ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот miro_rz » 12 сеп 2018 17:32

Може и да са слаби локото , но победиха Лудогорец и Ботев !
Мен ми се върти Х , ще видим !
1:1 или 1:2
Изображение

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот emigo73 » 12 сеп 2018 18:50

Mirosvel написа:
emigo73 написа:Очаквам труден мач. По-трудно от този с Берое. И все пак се надявам на победа. От мен:0-2.


E колко по труден от този с Берое? Та с Берое работата едва стана. Първи гол в живота на Жан Пол Белмондо, който, от десет пъти веднъж я влезе я не. А Берое 2 греди, които можеха и да са голове, удари спасени на магия от вратарчето.... по-трудно от това ако ще е Левски, ще го яде дебел в Пловдив.


Сините бяха по-добрият отбор. Като изключим, някои епизодични мелета пред вратата на Полачек , другото беше синьо надмощие във всички фази на играта. Вратаря или "вратарчето", както се изразяваш е част от отбора и като такъв се разчита на добрата му игра и спасявания на му. И всичко това на фона на грубата и неспортсменска игра от типа " да рушим" , която Берое показа , ме навежда на мисълта, че само единия гол не кореспондира с реалността, но футбол.
Очаквам, че Локото ще излезе да се надиграва с нас с повече футболни аргументи и с по-малко грубости, което ще затрудни Левски в по-голяма степен в сравнение с Берое. От там мисля, че двубоят ще е по-трудно.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот popokutepetel » 12 сеп 2018 18:56

Ще бъде интересен мач. Много съм любопитен да видя как ще влезе отбора след мини-подготовката на треньора. По традиция Левски влизаше трудно в мачовете след прекъсване от години. Надявам се тази традиция да бъде променена. Иначе мача за нас е стратегически много важен, защото една победа дава много голяма вероятност да зимуваме на върха предвид програмата до НГ.

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот realno » 12 сеп 2018 19:37

popokutepetel написа:Ще бъде интересен мач. Много съм любопитен да видя как ще влезе отбора след мини-подготовката на треньора. По традиция Левски влизаше трудно в мачовете след прекъсване от години. Надявам се тази традиция да бъде променена. Иначе мача за нас е стратегически много важен, защото една победа дава много голяма вероятност да зимуваме на върха предвид програмата до НГ.

Локото не са за подценяване, но единственото предимство е фактора, домакинство. Няма други фактори, с които да ни превъзхождат. Надявам се и този фактор да се премахне, след като мача бъде посетен от много левскари. Но все пак се играе с топка и понякога се случват нелогични неща. Аз съм оптимист.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот popokutepetel » 12 сеп 2018 21:08

realno написа:
popokutepetel написа:Ще бъде интересен мач. Много съм любопитен да видя как ще влезе отбора след мини-подготовката на треньора. По традиция Левски влизаше трудно в мачовете след прекъсване от години. Надявам се тази традиция да бъде променена. Иначе мача за нас е стратегически много важен, защото една победа дава много голяма вероятност да зимуваме на върха предвид програмата до НГ.

Локото не са за подценяване, но единственото предимство е фактора, домакинство. Няма други фактори, с които да ни превъзхождат. Надявам се и този фактор да се премахне, след като мача бъде посетен от много левскари. Но все пак се играе с топка и понякога се случват нелогични неща. Аз съм оптимист.

Локото срещу нас играят винаги навито. Няма спор, че при съпоставка на двата отбора Левски е много по-качествения отбор. Но както каза топка е :).

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот koisa » 12 сеп 2018 21:47

Очаквам победа с добра игра. 8-) Вече имаме достатъчно опции и не би трябвало да се плашим, че гостуваме на един традиционно труден съперник. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Elliah » 12 сеп 2018 23:01

Колко ни беше рекорда за поредни победи? 14? :)
Локото могат да ни изненадат. Обаче ние трябва да бием за ужас на новодомците.

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1439
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Black&White1926 » 13 сеп 2018 01:12

Corwin написа:Стига сте се дърлили с г-да червените, кажете за билетите :P

Локо - Левски не е рисков мач 8-)
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Corwin » 13 сеп 2018 09:54

Black&White1926 написа:
Corwin написа:Стига сте се дърлили с г-да червените, кажете за билетите :P

Локо - Левски не е рисков мач 8-)

И аз така си мисля, ама кой знае на куките какво ще им хрумне.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот groti » 13 сеп 2018 10:17

Много важен мач за нас. Ако го вземем ще натрупаме още по-голямо самочувствие и инерция, а на този отбор именно това му трябва. Вярвам, че ще бием. Локото са непредвидим отбор, но напоследък според мен търпят сериозен регрес. Изглежда ми като двойка този мач. 0:1 или 1:2..нещо подобно.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта