ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 13 окт 2018 22:32

W84me написа:Синчец, гледах U-17, където се водят "най-перспективните". Ами те горките не могат да водят топката на ходом, не са научени на А и Б във футбола. След края на мача видях треньора и ми стана ясно къде е причината за това.

Не, не е до треньор. Те са водени от няколко треньора през годините.
Нещата опират до стратегия и философия, ако щеш...
Както писах на един колега, логиката е да се учиш да играеш правилно, да влагаш труд и усилия в това, а чак накрая да се търсят резултати. Които идват след време и са следствие на труда и правилните действия.
На Герена в школата се търсят първо резултати, а другото е на втори план. Треньорите са притискани отгоре за резултати и действат според натиска, а това чудовищно изражда нещата. И накрая-ядец!
И докато това не се промени, все повече деца ще напускат Левски. И ще отказват да дойдат в Левски.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 14 окт 2018 00:02

Serafim написа:
W84me написа:Синчец, гледах U-17, където се водят "най-перспективните". Ами те горките не могат да водят топката на ходом, не са научени на А и Б във футбола. След края на мача видях треньора и ми стана ясно къде е причината за това.


Кой е? Синчеца ако го слушаш и смяташ за достоверен източник, трябва след 5 години да имаме поколение, като на Барселона от 09-12. Минимум. :lol:

Аве и ти много дизтарикат се бараш излишно, ама нейсе...
Ела ти на Герена, да следиш децата и да им гледаш мачовете, та да си по-достоверен източник, бе, ..........!
Дай си детето на Левски, да тренира и играе там , да му влизат с два крака, след мач да излиза със спукана кора и разбит нос. Тогава ще можеш да осведомяваш достоверно хората какво става и какво не става.
............ .............!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Serafim » 14 окт 2018 14:40

sin4ec написа:
Serafim написа:
W84me написа:Синчец, гледах U-17, където се водят "най-перспективните". Ами те горките не могат да водят топката на ходом, не са научени на А и Б във футбола. След края на мача видях треньора и ми стана ясно къде е причината за това.


Кой е? Синчеца ако го слушаш и смяташ за достоверен източник, трябва след 5 години да имаме поколение, като на Барселона от 09-12. Минимум. :lol:

Аве и ти много дизтарикат се бараш излишно, ама нейсе...
Ела ти на Герена, да следиш децата и да им гледаш мачовете, та да си по-достоверен източник, бе, ..........!
Дай си детето на Левски, да тренира и играе там , да му влизат с два крака, след мач да излиза със спукана кора и разбит нос. Тогава ще можеш да осведомяваш достоверно хората какво става и какво не става.
............ .............!


Ти си някакъв великомъченик, за това, че детето ти рита в ДЮШ на Левски. Св.Синчец Сърпочуков Дюшев. Няма нужда от това, за да види човек, че разликата между момчета от ДЮШ и "наемници" в първия отбор е много голяма. Ама толкова голяма, като започнеш само от физиката, спира на топката и пасове. Без да коментираме дрибъл, удар, поглед над играта, заставане, движение без топка...
Найденов го разминават като конус на тренировка и хич не е важно, че той по принцип бил дефанзивен халф, ама играел на десния бек. Играта в защита е една. Дефанзивния халф не го ли заварва играта на фланга, да му се налага и там да отнема топката? А Стаси с неговата физика го разнасят като пръскачка из лозе... А дано поколението на твоя младеж да излезе по-добро, ама вече колко години чакаме тия надежди, за които постоянно говориш...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 окт 2018 15:21

За съжаление физиката на нашите юноши е под ВСЯКАКВА критика! А в днешния футбол(че и във "вчерашния") без физика си нула.
Няма да давам за пример как изглежда 19-годишният Мбапе на фона на нашите... Просто сравнете 21-годишния Виана с 22-годишния Ил.Димитров. Който, уж, също бил център-нападател.
Вчера, в една въшлива контрола, се изпочупиха. Божееее...
Аз направо се радвам, че не пускат Найденов като деф.халф. Щото тези топки, дето ги загуби, ако беше деф.халф си ставаха направо асистенции за противника!
Те и Тиам и Рейеш не са десни защитници, ама покриваха "бакиите" на Найденов отдясно.
И трябва да разберем веднъж завинаги, че времето на тясната специализация отдаааавна премина!

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Serafim » 14 окт 2018 15:37

В модерния футбол позициите много се размиват. Точно Мбапе може навсякъде по атаката да играе. Гризман също. Кимих също бе халф, но стана бек. Лам пък обратно. Трябва си поливалентност.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 окт 2018 15:49

Serafim написа:В модерния футбол позициите много се размиват. Точно Мбапе може навсякъде по атаката да играе. Гризман също. Кимих също бе халф, но стана бек. Лам пък обратно. Трябва си поливалентност.

Да не говорим за Манджукич, Д.Алвеш, Алаба, Фирмино, Рууни и т.н.
Те, нашите, като дойде време за някакъв трансфер, на всичко са готови.
"Аз мога да играя отляво, отдясно, пред вратата, зад вратата, над вратата... Само ме вземете, моля вииииии... Буху-буху-буху..."
А тук се държат като примадони. Щото все ще се намери някой, който да ги "разбере". Че, горкичкото, не си било на оригиналната позиция.
А "оригиналната" им позиция е толкова секретна, че до края на кариерата им никой не може да я схване.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 15 окт 2018 23:46

Ама ти точно не ми давай оценки и квалификации аз какъв съм. .......... ............
Оттук нататък за резултатите и събитията в школата ще ви осведомява Серафим. Той е навътре в нещата, гледа мачове на децата всяка седмица, наясно е с всичко. Всичките му деца са в школата на Левски и играят за набора си, има поглед.
Моето дете отдавна не е на Герена, ама нищо. За хубаво е-махни се оттам, та да се видиш на първо място в класирането! ;)
Капацитетът ще ви обясни що е така...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Corwin » 16 окт 2018 11:24

Факт е, че в последните години юношите ни са все рахитични (тук не говоря за височина, то си е до голяма степен до генетика). Не знам кой отговаря за това, но очевидно подготовката за изграждане на физиката им се неглижира, ако изобщо я има. Това прави много лоша услуга на момчетата, защото наистна не могат да се борят равностойно с футболисти с нормално телосложение.

Май това като цяло е проблем на българските школи, 90% от трансферите ни в чужбина продължават с 'Барбуков се готви усилено във фитнеса, за да натрупа мускулна маса'.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3156
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот wilge » 25 окт 2018 16:12

До сега мислех, че ДЮШ на делиорманци е само за парлама. Не можех да повярвам, че гелосания ще се заеме сериозно с футбол. Бях убеден, че търси печалба от ШЛ с готови футболисти. Може и да не се окаже така. Прочетох статията "Три формации на Лудогорец продължават за Купата на БФС след 6 победи" и се запитах за резултатите на нашите юноши. Ако някои е наясно, нека сподели.
https://www.sportal.bg/news.php?news=752565

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот TristaNNN » 25 окт 2018 17:11

wilge написа:До сега мислех, че ДЮШ на делиорманци е само за парлама. Не можех да повярвам, че гелосания ще се заеме сериозно с футбол. Бях убеден, че търси печалба от ШЛ с готови футболисти. Може и да не се окаже така. Прочетох статията "Три формации на Лудогорец продължават за Купата на БФС след 6 победи" и се запитах за резултатите на нашите юноши. Ако някои е наясно, нека сподели.
https://www.sportal.bg/news.php?news=752565

Преди няколко дена във вестника пишеше, че нашите U19 (Или дали не бяха U17 :roll: ) са отпаднали от Ботев ПД.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], LoveAndPeace, tmanolov и 49 госта