ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот trokadero_ » 02 авг 2018 13:59

Изображение


Миличкия .... направо да го съжалиш :cry: :cry:

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот IvailoRz » 02 авг 2018 14:06

Тези ,които предричат край на Лудогорец , май не са виждали разширенията по академията и като цяло базата. Също са пропуснали скоро да хвърлят и едно око на стадиона , и за това че е на 70% готов ,а вече са стартирани проектите по последния сектор А , скойто ще се покрива най-високата степен на УЕФА. Нищо фатално няма , все още може да стигнем до ЛЕ ,където е реалната ни средa . Няма да е фатално и в ЛЕ да не влезем , няма да е фатално дори да не станем шампиони ..ще следва една освежаване във всички линии и така..кервана си върви и то в график.

Doktorut
Мнения: 189
Регистриран на: 19 юни 2010 13:34
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот Doktorut » 02 авг 2018 14:10

kiril.a.d написа:И един съвет от мен - за да няма хейтване, а харесване, да кажеш на Домус бей, да спре да управлява отбора и БФС, по бизнесменски, а да заложи малко повече, на футболните качества! - не е страшно Лудогорец да загуби 4-5-6 мача и пак да се пребори за титлата, нали? А Домуса не разрешава и 2 мача да се загубят...сигурно ще му паднат акциите на Ню Йоркската борса :lol:

Няма нужда да ме съветваш, защото не съм фен на Лудогорец, но това не означава, че не мога да бъда реалист. Фактите са, че Лудогорец бяха много по-добрия отбор откъм качество на игра. Съдията с този безумен червен картон до такава степен разбалансира Лудогорци, че следващите 5 мин. бяха в тотален нокдаун и тогава падна и гола. Дори с човек повече онези бяха в глуха защита и по никакъв начин не опитаха да вземат контрол над мача. На Лудогорец им се кефя, защото са единственият БГ отбор от доста години насам, който може да иде на гостуване на който и да е отбор от централна и източна европа и да доминира с игра и поведение.

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ky-kyy » 02 авг 2018 14:17

Ще ме извинявате, ама май снощи, сте гледали, някой друг мач :roll:
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.

peliforewer
Мнения: 9461
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот peliforewer » 02 авг 2018 14:18

ChuckNorris написа:
peliforewer написа:
nghcvth написа:Всичкото припознавач се втурнало тук, добре, че Лудогорец падна, че и те да имат малко радост. :mrgreen:

Пич не знам фен на кой отбор си но най-много коментари имаш във форума на ЦСКА ,така че по-кротко със заключенията.Нас засега не ни мисли,нямаме повод да сме тъжни,за разлика от едни други отбори.


Поне с този коментар призна, че си припознал Литекс. :lol: Ловешките фенове наистина нямат повод да са тъжни - поне до другия четвъртък.А след това и по-тъжни ще станат, пък знае ли човек, след време може и друг отбор да припознаят, който им носи повод за радост :lol: Те са лесни, след като нямат нормална ценностна система! Както е казано, кратката памет и заспалата съвест са рецепта за щастие!

Иначе по темата. Мисля, че с този мач започва началото на края на Лудогорец. Остарели и демотивирани футболисти. Неправилно време за смяна на треньор и назначаване на неподходящ такъв. Отделно сривът, който най-често се получава след такива отпадания. Отделно едни извънфутболни финансови проблеми на Домусчиев. Май и Лудогорец си изпя песента.

Xайде да не спорим на теми морал,ценностни системи,държавна помощ и т.н.Щом Д.Пенев,Паро Никодимов,Митата Якимов,Джони Велинов и Пл.Марков според теб са от Литекс,аз нямам какво да ти кажа.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ChuckNorris » 02 авг 2018 15:02

peliforewer написа:
ChuckNorris написа:
peliforewer написа:
nghcvth написа:Всичкото припознавач се втурнало тук, добре, че Лудогорец падна, че и те да имат малко радост. :mrgreen:

Пич не знам фен на кой отбор си но най-много коментари имаш във форума на ЦСКА ,така че по-кротко със заключенията.Нас засега не ни мисли,нямаме повод да сме тъжни,за разлика от едни други отбори.


Поне с този коментар призна, че си припознал Литекс. :lol: Ловешките фенове наистина нямат повод да са тъжни - поне до другия четвъртък.А след това и по-тъжни ще станат, пък знае ли човек, след време може и друг отбор да припознаят, който им носи повод за радост :lol: Те са лесни, след като нямат нормална ценностна система! Както е казано, кратката памет и заспалата съвест са рецепта за щастие!

Иначе по темата. Мисля, че с този мач започва началото на края на Лудогорец. Остарели и демотивирани футболисти. Неправилно време за смяна на треньор и назначаване на неподходящ такъв. Отделно сривът, който най-често се получава след такива отпадания. Отделно едни извънфутболни финансови проблеми на Домусчиев. Май и Лудогорец си изпя песента.

Xайде да не спорим на теми морал,ценностни системи,държавна помощ и т.н.Щом Д.Пенев,Паро Никодимов,Митата Якимов,Джони Велинов и Пл.Марков според теб са от Литекс,аз нямам какво да ти кажа.


В момента подкрепят отбор наречен ЦСКА - София. Този отбор как се казваше преди? Глупака лесно можеш да заблудиш, алчния лесно да купиш и т.н. Интереса клати феса! Това се отнася както за червените, така и за сините легенди. Ради Здравков, Спас Джевизов и Методи Томанов са от кого, кажи? Да не изкривяваме фактите. Разбира се, че след закриването на ЦСКА трябваше да има отбор с това име, който да бъде подкрепян от огромната си публика. Включиха в създаването на такива проекти и знакови фигури от миналото на ЦСКА. Това със смяната на името на Литекс и местенето на отбора в София е единия проект. Както се вижда успешен, хората си го подкрепят. Щом за тях, за теб това е ЦСКА - ОК. Майната им на фактите, майната му на морала. Има доста интелигентни хора, който не са съгласни. Във форума за пример мога да дам потребителя 1982, който си личи, че е умен човек и какво му е мнението. Както казах - въпрос на морал и чест.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 02 авг 2018 15:20

Doktorut написа:
kiril.a.d написа:И един съвет от мен - за да няма хейтване, а харесване, да кажеш на Домус бей, да спре да управлява отбора и БФС, по бизнесменски, а да заложи малко повече, на футболните качества! - не е страшно Лудогорец да загуби 4-5-6 мача и пак да се пребори за титлата, нали? А Домуса не разрешава и 2 мача да се загубят...сигурно ще му паднат акциите на Ню Йоркската борса :lol:

Няма нужда да ме съветваш, защото не съм фен на Лудогорец, но това не означава, че не мога да бъда реалист. Фактите са, че Лудогорец бяха много по-добрия отбор откъм качество на игра. Съдията с този безумен червен картон до такава степен разбалансира Лудогорци, че следващите 5 мин. бяха в тотален нокдаун и тогава падна и гола. Дори с човек повече онези бяха в глуха защита и по никакъв начин не опитаха да вземат контрол над мача. На Лудогорец им се кефя, защото са единственият БГ отбор от доста години насам, който може да иде на гостуване на който и да е отбор от централна и източна европа и да доминира с игра и поведение.


Точно така Лудогорец бяха единствените който докараха отбори като Реал Мадрид , ПСЖ , Арсенал , Ливърпул , Базел и ЛЕ- Валенция - ПСВ Айндховен ,Динамо Загреб да на забравяме и Цървена Звезда и Викотория Пилзен колко интересно беше . Кой друг ще докара такива отбори ЦСКА ли ЛЕвски ПФФФФ?!
А в случая вчерашния мач беше съдийско подпиране . Видя са и за двата жълти картона бяха дадени за едно нищо . А Мола Види освен онзи късметлийски гол не можа да уцели вратата повече и играеха и защитно . Следващия мач на този смешен Мол Види отбор отпадат и в двата мача .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ivan56 » 02 авг 2018 15:40

Язък за барута :lol:
Бразилското менте лъсна.
Моето мнение отдавна е, че този отбор е изчерпан, пък ако ще и Пепо да сложат за треньор, резултата ще е същият.
Киро нещо обаче се стиска или вече са насити.
С високите цели, които обявяваш, а за два трансферни прозореца да си взел един Свирчок, а да си продал основни играчи, нещата куцат. Основните ти играчи да са по на сто години и да не подмладяваш отбора, абе балканска работа.
С коефицента, който имаш да се насереш срещу тези несретници е същото което сториха другите несретници от Подуене, отпадайки от един отбор от Лихтенщайн(няма да ги наричаме сервитьори и аматьори, че се сърдят левскарите :lol: )
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12221
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот TristaNNN » 02 авг 2018 15:41

Aбе, какво сте им причинили на тия оранжевите припознавачи? Такова злорадстване от тяхна страна нямаше и в нашата тема след реванша с Вадуц. :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот trokadero_ » 02 авг 2018 15:46

TristaNNN написа:Aбе, какво сте им причинили на тия оранжевите припознавачи? Такова злорадстване от тяхна страна нямаше и в нашата тема след реванша с Вадуц. :shock:


То при вас няма смисъл вече :lol: :lol: :) :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта