Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

vvessel
Мнения: 4288
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 08 сеп 2018 17:44

popokutepetel написа:
vvessel написа:Явно паспорт ще се вади. Сигурно ще е за Паулиньо. Така и цената ще му се вдигне. Лудогорец имат 12 бразилци и нямат проблем с това.


Нямаха проблем. Вече имат и за това спряха да привличат бразилци. Реално това си е една чисто незаконна игра и не е толкова лесна за случване. Друг е въпроса защо този фактор не е отчетен от ръководството при привличане на футболисти.

И какъв е проблема? Гледам последния мач десетина бразилци в групата. Предполагам, че нашите са отчели този фактор, но няма да бият тъпана - вадим паспорти на чужденци. Ще се реши някак.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 09 сеп 2018 13:56

Някой знае ли новият нападател за колко години подписа с Левски.Чета на всякъде но никъде не намирам информация за него.Дори и в сайта на Левски не е споменато.Ако знае някой моля да напише.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 10 сеп 2018 08:45

Kris_men2000 написа:Някой знае ли новият нападател за колко години подписа с Левски.Чета на всякъде но никъде не намирам информация за него.Дори и в сайта на Левски не е споменато.Ако знае някой моля да напише.


Може и да се бъркам, ама мисля,че за три години. На дали ще са две.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 10 сеп 2018 16:30

Serafim написа:
Kris_men2000 написа:Някой знае ли новият нападател за колко години подписа с Левски.Чета на всякъде но никъде не намирам информация за него.Дори и в сайта на Левски не е споменато.Ако знае някой моля да напише.


Може и да се бъркам, ама мисля,че за три години. На дали ще са две.


Не знам.За мен дългосрочен договор е от 4 години нагоре.Не знам защо крият срока на договора.Има нещо гнило в това но ще видим.Няма ли кой да пита Краси за това.Не че нещо просто ще си проличи за какво са го взели този бразилец.За пълнеж,инвестиция,сериозен футбол или и аз не знам.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот honda » 10 сеп 2018 18:56

vvessel написа:
honda написа:
Warped написа:Сега му видях статистиката......... от 2015 до 2018 има 1 изигран мач!?!? 2013 е влизал 2 пъти като резерва за младежите на Бразилия при загуба от Белгия, и другия мач немога да намеря...? Уат дъ фъкккк

По моя информация от 2015 до 2018 е играл в младежкия отбор на Гремио в младежкото първенство. Тези мачове не се считат за официални ,затова в трансфермаркета няма информация за този период.
В клиповете се вижда участието му за младежкия национален отбор на Бразилия в мачове с Мексико и Нигерия.
За справка Жо само е включен в разширения младежки национален отбор на Бразилия ,но никога не бил включван в групата за мач.

Ами хубаво. Поне колкото Жоазиньо да играе ще е достатъчно. Заедно с Жо дойде и един нападател - Жеан Карлош, който беше бъдещ голям талант. Като такъв си и замина. Дано да сме нацелили тоя път.
А Ривалдиньо явно е пътник.

Проблема с Жеан Карлуш беше съвсем друг. Той никога пред да дойде при нас не беше играл като ЦН. В Бразилия е играл като лек нападател ,а ЦН е бил футболист над 1,90. В онзи момент имахме доста футболисти ,които играеха на тази позиция.Просто някой подведе Левски с позицията на която играе Ж.Карлуш и това беше една от причините за конфликт между Т.Батков от една страна,и Мъри, Ибраимов и Н.Сираков от друга. След нас Ж.Карлуш отиде в Русия и там нищо не направи. После се върна в Бразилия и там доколкото знам се е представил на доста добро ниво .

kempesmario
Мнения: 1095
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот kempesmario » 14 сеп 2018 19:30

гледам сега витоша бистрица. Там играе крило Даниел Куртев и ляв бек Тодор Гочев - юноша на Левски. Абе има качествени футболисти в България само да има кой да ги забележи. Кирчо Вангелов например.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 14 сеп 2018 21:19

kempesmario написа:гледам сега витоша бистрица. Там играе крило Даниел Куртев и ляв бек Тодор Гочев - юноша на Левски. Абе има качествени футболисти в България само да има кой да ги забележи. Кирчо Вангелов например.


Качествени са за отбор като Витоша. Даниел Кутев би ли го сложил на мястото на Паулиньо/Обертан/Кабрал? Тодор Гочев би ли го сложил на мястото на Иван Горанов (пак българче и юноша на Левски, между другото)? Тая тема имам чувството, че я дъвчем всяка седмица с това, че тия футболисти може и да играят що-горе прилично в малки отбори без амбиции като Витоша, но в Левски е съвсем друг светът.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 14 сеп 2018 21:41

Ако Тодор Гочев е "качествен футболист" като за Левски - да закриваме отбора и да се разотиваме! :evil:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Giovanni и 27 госта