СП: България - Иран 1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот siniq_fen » 13 сеп 2018 23:50

Било, кво'т било... ;) Стягаме се и оттук насетне без грешка! Ако ли не - живи и здрави...
Само Левски!

zollera
Мнения: 25
Регистриран на: 09 юни 2017 15:44
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот zollera » 13 сеп 2018 23:54

Аз предпочетох да гледам франсетата с ......тия другите :mrgreen: !Наще са ми ясни баце!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Eminem » 13 сеп 2018 23:58

Ако бием в следващите два мача, искам Пламен да отиде при всеки един играч поотделно и да го пита в честен разговор дали вярва в победата срещу Полша. Ако няма достатъчна бройка играчи, които да вярват - да не излизат на игрището.
Ако обаче излязат - искам да видя обезумели, кървясали очи. Искам да видя лица, гледащи на кръв. Искам да се притесня за здравето на поляците. Искам, когато видя лицата им, да се кръстя и да паля тамян. Искам да си помисля, че хрътките на Ада са се вселили в играчите. Искам да усетя мощта на демоните.

Ай лягам, че се вкарах във филма. Но наистина го искам.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот siniq_fen » 14 сеп 2018 00:10

Eminem написа:Ако бием в следващите два мача, искам Пламен да отиде при всеки един играч поотделно и да го пита в честен разговор дали вярва в победата срещу Полша. Ако няма достатъчна бройка играчи, които да вярват - да не излизат на игрището.
Ако обаче излязат - искам да видя обезумели, кървясали очи. Искам да видя лица, гледащи на кръв. Искам да се притесня за здравето на поляците. Искам, когато видя лицата им, да се кръстя и да паля тамян. Искам да си помисля, че хрътките на Ада са се вселили в играчите. Искам да усетя мощта на демоните.

Ай лягам, че се вкарах във филма. Но наистина го искам.

:lol: :lol: :lol:

Само така!
Само Левски!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот rmfan5 » 14 сеп 2018 00:47

Eminem написа:Ако е имало някаква надежда за финали, тя умря след втория мач.
Шиб*ните политици не си махнаха грозните мутри от камерите, за да се изтъкват колко са велики, че докарали световното, че построили зали, а волейболът ни умира.
Изключително слаба игра. Не, нека да си го кажем директно - много срамна игра.
Хаос и трагедия във всички елементи на играта. Професионални играчи нямат право да изпълняват такъв сервис. Нямат!
Трябваше да дадем 10 млн за да видим, че волейболът ни умира. Това си го знаехме и без да даваме такива пари.


Сервиса е зле от много отдавна,те даже и слабия го бъркат често.
Като види човек движението на иранците в защита,нашите са като статисти.

Няма човек който да поведе отбора.
Всички отбори налагат нови играчи ние не мърдаме с едни и същи вече 6 години,то няма от къде и да дойдат новите де.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1125
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот olfix » 14 сеп 2018 06:44

Eminem написа:На мен болката ми е, че сами се бихме. Това е мое мнение и го мисля заради много слабото изпълнение на сервис. Съперникът ти няма как да ти повлияе на този елемент. Втората причина да го мисля е това, че бяхме пробити от не тежки сервиси. Трета причина е, че сгрешиха в ключови точки. Да, Иран е страхотен отбор, това ми беше и първото мнение, но......нашите стари, стари грешки....



Иран наистина е силен отбор, но страхотни са нпр. Бразилия и Франция:)

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2018 07:29

rmfan5 написа:Като види човек движението на иранците в защита,нашите са като статисти.

Няма човек който да поведе отбора.
Всички отбори налагат нови играчи ние не мърдаме с едни и същи вече 6 години,то няма от къде и да дойдат новите де.


Тези играчи без Скримов са абсолютни антиспортисти. Диагоналът не може да направи една чиста силова атака щото няма отскок и размах, Пенчев забива нагоре, Братоев има сили за един гейм обикновено и то не винаги, центровете се движат като охлюви и от време навреме заради опит и ръст правят по някоя блокада. Разпределителят няма да го коментирам дори. Виктор и Салпаров играят последните си сезони. И след тях... Но въпреки че и тук потъваме и не знам с какво този олигофрен заслужи вече 5 години да води отбора

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Лимонадения Джо » 14 сеп 2018 07:58

Аз мисля, че Тошко Алексиев можеше да е много полезен и то не само с опита си. Отношението към него, към Владислав Иванов ясно показва,че Константинов и шефовете на федерацията не могат да работят с хора. Все някой отказва да играе за националния и това се повтаря с години. Другото, което се набива на очи е липсата на последователност и дългосрочна стратегия в решенията на треньора. Беше налаган Розалин Пенчев, включи се успешно, сега не го пусна, така беше и с Агонцев. Ако Тодоров не е готов за игра, защо е в отбора? Защо не се даде шанс на талантливия Чернокожев, едва ли можеше да е по-слаб от Градинаров?

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот mistreated » 14 сеп 2018 08:30

Винаги съм бил на мнение, че най-големият проблем на Пламен е, че той няма абсолютно никакви качества на психолог. Снощи беше поредното доказателство - България няма спечелен ВАЖЕН мач срещу сравнително добър отбор с треньор Пламен Константинов. Дори не искам да коментирам спортно-техническите проблеми, фактът, че нямаме никаква идея как да спрем атаката им, как да се наредим на блок, кого да атакуваме на сервис и т.н. Ние излязохме, като НАСРАНИ във Варна срещу отбор, който никога не е бил световна сила във волейбола.
Да, играят добре, но само толкова. Нито ни натискаха със сервис, нито имаха кой знае какъв блок. Излязоха, играха спокойно в решаващите моменти и ни победиха. А ние през цялото време дори за момент не повярвахме в победата.
И понеже сме българи, пак ще гоним дивото и няма да се учудя да победим много по-класният отбор на Полша.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот rmfan5 » 14 сеп 2018 08:43

mistreated написа:Винаги съм бил на мнение, че най-големият проблем на Пламен е, че той няма абсолютно никакви качества на психолог. Снощи беше поредното доказателство - България няма спечелен ВАЖЕН мач срещу сравнително добър отбор с треньор Пламен Константинов. Дори не искам да коментирам спортно-техническите проблеми, фактът, че нямаме никаква идея как да спрем атаката им, как да се наредим на блок, кого да атакуваме на сервис и т.н. Ние излязохме, като НАСРАНИ във Варна срещу отбор, който никога не е бил световна сила във волейбола.
Да, играят добре, но само толкова. Нито ни натискаха със сервис, нито имаха кой знае какъв блок. Излязоха, играха спокойно в решаващите моменти и ни победиха. А ние през цялото време дори за момент не повярвахме в победата.
И понеже сме българи, пак ще гоним дивото и няма да се учудя да победим много по-класният отбор на Полша.


То не опираше до вяра,а умения.
Иран бяха по-добри технически и си биха закономерно.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта