Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 03 сеп 2018 23:03

Не казвам, че се радвам (има и нормални фенове на Атлетико), ама нямаше как да не се разпиша тук, след като Жаклина изръси една глупост в темата за ШЛ, където каза че Барса ще отпадне в групата си, при положение, че точно миналата есен неговия любим Атлетико отпадна в групите, правейки 2 хикса с Карабах, които са по-слаби и от Лудогорец. :lol:
Та беше доста нелепо неговото изказване на фона на това, че баш неговия Атлетико посрами испанския футбол миналия сезон, отпадайки още в групите. За последно испански отбори отпаднаха някъде 2013г. мисля че беше Сосиедад или Билбао, ама за отбор от ранга и претенциите на Атлетико си е абсолютен срам и тоя същия тръгнал да предрича отпадане на Барса. Да не говорим, че Барса наистина се падна в най-тежката група с Тотнъм, Интер и ПСВ Айндховен, където няма нито 1 аутсайдер от сорта на Карабах. Т.е. дори и това да се случи, няма да е толкова фрапантно, от това което направи Атлетико миналата есен, неможейки да бие в 2 мача отбор от Азербайджан! :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 04 сеп 2018 12:45

SilentKiller написа:Не казвам, че се радвам (има и нормални фенове на Атлетико), ама нямаше как да не се разпиша тук, след като Жаклина изръси една глупост в темата за ШЛ, където каза че Барса ще отпадне в групата си, при положение, че точно миналата есен неговия любим Атлетико отпадна в групите, правейки 2 хикса с Карабах, които са по-слаби и от Лудогорец. :lol:
Та беше доста нелепо неговото изказване на фона на това, че баш неговия Атлетико посрами испанския футбол миналия сезон, отпадайки още в групите. За последно испански отбори отпаднаха някъде 2013г. мисля че беше Сосиедад или Билбао, ама за отбор от ранга и претенциите на Атлетико си е абсолютен срам и тоя същия тръгнал да предрича отпадане на Барса. Да не говорим, че Барса наистина се падна в най-тежката група с Тотнъм, Интер и ПСВ Айндховен, където няма нито 1 аутсайдер от сорта на Карабах. Т.е. дори и това да се случи, няма да е толкова фрапантно, от това което направи Атлетико миналата есен, неможейки да бие в 2 мача отбор от Азербайджан! :lol:


Ти видя ли където писах че картофите и принтер ще продължат (на шега) след това бях удебелил продължаващите от групите или си я пропуснал тая част от поста ми :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 05 сеп 2018 13:20

Бразилецът Филипе Луис сам е пожелал да напусне Атлетико Мадрид и дори е помолил клуба да го освободи, за да може да се присъедини към френския Пари Сен Жермен.

"Имаше интерес към мен от ПСЖ. Помолих Атлетико да ме освободи, както направи с Габи, който отиде в Катар. Клубът сподели, че това не е същата ситуация, тъй като аз имам още година в контракта си. Имам хубава история с Атлетико, но тази ситуация леко очерни образа ми в клуба", каза бразилецът.

В последните седмици на август в испанските медии непрекъснато се тръбеше, че банителят е имал устна договорка с Пари Сен Жермен. Бразилецът сам е пожелал да напусне мадридския гранд, независимо че Диего Симеоне го включва в плановете си за новия сезон.

В крайна сметка обаче Луис остана на "Уанда Метрополитано" и продължава да изпълнява договора си с тима, който е до юни 2019г.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 11 сеп 2018 13:33

Барселона и Атлетико Мадрид продължават да проявяват много сериозен интерес към футболиста на ПСВ Айндховен Ървинг Лосано, съобщава „AS“.

Ръководството на Барселона вече е осъществило контакт с Лосано и неговите представители.

Бащата на играча, който е и негов агент призна още в края на юни, че е водил разговори с представителите на Барселона.

Мексиканското крило игра впечатляващо за „ацтеките” на Мондиал 2018.

Лосано премина от в ПСВ Айндховен от Пачука през лятото на 2017 година срещу сумата от осем милиона евро.

За малко повече от година мексиканският футболист има 41 мача за холандския отбор, в които се е отчел с 23 гола и 13 асистенции.

През настоящия сезон мексиканецът има четири гола и две асистенции в седем мача за ПСВ Айндховен във всички състезания.

Манчестър Юнайтед и Борусия Дортмунд също не крият своя интерес към 23-годишния футболист.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 12 сеп 2018 13:48

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо иска да подсили своя състав със Саул Нигес от Атлетико Мадрид, ако „червените дяволи“ продадат Пол Погба през януарския трансферен прозорец.

Моуриньо харесва изключително много качествата на Саул и смята, че испанският футболист може да смени по перфектен начин Погба в неговия състав.

Манчестър Юнайтед се очаква да продаде Погба през зимния трансферен прозорец. Сериозни кандидати за подписа на френския национал са Барселона и Ювентус.

В същото време Манчестър Юнайтед ще трябва да извади 150 милиона евро, ако иска да си осигури услугите на Саул. Това е сумата, която е записана в освобождаващата клауза в договора на 24-годишния футболист с Атлетико Мадрид.

През миналото лято Саул подписа своя нов деветгодишен договор с Атлетико Мадрид.

Удължавайки престоя му с цели 9 години и поставяйки му такава главоломна цена, от Атлетико се надяват, че ще спрат опитите на европейските грандове да го отмъкнат от тима.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 12 сеп 2018 13:58

Саул и с клауза 30 млн да е аз съм спокоен, тъй като той си каза че Атлети е неговото семейство и няма да го напусне, така че който иска да я плаща клаузата, той ще ги отреже, както вече го стори веднъж, когато тя му беше 20-25 млн преди 2 сезона ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JimBeam » 12 сеп 2018 19:09

JackPackage написа:Саул и с клауза 30 млн да е аз съм спокоен, тъй като той си каза че Атлети е неговото семейство и няма да го напусне, така че който иска да я плаща клаузата, той ще ги отреже, както вече го стори веднъж, когато тя му беше 20-25 млн преди 2 сезона ;)


Стига бе не може да си толкова наивен и да вярваш на тези захаросани приказки. Това са нормални неща когато си още в даден клуб, така че не бива да вярваш на тези приказки. В днешно време няма такова нещо като преданост и всичко опира до парите, така че ако му предложат хубава заплата и други удобства той няма какво да му мисли. Няма какво да се лъжем не малко футболисти искат да се пробват в Англия и това си е примамлива хапка без значение от къде ще дойде дали Манчестърите, Челси, Арсенал и т.н.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 12 сеп 2018 20:26

JimBeam написа:
JackPackage написа:Саул и с клауза 30 млн да е аз съм спокоен, тъй като той си каза че Атлети е неговото семейство и няма да го напусне, така че който иска да я плаща клаузата, той ще ги отреже, както вече го стори веднъж, когато тя му беше 20-25 млн преди 2 сезона ;)


Стига бе не може да си толкова наивен и да вярваш на тези захаросани приказки. Това са нормални неща когато си още в даден клуб, така че не бива да вярваш на тези приказки. В днешно време няма такова нещо като преданост и всичко опира до парите, така че ако му предложат хубава заплата и други удобства той няма какво да му мисли. Няма какво да се лъжем не малко футболисти искат да се пробват в Англия и това си е примамлива хапка без значение от къде ще дойде дали Манчестърите, Челси, Арсенал и т.н.

Не всички са КР7 ;)

Преди 2 сезона, когато дори не бе титуляр при нас Ман Ю му платиха клаузата и със сигурност са му дали доста голяма заплата и той ги отряза. Сега той е при нас титуляр, ние имаме силен (да не кажа по-силен от на Ман Ю/Челси/Тотнъм) отбор и не виждам причина да го променя.

При него точно има и друга история, тъй като клуба много му помагаше и вярваше в него, когато беше тежко болен Саул, така че връзката му с клуба е по-специална ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 12 сеп 2018 21:29

Вие наистина ли вярвате, че Саул ще остане в Атлетико до 32 годишна възраст ? :lol:
Впрочем след оня брутален мач срещу Байерн в ШЛ (пролетта 2016та) и гола му със задна ножица ако не се лъжа, мислех че още лятото ще напусне. После пък имаше лек застой в развитието му и контузии, но според мен е неизбежно напускането му в посока някой топ-топ отбор. ;)

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 13 сеп 2018 09:07

SilentKiller написа:Вие наистина ли вярвате, че Саул ще остане в Атлетико до 32 годишна възраст

Защо не?


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта