ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново)/ 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Бием
53
47%
Правим равен
14
12%
Падаме. Катаклизми, оставки, рязане на вени, юнуши, ментета. Закривай!
46
41%
 
Общо гласове: 113

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот Вълчан » 07 дек 2018 18:35

Този път всичко ще е наред.Ще се получи играта и така....3-0

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот ChuckNorris » 07 дек 2018 20:26

metodito написа:Преди две седмици мислех, че мача с Берое ще реши много неща относно сезона ни, смятайки мачовете ни с врачани и Септември за протоколни. Да, ама не. Още мача с Етър може да се окаже съдбовен. Направо сеизмичен!


Съдбовен се оказа мача с Ботев Враца. Септември пък беше черешката на тортата, която обезсмисля остатъка от сезона. Разликата с Лудогорец вместо 2 точки, в момента е 7, които няма как да наваксаме. На практика всичко приключи вече.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 07 дек 2018 20:35

emigo73 написа:
Blue_Blood84 написа:Просто се доиграва сезона.Няма смисъл вече,все тая,но може един Х да ни направят.


Какъв сезон се доиграва? Седем точки са нищо. Предстоят плейофи.

Да,за нашето първенство 7 точки са адски много предвид,че Лудогорец си взимат мачовете без проблем срещу тия отбори от които ние за две седмици загубихме 5 точки.И отделно с тая игра показваме,че 7-те точки ще се увеличат на 15-20 до края на пейофите.Разбирам да не сме взели някое тегаво гостуване като в Пловдив,Варна,Стара загора,но това с Ботев Враца и Септември направо ни закри сезона.Язък за добрата серия,където направихме преди,играчите сами си плюха на всичкия този труд и хубавите мачове..Аз си го обеснявам с подписването на новите договори и това,че искат по-големи заплати,не знам.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 07 дек 2018 20:41

metodito написа:Преди две седмици мислех, че мача с Берое ще реши много неща относно сезона ни, смятайки мачовете ни с врачани и Септември за протоколни. Да, ама не. Още мача с Етър може да се окаже съдбовен. Направо сеизмичен!

Аз още след отпадането за купата писах, че сезона замина, а тогава не бяха почнали драмите.
Не, че съм се надявал да станем шампиони, но поне в купата ми беше надеждата... За шампионата казах, че ще приема за успех на този етап и завършване на второ място с 4-5 точки зад Лудогорец. Но щом още декември са 7... смятай, че до май са станали 15-20. :|
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 07 дек 2018 21:16

koisa написа:
metodito написа:Преди две седмици мислех, че мача с Берое ще реши много неща относно сезона ни, смятайки мачовете ни с врачани и Септември за протоколни. Да, ама не. Още мача с Етър може да се окаже съдбовен. Направо сеизмичен!

Аз още след отпадането за купата писах, че сезона замина, а тогава не бяха почнали драмите.
Не, че съм се надявал да станем шампиони, но поне в купата ми беше надеждата... За шампионата казах, че ще приема за успех на този етап и завършване на второ място с 4-5 точки зад Лудогорец. Но щом още декември са 7... смятай, че до май са станали 15-20. :|

Определено не познавам. :oops:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 07 дек 2018 21:18

ChuckNorris написа:
metodito написа:Преди две седмици мислех, че мача с Берое ще реши много неща относно сезона ни, смятайки мачовете ни с врачани и Септември за протоколни. Да, ама не. Още мача с Етър може да се окаже съдбовен. Направо сеизмичен!


Съдбовен се оказа мача с Ботев Враца. Септември пък беше черешката на тортата, която обезсмисля остатъка от сезона. Разликата с Лудогорец вместо 2 точки, в момента е 7, които няма как да наваксаме. На практика всичко приключи вече.

Все още тая надежда. Малка. Не, че ще сме шампиони. Че нещата ще се оправят. Топката е в ръководство, футболисти и треньор.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот modor » 08 дек 2018 09:49

#matchday Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот balef » 08 дек 2018 10:29

Вече може да си играят за кеф дали ще бият или паднат все тая но заплатите си прибират кой 10 кой 20 някой дори и по -40 000лв. но няма балъци вече да ходят на стадиона ........ :lol: :lol: :lol:

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот eddie » 08 дек 2018 11:01

Левски бие. Няма какво да се обърка.. Изображение
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот Kris_men2000 » 08 дек 2018 11:39

Като гледам какъв оптимизъм ни е налегнало и как даваме смело прогнози по 3,4:0 направо ми се реве. На какво основание са тези смели прогнози или всички ни е налегнала шизофренията. Та ние едвам вкарахме 2 гола на Септември сме тръгнали Етър да ги правим бърливи.Единственият ни шанс е да ги излъжем с 1:0 иначе вкарат ли ни гол мача максимум ще е Х.
С тези бездушни продажници толкова. И до края ще ги наричам продажни копелета защото сами си сраха на всичко хубаво което постигнаха.И на тази всеобща радост (най вече за нас феновете) те омазаха всичко и то нарочно.Е на това му се казва олигофренска простотия.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Orlovec, TristaNNN и 62 госта