вид безсмислено дрънкане.
Дайте го по -конструктивно и по-реалистично: "Аз Сандю74 предлагам за треньор на Берое еди кой си :roll:
Весели празници на всички беройци :geek:


+1

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 17 дек 2018 10:36

Ako cи напишем домашното през зимната пауза:
а) Треньорите и ръководството с качествена подготовка и качествени и достатъчно на брой контроли;
б) Футболистите с достатъчно отдаденост;
в) Докторите с възстановяване на контузените;
г) Ръководството чрез ЗАДЪРЖАНЕ на основните футболисти от състава;
д) Ръководството чрез качествени нови попълнения;

и със задължителната доза късмет, то си мисля, че ще преборим БОТЕВъ за 2-то място!
Обикновено правим по-силна пролет ...

Иначе и от мен:
ВЕСЕЛИ Коледни и Новогодишни празници БЕРОЙЦИ!!!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое през есента

Мнениеот Mirosvel » 19 дек 2018 08:17

zara.1916 написа:Сандю и другите мрънкачи да измислят кой да смени Томаш на треньорския пост и тогава да се обаждат :!:
То всеки може да плюе - тоя не става, тоя не може... ама си е един вид безсмислено дрънкане.
Дайте го по -конструктивно и по-реалистично: "Аз Сандю74 предлагам за треньор на Берое еди кой си :roll:
Весели празници на всички беройци :geek:


Треньор!! Санди треньор на кайсиите си 2 на брой не може де е, та камоли на 11 футбарери!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта