ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот 9lives » 07 ное 2018 22:53

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни срещи между двата отбора:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Настояща форма:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 11 ное 2018 20:50, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот slash1912 » 08 ное 2018 22:06

Кейта и Хендо се връщат след контузии,а Шакири след сръбската почивка.
Очаквам положителна реакция от отбора след слабия мач.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 ное 2018 13:05

Резултата не знам какъв ще бъде , но дано не берем пак резил с безлично слабата си игра пак, като тази със Цървена Звезда.
Фулъм са на тяхно ниво и нищо чудно ако им тръгне игра и настроение да ни се подиграят и те , но насред Анфийлд.
Много отдавна не сме брали срама и у дома, та дано не стане точно в неделя.
Ама като гледам с каква радост готвят Данчо Стреса за титуляр, май ще има треперене до последния съдийски сигнал. Той този така наречен "футболист" (та дори и капитан и любимец на гения Клоп) - не само , че с присъствието си на терена, прави да сме с играч по малко - но понякога създава някакво усещане , че играе за противника :) :) :) (сега е ред тука разбирачите веднага да ме апострофират с това колко малко разбирам от футбол и да ми заобясняват колко велики са и капитана и треньора, ама всеки си има право на свое лично мнение нали така...).
И накрая докато тази хилеща се, небръсната и много нагла немска физиономия продължава да ни обяснява , че в момента нямало нужда от "свежа кръв' в отбора ни, докато налага постоянно и само някакви си там трима суперпрехвалени нападателя и трима четирима посредствени дефанзивни халфа , които може да са силни - но само срещу отбори с две-три класи под тази на Ман Сити и Челси, докато халфовете ни не могат изобщо да се похвалят изобщо с някаква креативност в центъра, докато в тима ни не се появи един наистина интелигентен, класен и техничен "халф-разпределител" с офанзивни качества(а не да чакаме играта да ни връзва Стреса с пасове-специалитети назад и встрани...) ...... ще побеждаваме само опашкарите и то с големи "клизми"...

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот cskarcheto92 » 09 ное 2018 13:38

Бате, ти нямаш едно нормално мнение,което да не е срещу играчите и треньора. Напиши едно мнение, че ти се иска да бием и готово. От всеки ти коментар се вижда, че се надяваш да се сгромолясаме и да загубим. Тогава да излезеш и да излееш злобата си върху Клоп и играчите. Нищо, че само 10 човека ще видим реакцията ти и до Клоп това няма да стигне. И 10:0 да бием, Сити и Юнайтед да разбием, ти и още някои няма да сте доволни. Все пак Данчо Стреса е на скамейката.
Очаквам, а и е нормално да бием Фулъм, които са на нивото на Звезда, както разбрахме. Предполагам, че Шакири ще започне от първата минута на мача. Време е да покажат добра игра и да разгромят борещия се за оцеляване. Прогнозирам разгромна победа и развихряне на триото + Шакири.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 ное 2018 14:45

cskarcheto92 написа:Бате, ти нямаш едно нормално мнение,което да не е срещу играчите и треньора. Напиши едно мнение, че ти се иска да бием и готово. От всеки ти коментар се вижда, че се надяваш да се сгромолясаме и да загубим. Тогава да излезеш и да излееш злобата си върху Клоп и играчите. Нищо, че само 10 човека ще видим реакцията ти и до Клоп това няма да стигне. И 10:0 да бием, Сити и Юнайтед да разбием, ти и още някои няма да сте доволни. Все пак Данчо Стреса е на скамейката.
Очаквам, а и е нормално да бием Фулъм, които са на нивото на Звезда, както разбрахме. Предполагам, че Шакири ще започне от първата минута на мача. Време е да покажат добра игра и да разгромят борещия се за оцеляване. Прогнозирам разгромна победа и развихряне на триото + Шакири.


Добре, "цесекарчето" - виждам, че не ме репликираш с тъпотии и излишна злоба, а се опитваш наистина да бъдеш "конструктивен" или поне да водиш полезен разговор !!! Това е първата реплика тук като хората !!! ЗАСЛУЖАВАШ поздравления !!!
Да , И АЗ СЪМ ФЕН КАТО ТЕБ И ОСТАНАЛИТЕ И АЗ КАТО ТЕБ искам да бием, и сега и следващия мач... и така до края ... да мачакме всичко наред !!! Искам също така и като пусна телевизора и седна с биричка в ръка, да гледам нормален футбол, ДОРИ И ДА НЕ БИЕМ ПОНЕ ДА МУ СЕ НАСЛАДИМ.... Зная, че всеки отбор има моменти на възход и на падения... все пак сме хора и всички грешим, понякога малко понякога много... НО се тревожа, че кризата в любимия ни тийм е доста сериозна, а човека който трябва да се опита да предприеме нещо - нехае, ЧОВЕКА НА КОГОТО СЕ ПЛАЩА И ТО ДОСТА ЗА ДА ПРАВИ НЕЩО - не се опитва да прави НИЩО !!! Знам и съм съгласен с теб , че дори и да съм прав - никой няма да иде да каже на Клоп , че е сгрешил... пък и на него едва ли му пука от критики и коментари като нашите...., знам дори , че е напълно излишно да си тровя моите и на много от вас нервите тук ....но.... Но ми е болно за любимия отбор, как се мъчи благодарение на нехайството и дебелоочието на един твърдоглав немец !!!

А пък и нали сам знаеш, че "шефовете-хамериканци" са точно като плъховете и когато надушат неспасяема авария на кораба - първи бягат... Самия факт , че обявиха СЪВСЕМ НАСКОРО И ТО ОФИЦИАЛНО И публично , че ако се намери подходяща оферта БИХА ПРОДАЛИ ВЕДНАГА ОТБОРА - ГОВОРИ ОТ САМОСЕБЕ СИ , ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА И СМЕ НА ПЪТ ДА ЗАТЪНЕМ ЯКО............................................................................................................................ и само заради бездействието на Клоп , пак ще се налага да почваме отначалото.... само заради неговото дебелокожо немско дебелоочие, че сме били едва ли не най-великите, но ... но.... все си измисля някакви оправдания -и един път не каже например : сбърках със състава, ли със тактиката или не направих подходящи смени навреме... Все си има оправдания..и все тойе ПРАВ !!!
Те затова драскам постоянно, а и вие се дразните дори повече от мене !!!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 09 ное 2018 17:22

JorkoByrborko69 написа:А пък и нали сам знаеш, че "шефовете-хамериканци" са точно като плъховете и когато надушат неспасяема авария на кораба - първи бягат... Самия факт , че обявиха СЪВСЕМ НАСКОРО И ТО ОФИЦИАЛНО И публично , че ако се намери подходяща оферта БИХА ПРОДАЛИ ВЕДНАГА ОТБОРА - ГОВОРИ ОТ САМОСЕБЕ СИ , ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА И СМЕ НА ПЪТ ДА ЗАТЪНЕМ ЯКО............................................................................................................................ и само заради бездействието на Клоп , пак ще се налага да почваме отначалото.... само заради неговото дебелокожо немско дебелоочие, че сме били едва ли не най-великите, но ... но.... все си измисля някакви оправдания -и един път не каже например : сбърках със състава, ли със тактиката или не направих подходящи смени навреме... Все си има оправдания..и все тойе ПРАВ !!!
Те затова драскам постоянно, а и вие се дразните дори повече от мене !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: Американците обявили официално и публично...и само заради бездействието на Клоп :lol: :lol: :lol: :lol:
Само това не бяхте се сетили досега, че Клоп ще е виновен, ако американците изтъргуват отбора. Ама ето най-умния от критикарите, Умник Гюро, веднага прозря вината му. Давай Гюро, още можеш, сигурен съм че и по-голяма му е вината на Клоп. Вземи си бирата в кенефа и само ще трябва да се напънеш за да родиш нов аргумент, повярвай ми :lol: :lol:

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 ное 2018 17:24

Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:А пък и нали сам знаеш, че "шефовете-хамериканци" са точно като плъховете и когато надушат неспасяема авария на кораба - първи бягат... Самия факт , че обявиха СЪВСЕМ НАСКОРО И ТО ОФИЦИАЛНО И публично , че ако се намери подходяща оферта БИХА ПРОДАЛИ ВЕДНАГА ОТБОРА - ГОВОРИ ОТ САМОСЕБЕ СИ , ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА И СМЕ НА ПЪТ ДА ЗАТЪНЕМ ЯКО............................................................................................................................ и само заради бездействието на Клоп , пак ще се налага да почваме отначалото.... само заради неговото дебелокожо немско дебелоочие, че сме били едва ли не най-великите, но ... но.... все си измисля някакви оправдания -и един път не каже например : сбърках със състава, ли със тактиката или не направих подходящи смени навреме... Все си има оправдания..и все тойе ПРАВ !!!
Те затова драскам постоянно, а и вие се дразните дори повече от мене !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: Американците обявили официално и публично...и само заради бездействието на Клоп :lol: :lol: :lol: :lol:
Само това не бяхте се сетили досега, че Клоп ще е виновен, ако американците изтъргуват отбора. Ама ето най-умния от критикарите, Умник Гюро, веднага прозря вината му. Давай Гюро, още можеш, сигурен съм че и по-голяма му е вината на Клоп. Вземи си бирата в кенефа и само ще трябва да се напънеш за да родиш нов аргумент, повярвай ми :lol: :lol:


NO COMMENT - Много ама много под нивото си ми... , а и написаната от теб "реплика" изглежда не на нормално мислещ човек , а е като някакъв несвързан злобен брътвеж на някакъв надруснал и...т !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Но... , все пак те разбирам, и си го обяснявам си с това , че или много бързо четеш и много бавно мислиш по написаното от мен, или просто второто не ти се отдава изобщо........

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот slash1912 » 09 ное 2018 18:02

Жорко,всяко мнение ти е бисер,достоен да бъде събран в колекция 8-) Романите на Дъглас Адамс са като ученическо съчинение пред твоите конспиративни теории,които сам измисляш,а мислите ти се леят като Ниагарския водопад 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот plmar » 09 ное 2018 18:32

Jore, с просто око е видно че не само Liverpool ами и всички останали сме много, ама много под академичното ти ниво! Аз съм съгласен с теб, та фани кажи ни с к'ва титла да те удостоим, а в замяна ти да си намериш нов, недостъпен за нас простосмъртните извънземен форум. Мани се ядосвал с некъв небръснат немец!
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта