ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 27 окт 2018 23:11

wilge написа:До сега мислех, че ДЮШ на делиорманци е само за парлама. Не можех да повярвам, че гелосания ще се заеме сериозно с футбол. Бях убеден, че търси печалба от ШЛ с готови футболисти. Може и да не се окаже така. Прочетох статията "Три формации на Лудогорец продължават за Купата на БФС след 6 победи" и се запитах за резултатите на нашите юноши. Ако някои е наясно, нека сподели.
https://www.sportal.bg/news.php?news=752565

Аз това го говоря от година и половина, ама няма кой да слуша...събират талантите от половин България, работят с тях. Имат база, условия и треньори. И ще просперират.
Герена има един хубав изкуствен терен, един хубав тревен ... и това е. Търсят се резултати, купи и титли, а не израстване на децата. Проблем. Разни родители и връзкари се бъркат в нещата. Проблем. Но пък методиката е вярна. Синчец2 усвои там три базови неща, които няма как да се оспорят. Но в Левски няма да се върне. Не иска и да чуе за Герена.
След години-кой знае...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот mikata » 28 окт 2018 18:03

ЛЕВСКИ - Черно море 1:3 (U19)
ЛЕВСКИ - Национал 2:3 (Зона, 2002-2003 г.)
ЛЕВСКИ - Национал 0:0 (2005 г.)
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 29 окт 2018 20:40

mikata написа:ЛЕВСКИ - Черно море 1:3 (U19)
ЛЕВСКИ - Национал 2:3 (Зона, 2002-2003 г.)
ЛЕВСКИ - Национал 0:0 (2005 г.)

Факт. Простотиите в школата продължават с пълна сила. Все пак трябва да се отбележи, че Национал никак, ама никак не са лоши :) ! Mалко на сектанти мязат, но пък работят прекрасно с децата, създават условия и база и резултатите са налице!
Проблемът е , че деца с качества от всякакви възрасти продължават да напускат Левски. И май е дошло времето за сериозни промени...
Безмилостна чистка на децата на базата на тестове за физически данни, технически умения, бързина и точностна реакцията и тактически познания. Който не ги покрие-в София има към 40 футболни школи - отива там, работи и се усъвършенства. Същото се отнася и до треньорите. Пълна забрана родители да присъстват на тренировките. Пълна забрана на родители да правят разбори и анализи на играта на детето пред него, както и коментари за другите деца. Абсурдно е управата на школата да иска от треньорите задължителни резултати, точки , титли и купи.
Не се ли направят тези стъпки-няма да стане.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Plamen_i00
Мнения: 346
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Plamen_i00 » 07 ное 2018 20:10

Днес в спортно шоу Гонг казаха, че юношите на Левски за постигнали 2 победи над Лудогорец за 1 ден. При 15 и 17 годишните. Трябва да не е толкова зле работата.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот mikata » 07 яну 2019 14:10

Школата на Ботев /Вр/ остана без един от най-големите си таланти в последните години. Звездата на U17 Денис Русинов през пролетния полусезон ще играе за Левски. Още преди 4-5 г. топ нападателят стана обект на ухажване от родните грандове, но до този момент той и родителите му отклоняваха предложенията от клубове в София, Разград, Пловдив и откъде ли не.

„Сините” заемат трето място на полусезона с 38 т., като пред тях са Септември /Сф/ с 39 и Ботев /Пд/ с 41 т.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот TristaNNN » 28 яну 2019 10:51

Понеже темата за юнУшите и ролята им в бъдещия син гръбнак пак дойде на дневен ред, в клубния сайт попаднах на следното видео - равенство на нашите U19 с Германея. Вярно, контрола е, ама все пак това е набор, пред който следващата стъпка е мъжкия футбол, ако не греша. :shock:

http://levski.bg/videos/details/2525
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Kotooshu » 28 яну 2019 12:37

TristaNNN написа:Понеже темата за юнУшите и ролята им в бъдещия син гръбнак пак дойде на дневен ред, в клубния сайт попаднах на следното видео - равенство на нашите U19 с Германея. Вярно, контрола е, ама все пак това е набор, пред който следващата стъпка е мъжкия футбол, ако не греша. :shock:

http://levski.bg/videos/details/2525


Привидя ми се U19 Германия :mrgreen:

Тези деца , хранят ли ги изобщо :lol: Знаят ли какво е фитнес :lol:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот TristaNNN » 28 яну 2019 12:52

Kotooshu написа:
TristaNNN написа:Понеже темата за юнУшите и ролята им в бъдещия син гръбнак пак дойде на дневен ред, в клубния сайт попаднах на следното видео - равенство на нашите U19 с Германея. Вярно, контрола е, ама все пак това е набор, пред който следващата стъпка е мъжкия футбол, ако не греша. :shock:

http://levski.bg/videos/details/2525


Привидя ми се U19 Германия :mrgreen:

Тези деца , хранят ли ги изобщо :lol: Знаят ли какво е фитнес :lol:

Важното, е че знаят какво е Левски и какво значи този отбор за България. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Kotooshu » 28 яну 2019 13:04

TristaNNN написа:Важното, е че знаят какво е Левски и какво значи този отбор за България. :?


Знаят те :? какво е фейсбоклук и как да правят муцунки в кенефите ... милите раними душички ;) :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот TristaNNN » 28 яну 2019 14:45

Kotooshu написа:
TristaNNN написа:Важното, е че знаят какво е Левски и какво значи този отбор за България. :?


Знаят те :? какво е фейсбоклук и как да правят муцунки в кенефите ... милите раними душички ;) :mrgreen:

Казах го иронично, в отговор на популярния напоследък, но не и изпълнен с особен смисъл рефрен "Знаят какво е Левски".
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта