Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2018 15:38

BRF написа:
Red Warrior написа:Аз си взимам карта въпреки, че знам, че няма да мога да отида на всички мачове. Приемам го като морален ангажимент към клуба. Може би е добре да се замислят от ръководството за да насърчат закупуването на карти да дадат някакви привилегии на притежателите им. Например всяка карта с уникален код, който да дава право на гласуване в сайта на ЦСКА по дадени въпроси за политиката на клубът. Няма как да станем като Барса и да си избираме ръководството, но за някои генерални направления накъде да се движим. Дали да се залага на български треньор, или чужденец и т.н.

Просто трябва да ги направят по-достъпни!Аз не си взимам,защото не ми се ходи до Армията за такова нещо,затова и нямам!Трябва да се направи възможното да се поръчва от разстояние!

[offtopic]Да ви питам нещо от чисто любопитство: Вашите сезонни карти дават ли някакви допълнителни благинки, примерно намаление на стоки в магазина на клуба, намаления в определени търговски обекти или други някакви намаления?[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 15 окт 2018 16:06

Да, 10% във фен магазина.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 15 окт 2018 17:34

В неделя след нашата разгромна победа, на кое място ще бъдем, ако отборът на "сините" от Подуяне и Разград завършат наравно?
Чувам, че "сините" ще отидат със свои съдии, с ясната задача да ги добутат до 0:0. По нареждане на най-важния фен на "сините" - Дон Шиши.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

gihuelo
Мнения: 5694
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 15 окт 2018 18:06

ivo55 написа:В неделя след нашата разгромна победа, на кое място ще бъдем, ако отборът на "сините" от Подуяне и Разград завършат наравно?
Чувам, че "сините" ще отидат със свои съдии, с ясната задача да ги добутат до 0:0. По нареждане на най-важния фен на "сините" - Дон Шиши.

[offtopic]Аз пък мисля ,че Лудогорец със сигурност ,ще бие . Левски има да им връща милостинята от 2:2 ,която им осигури бараж след резила за купата. Пиша го тук , защото във форума на Левски е абсурд някой освен Делянски да напише нещо.[/offtopic]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red Warrior » 15 окт 2018 18:20

BRF написа:
Red Warrior написа:Аз си взимам карта въпреки, че знам, че няма да мога да отида на всички мачове. Приемам го като морален ангажимент към клуба. Може би е добре да се замислят от ръководството за да насърчат закупуването на карти да дадат някакви привилегии на притежателите им. Например всяка карта с уникален код, който да дава право на гласуване в сайта на ЦСКА по дадени въпроси за политиката на клубът. Няма как да станем като Барса и да си избираме ръководството, но за някои генерални направления накъде да се движим. Дали да се залага на български треньор, или чужденец и т.н.

Просто трябва да ги направят по-достъпни!Аз не си взимам,защото не ми се ходи до Армията за такова нещо,затова и нямам!Трябва да се направи възможното да се поръчва от разстояние!

Съгласен съм. Един път отиваш да те запишат и втори път да си я вземеш. Не знам защо не се направи попълване на дигитален формуляр в сайта и изпращане по куриер с наложен платеж, или с дебитна/кредитна карта по нета.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 15 окт 2018 19:48

TristaNNN написа:
k_oleto написа:към Тристан

ама това е положително. На някой от отборите ремонти не са правени, от как строяха по тях паравани, за да може щом Бай Тошо се изказва да не изглежда твърде нисък. Обаче тази твоя теза издиша и знаеш ли защо ? Защото към днешна дата стадиони с крушки има в няколко села, а част от тези села - съм сигурен че не си и ги чувал. Те не са в Лигата на Тирето и никога не са били там. Тези села дори си нямат отбори.

По-вероятно е горното: Тезата на Делянски, в която и аз съм дълбоко убеден, щот докато гледах ЦСКА и Чико Бяга по канал 3, мятах някое и друго око към дербитата на България в А група и да ти кажа: имаше по-малко хора

Само напомням, че имаше забрана към канал 3 да предават мачове на ЦСКА, когато има мач от А група

който е забравил - нека чете, а после да ми пише за Дриша лига:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=193023


Има такива стадиончета, изобщо не твърдя противното. Но въпреки това, тези селски отбори нямат капацитет да играят футбол на високо ниво, няма как да стане просто. Моята теза се отнася към отбори, които са от градове и градчета, в които някога се е развивал някакъв футбол, т.нар. клиширано "футболни центрове". Примерът ми с Несебър не беше точен и не ме разбра - визирах Горна Оряховица, Русе, Монтана, сега и Враца, сетне очаквам Кърджали, по-сетне може би Хасково, Видин, Ямбол, Габрово и т.н. За съжаление обаче, нито аз, нито вие можем да докажем тезите си.
За последно по темата, аз също ще ти напомня. че Канал 3 [url]не излъчваше всички мачове[/url]от В група, ако се застъпват с тези от А група, не само вашите. Дребно уточнение за вашата теза. Футболът в България все пак не почва и не свършва с вашия отбор и зрители.

Пак послъгваш,през сезона когато ЦСКА играеше във В група Канал 3 излъчи само мачовете на ЦСКА,а БФС беше забранил тв излъчване от В група по време на срещи от А група,Следващата година забрана нямаше,а В група се предаваше по Спортал и една кабеларка предаде няколко мача на 1948.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 15 окт 2018 19:57

Много е важно треньорът да яхне вълната от цялата еуфория и с нея да пометем всички по пътя си с игра, която е печеливша във важните мачове!!! Дано и футболистите са усетили това, което усетихме ние в 14:37ч. на 11 октомври!!!!

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот volf » 15 окт 2018 20:55

Teo написа:Много е важно треньорът да яхне вълната от цялата еуфория и с нея да пометем всички по пътя си с игра, която е печеливша във важните мачове!!! Дано и футболистите са усетили това, което усетихме ние в 14:37ч. на 11 октомври!!!!


С еуфория класа не се достига! - Обратното е възможно.
С деиствията в 14:37ч на 11.10, клубът получи своето признание, което до този момент определено незаслужаваше!
Спортно техническият аспект е нещо съвсем различто и по отношение на него, в тази минута не се е случило нищо.
Ще трябва много време и не малко интелект, като последното е в серьозен дефицит в клуба!

Dust
Мнения: 8041
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 15 окт 2018 21:17

ivo55 написа:В неделя след нашата разгромна победа, на кое място ще бъдем, ако отборът на "сините" от Подуяне и Разград завършат наравно?
Чувам, че "сините" ще отидат със свои съдии, с ясната задача да ги добутат до 0:0. По нареждане на най-важния фен на "сините" - Дон Шиши.

Какво значение има временното класиране, че му се обръща такова внимание не зная.
Когато три отбора са с равни точки се прави миникласиране на изиграните между тях мачове, в случая ако Лудогорец и Левски завършат наравно, то ЦСКА ще са трети във временното класиране.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 15 окт 2018 23:58

gihuelo написа:
ivo55 написа:В неделя след нашата разгромна победа, на кое място ще бъдем, ако отборът на "сините" от Подуяне и Разград завършат наравно?
Чувам, че "сините" ще отидат със свои съдии, с ясната задача да ги добутат до 0:0. По нареждане на най-важния фен на "сините" - Дон Шиши.

[offtopic]Аз пък мисля ,че Лудогорец със сигурност ,ще бие . Левски има да им връща милостинята от 2:2 ,която им осигури бараж след резила за купата. Пиша го тук , защото във форума на Левски е абсурд някой освен Делянски да напише нещо.[/offtopic]

[offtopic]Всъщност точката от този мач беше напълно безсмислена след победата ни в Заара и победата на Ботев. Лц имаше да връща 2 точки за хикса срещу вас и 3 точки за корнера. Но ние сме великодушни... :)[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта