ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Вълчан » 06 ное 2018 16:03

Изненадата на сезона 0-2

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот dafquezz » 06 ное 2018 16:21

Ще кажа някои неща абсолютно честно, с оглед на последните няколко мнения, можете след това да си ме нахейтите както "заслужавам", ще ви разбера. Аз винаги съм казвал нещата както ги виждам и няма причина да си кривя душата.

[offtopic]1. Ние сме капризна публика. Много фактори трябва да се наредят по определен начин, за да напълним стадиона. Иронията е кучка, но това са фактите - в предишните, очевидно неуспешни сезони, по-голям брой от тези фактори бяха налице, и затова бяхме повече. Емблемата не е достатъчна да компенсира очевидните негативни тенденции. Имаме дълбок проблем - от три години гледаме отбор, който по една или друга причина се оказва импотентен, и не може да изпълни целта, за която е селектиран. Има натрупване, невъзможността да се вземат важните мачове беше налице ОЩЕ ПРИ БЕЛЧЕВ!

2. Армията е соц развалина. В други години при други обстоятелства това не ни е пречело, сега е още един фактор който натежава. И противници като Верея, бор-чвор или Пършевица не помагат особено.

3. Отбора е пълен с откровено глупави момчета. И ако за черните това е нормално и не можем да очакваме кой знае какъв интелект от тях, то какво да кажем за нашите? Пичове, Бодуров е най-интелигентния българин в отбора, осъзнавате ли какво значи това? Малинов, Лясков, Чорбаджийски, Манолев, и да, дори и Десподов, са едни прости селски бекове, някои от изброените са и силно комплексирани. Само за Антов имам някакви надежди все още, останалите са под всякаква критика, и по тоя начин интелигентни играчи като Пинто и Тиаго изглеждат сами и изолирани. На мен тия пичове ми късат нервите ужасно. Не с игра, а главно с поведение. Картони се изкарват за пълни простотии в ситуации които нямат никакво влияние върху мачовете. Пълни сме със селски комплексари и прости маймуни, всичките с безобразно къси фитили. Опитни провокатори като Моци и Натанаел СЕ ЗАБАВЛЯВАТ на наш гръб! Един такъв нямаме в тоя отбор, с малко по-хладни нерви, да изкарва картони на противниците, само от потърпевшата страна сме по тоя показател.

4. Да се подиграваме на левскарите че сега се сетили да се съберат 10 000 е меко казано смешно предвид колко е цъфнала нашата градинка. Мен ме радва искрено че са толкова, и искам така да се променят нещата, че и ние да станем. И съвсем честно, ако ние във втората част на сезона си останем все същата импотентна безмозъчна трупа от последните сезони, ще стискам палци подуянци някак да издрапат до титла. Щото МЯСТОТО НА ТИТЛАТА Е В СОФИЯ, и ние и сините носим голямата вина, че бе позволено на ония кавали толкова години да си правят каквото им скимне.

Да обобщя, имаме съвкупност от фактори, заради които ще продължим да сме по 800 човека, главния от които е, че гледаме един и същи малоумен сценарий откак излязохме от В група. За мен лично ни проваля селския манталитет на играчите от Литекс, те така са научени в Ловеч още, и няма спасение. Когато се освободим от тях, и намерим мъже с топки, тогава ще можем да очакваме нещо повече и ще дойдат повече хора. Хора като Тошко Янчев, Велизар, Ицо Янев, дето ден-два след като го набиха няколко сини олигофрена излезе в дербито и ги уши. Дотогава никаква промяна няма да има.[/offtopic]

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Kiril2681 » 06 ное 2018 16:52

dafquezz написа:Ще кажа някои неща абсолютно честно, с оглед на последните няколко мнения, можете след това да си ме нахейтите както "заслужавам", ще ви разбера. Аз винаги съм казвал нещата както ги виждам и няма причина да си кривя душата.

[offtopic]1. Ние сме капризна публика. Много фактори трябва да се наредят по определен начин, за да напълним стадиона. Иронията е кучка, но това са фактите - в предишните, очевидно неуспешни сезони, по-голям брой от тези фактори бяха налице, и затова бяхме повече. Емблемата не е достатъчна да компенсира очевидните негативни тенденции. Имаме дълбок проблем - от три години гледаме отбор, който по една или друга причина се оказва импотентен, и не може да изпълни целта, за която е селектиран. Има натрупване, невъзможността да се вземат важните мачове беше налице ОЩЕ ПРИ БЕЛЧЕВ!

2. Армията е соц развалина. В други години при други обстоятелства това не ни е пречело, сега е още един фактор който натежава. И противници като Верея, бор-чвор или Пършевица не помагат особено.

3. Отбора е пълен с откровено глупави момчета. И ако за черните това е нормално и не можем да очакваме кой знае какъв интелект от тях, то какво да кажем за нашите? Пичове, Бодуров е най-интелигентния българин в отбора, осъзнавате ли какво значи това? Малинов, Лясков, Чорбаджийски, Манолев, и да, дори и Десподов, са едни прости селски бекове, някои от изброените са и силно комплексирани. Само за Антов имам някакви надежди все още, останалите са под всякаква критика, и по тоя начин интелигентни играчи като Пинто и Тиаго изглеждат сами и изолирани. На мен тия пичове ми късат нервите ужасно. Не с игра, а главно с поведение. Картони се изкарват за пълни простотии в ситуации които нямат никакво влияние върху мачовете. Пълни сме със селски комплексари и прости маймуни, всичките с безобразно къси фитили. Опитни провокатори като Моци и Натанаел СЕ ЗАБАВЛЯВАТ на наш гръб! Един такъв нямаме в тоя отбор, с малко по-хладни нерви, да изкарва картони на противниците, само от потърпевшата страна сме по тоя показател.

4. Да се подиграваме на левскарите че сега се сетили да се съберат 10 000 е меко казано смешно предвид колко е цъфнала нашата градинка. Мен ме радва искрено че са толкова, и искам така да се променят нещата, че и ние да станем. И съвсем честно, ако ние във втората част на сезона си останем все същата импотентна безмозъчна трупа от последните сезони, ще стискам палци подуянци някак да издрапат до титла. Щото МЯСТОТО НА ТИТЛАТА Е В СОФИЯ, и ние и сините носим голямата вина, че бе позволено на ония кавали толкова години да си правят каквото им скимне.

Да обобщя, имаме съвкупност от фактори, заради които ще продължим да сме по 800 човека, главния от които е, че гледаме един и същи малоумен сценарий откак излязохме от В група. За мен лично ни проваля селския манталитет на играчите от Литекс, те така са научени в Ловеч още, и няма спасение. Когато се освободим от тях, и намерим мъже с топки, тогава ще можем да очакваме нещо повече и ще дойдат повече хора. Хора като Тошко Янчев, Велизар, Ицо Янев, дето ден-два след като го набиха няколко сини олигофрена излезе в дербито и ги уши. Дотогава никаква промяна няма да има.[/offtopic]

[offtopic]Тц, приятелю, няма да те хейтвам, поне не и аз. С повечето неща съм съгласен, но има някои мънички детайли за уточняване! 1-во: ние сме си капризна публика от време оно, да не би всяка година да сме били първи или да сме играели супер?! Не е било така, но сега просто времената са други и хората не ходят, а и каквото и да става пак няма да ходят. Манталитет - Рига или Адмира по-големи отбори ли са от Етър, примерно, та с тях Армията се напълни?! Просто сега се ходи когато е модно- не знам що е така, но е така. Друго - от изброените футболисти, Чорбаджийски си е наше момче - той какъв манталитет има?! После - и Манолев, и Бодуров бяха навън, тук съм съгласен, че когато си проста пръчка и в Космоса да те пратят, все проста пръчка си оставаш - Манолев е пример за това. Бодура е пич и това му помага да се доближи до изброените от теб бивши играчи. Където идва и последния ми детайл - нито един от тях не е израснал на Армията - манталитета или го имаш или си...Манолев. Така че, не Литекс и селото им са виновни, а самите те са си такива. Виж Каранга, например - бразилско селянче си е, та чак дрънка, но има хъс и това му спечели публиката, но....тя тогава повече ли беше?! До утре можем да си хортуваме с теб, но все ще е едно и също.Обаче, убий ме, не знам защо! На мен, лично, ми е хубаво още от метрото, когато отивам на мач, гот ми е и ми се ходи, макар да знам кои са героите, с кой ще играем и как ще играем, това е може би магията на футбола и на ЦСКА, в частност, но това съм аз и още 6-700 души, другите как мислят, защо така мислят...ем, не знам, брат![/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот sin4ec » 06 ное 2018 19:41

dafquezz написа:Ще кажа някои неща абсолютно честно, с оглед на последните няколко мнения, можете след това да си ме нахейтите както "заслужавам", ще ви разбера. Аз винаги съм казвал нещата както ги виждам и няма причина да си кривя душата.

[offtopic]1. Ние сме капризна публика. Много фактори трябва да се наредят по определен начин, за да напълним стадиона. Иронията е кучка, но това са фактите - в предишните, очевидно неуспешни сезони, по-голям брой от тези фактори бяха налице, и затова бяхме повече. Емблемата не е достатъчна да компенсира очевидните негативни тенденции. Имаме дълбок проблем - от три години гледаме отбор, който по една или друга причина се оказва импотентен, и не може да изпълни целта, за която е селектиран. Има натрупване, невъзможността да се вземат важните мачове беше налице ОЩЕ ПРИ БЕЛЧЕВ!

2. Армията е соц развалина. В други години при други обстоятелства това не ни е пречело, сега е още един фактор който натежава. И противници като Верея, бор-чвор или Пършевица не помагат особено.

3. Отбора е пълен с откровено глупави момчета. И ако за черните това е нормално и не можем да очакваме кой знае какъв интелект от тях, то какво да кажем за нашите? Пичове, Бодуров е най-интелигентния българин в отбора, осъзнавате ли какво значи това? Малинов, Лясков, Чорбаджийски, Манолев, и да, дори и Десподов, са едни прости селски бекове, някои от изброените са и силно комплексирани. Само за Антов имам някакви надежди все още, останалите са под всякаква критика, и по тоя начин интелигентни играчи като Пинто и Тиаго изглеждат сами и изолирани. На мен тия пичове ми късат нервите ужасно. Не с игра, а главно с поведение. Картони се изкарват за пълни простотии в ситуации които нямат никакво влияние върху мачовете. Пълни сме със селски комплексари и прости маймуни, всичките с безобразно къси фитили. Опитни провокатори като Моци и Натанаел СЕ ЗАБАВЛЯВАТ на наш гръб! Един такъв нямаме в тоя отбор, с малко по-хладни нерви, да изкарва картони на противниците, само от потърпевшата страна сме по тоя показател.

4. Да се подиграваме на левскарите че сега се сетили да се съберат 10 000 е меко казано смешно предвид колко е цъфнала нашата градинка. Мен ме радва искрено че са толкова, и искам така да се променят нещата, че и ние да станем. И съвсем честно, ако ние във втората част на сезона си останем все същата импотентна безмозъчна трупа от последните сезони, ще стискам палци подуянци някак да издрапат до титла. Щото МЯСТОТО НА ТИТЛАТА Е В СОФИЯ, и ние и сините носим голямата вина, че бе позволено на ония кавали толкова години да си правят каквото им скимне.

Да обобщя, имаме съвкупност от фактори, заради които ще продължим да сме по 800 човека, главния от които е, че гледаме един и същи малоумен сценарий откак излязохме от В група. За мен лично ни проваля селския манталитет на играчите от Литекс, те така са научени в Ловеч още, и няма спасение. Когато се освободим от тях, и намерим мъже с топки, тогава ще можем да очакваме нещо повече и ще дойдат повече хора. Хора като Тошко Янчев, Велизар, Ицо Янев, дето ден-два след като го набиха няколко сини олигофрена излезе в дербито и ги уши. Дотогава никаква промяна няма да има.[/offtopic]

[offtopic]Принципно си прав. И за негрите, и за селските пръчки, и за капризната публика, и за порутените стадиони. Но има един тънък момент-продукцията на терена. Ужасяваща е, говоря за всички бг отбори! Бавен, грозен, демодиран футбол, единици са тези, които боравят технически с топката на добро ниво. Е, какво да гледаме?
При нас има един временен импулс. И той не е зарад резултатите, или много добрата ни и красива игра :lol: . Просто играчите ни почнаха да се раздават на терена. Не да се мърдосват и да чакат мача да мине, както правят вашите в доста срещи. А хората оценяват това. Ето-в Разград се биха докрай, във Варна се биха докрай. Загубиха-защото повечето са лимитирани и защото направиха груби грешки. Но се биха мъжки и си оставиха дробовете на терена-ето затова хората ги подкрепят...
Въпрос на уважение към публиката е да се раздадеш. Никой не иска от тях да са Реал или Челси-нито Мариани е Модрич, нито Костов е Азар. Хората не са глупаци и усещат тези работи...[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот djd » 07 ное 2018 00:41

[offtopic]Аз съм на мнение, че този треньор трябва да се остави поне до края на сезона. В момента изпитваме някакви затруднения с играта - те може да се дължат на недобра физическа форма, може все още да се разработват разни тактически прийоми и отборът да не е готов да ги покаже и т.н.
И мен ме дразни, че халфовете не могат да прекарат топката по тревата, а използват само прехвърлящи пасове, че хем допускаме противника да играе в нашето поле, хем една контра не можем да направим, но това е положението.
Все пак не сме толкова далеч от върха и ако устискаме така до почивката, при подходяща зимна подготовка, отборът може да изглежда коренно различно през пролетта. Надявам се в положителен смисъл.[/offtopic]

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот demon777 » 07 ное 2018 14:04

[offtopic]Миналата година при Белчев отначало мачкахме после към края почнахме с равните мачове с непретенциозните отбори, като Етър да кажем.
Тогава се чудихме какво се случва и как може да се случва това. Моето предположение бе че се чисти химията /ако изобщо е била вземана/ и за това са лошите резултати.

Тази година е същото... почнахме силно и после нищо.. то поне си вземаме лесните мачове. което е напредък за мен. И каранга спря да вкарва по това време, ама после се отпуши[/offtopic]
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Red Warrior » 07 ное 2018 15:33

[offtopic]А бе истината е, че ПЛ трябва да е от 10 отбора, а ВЛ от 18. Едните да играят четири пъти помежду си, а вторите два пъти. 10-ят изпада, а 9-ят играе бараж с втория от ВЛ. Какво толкова се умува не мога да разбера? То и Втора лига си плаче да е от 10 отбора, ама айде да не кажат, че правим футбола ни изцяло аматьорски.[/offtopic]
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Kiril2681 » 07 ное 2018 18:21

Red Warrior написа:[offtopic]А бе истината е, че ПЛ трябва да е от 10 отбора, а ВЛ от 18. Едните да играят четири пъти помежду си, а вторите два пъти. 10-ят изпада, а 9-ят играе бараж с втория от ВЛ. Какво толкова се умува не мога да разбера? То и Втора лига си плаче да е от 10 отбора, ама айде да не кажат, че правим футбола ни изцяло аматьорски.[/offtopic]

[offtopic]То добре, ама знаеш ли какъв масов вой ще настане, че " се закриват центровете " , че "няма стимул за развитие" и прочие мантри?! Как Лудогорец ще остане без сателити в ПЛ?! Какъв рев ще е от чичо Венци, че може да отпадне и няма да е възможно да си върти тотото! Ами тези, които подкрепят и издигат Перукан, ами ако и те поискат нещо?! Мани-мани! Ще се започне, че във ВЛ, ако е такава каквато я предлагаш, ще има много безсмислени мачове - 3-4 ще се борят за влизане, дори 4 да отпадат, пак остава една големичка златна среда от 8-10 отбора, че тото ще се върти, че, че, че....Абе, просто забрави, макар че всички, поне съм убеден, че повечето сини и червени, знаят, че това е начина, че това е правилното. Но...просто няма да стане. Факт, както казва един виден трол :)[/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот yagarr » 09 ное 2018 02:58

Oчаквам антирекорд по посещаемост - около 500 човека с което буквално ще изкопаем дъното.Факторите като работен ден, часа -17.45, цените на билетите, по-студеното време и слабия съперник ще си кажат думата.Не че щяхме да бъдем много повече без факторите,но най-жалкото е че сигурно ще сме по малко от мача за купата.Тотално съм разочарован от публиката ни, като искам да отбележа че съм на всеки мач в София.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот k_oleto » 09 ное 2018 09:04

yagarr написа:Oчаквам антирекорд по посещаемост - около 500 човека с което буквално ще изкопаем дъното.Факторите като работен ден, часа -17.45, цените на билетите, по-студеното време и слабия съперник ще си кажат думата.Не че щяхме да бъдем много повече без факторите,но най-жалкото е че сигурно ще сме по малко от мача за купата.Тотално съм разочарован от публиката ни, като искам да отбележа че съм на всеки мач в София.


[offtopic]Ок, на тебе харесва ли ти играта ? Прочетох оня ден една статия, че духа на Роси се е преместил на Армията. По времето на Роси Герена изглеждаше по същия начин.
Тази игра, няма как да мотивира хората да отидат на стадиона. Тука въобще не става дума за това, че нямаме победа над отбор в топ 6 (без Локо ПД). Играем дефанзивно и на контра. Контрите не винаги се получават обаче. Мача с Локо ПД. си беше 0:0, ако не беше фала на Киро. НЕМ е станал шампион с Търнава, щото вероятно е бил подценен от останалите отбори, а и с тактика: отпред за 0:0 пък назад каквото стане е ясно. Не случайно беше наплют от феновете, а и се надигна вой до небесата, заради публикация, че може да стане национален тренер. Играем с безумни центрирания и сме много предсказуеми.
Да си призная.....опитвам се да се сетя треньор при който сме играли по-слаб футбол и да си призная не мога. Може би при Румънеца....[/offtopic]
Очаквам да победим Бистрица с 2:0 с гол от тъч и автогол на тигрите - за друго нямаме сили


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 35 госта