Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот soilwork » 31 юли 2018 23:22

Ozzimozzi написа:Ако се съди по информацията от transfermarkt това момче не впечатлява особено. Последният си гол е вкарвал 2016 г. А за 2017 година няма никаква информация. Вярно че е само на 21 години, но все пак съм леко резервиран. Дано ме опровергае! Успех му желая!

[center]Още е млад.....последният сезон е бил под наем в Ред Бул. [/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 31 юли 2018 23:25

soilwork написа:
Ozzimozzi написа:Ако се съди по информацията от transfermarkt това момче не впечатлява особено. Последният си гол е вкарвал 2016 г. А за 2017 година няма никаква информация. Вярно че е само на 21 години, но все пак съм леко резервиран. Дано ме опровергае! Успех му желая!

[center]Още е млад.....последният сезон е бил под наем в Ред Бул. [/center]

Ясно че е млад, но поне една минута не са ли го пуснали? Трекаричи помниш ли го? И той беше млад. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот soilwork » 31 юли 2018 23:30

Ozzimozzi написа:
soilwork написа:
Ozzimozzi написа:Ако се съди по информацията от transfermarkt това момче не впечатлява особено. Последният си гол е вкарвал 2016 г. А за 2017 година няма никаква информация. Вярно че е само на 21 години, но все пак съм леко резервиран. Дано ме опровергае! Успех му желая!

[center]Още е млад.....последният сезон е бил под наем в Ред Бул. [/center]

Ясно че е млад, но поне една минута не са ли го пуснали? Трекаричи помниш ли го? И той беше млад. ;)

[center]Играл е 3-4 мача при големите, останалите в младежката формация[/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 31 юли 2018 23:32

soilwork написа:
Ozzimozzi написа:
soilwork написа:
Ozzimozzi написа:Ако се съди по информацията от transfermarkt това момче не впечатлява особено. Последният си гол е вкарвал 2016 г. А за 2017 година няма никаква информация. Вярно че е само на 21 години, но все пак съм леко резервиран. Дано ме опровергае! Успех му желая!

[center]Още е млад.....последният сезон е бил под наем в Ред Бул. [/center]

Ясно че е млад, но поне една минута не са ли го пуснали? Трекаричи помниш ли го? И той беше млад. ;)

[center]Играл е 3-4 мача при големите, останалите в младежката формация[/center]

Дано излезе читав, че и геренци имаха два нешлифовани диаманта, та едвам се отърваха от тях. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот UNBEATABLE » 01 авг 2018 00:06

На мен някак си ми прилича на Мораеш, дано играе и като него

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 01 авг 2018 07:35

UNBEATABLE написа:На мен някак си ми прилича на Мораеш, дано играе и като него

Амин!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 01 авг 2018 08:37

Прави впечатление, че се привличат основно млади играчи, което на мен лично ми допада. Остава да покажат качества и израстване! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот SLAP » 01 авг 2018 08:55

За радост, машината ЦСКА заработи. Каранга я раздвижи или по-точно продажбата на Каранга.
Вземат се млади играчи с мисъл за продажба на по-късен етап.
Този не е изключение, дано е доблър влезе добре в отбора и след сезон-сезон и половина 4-5 милиона и самолета...
Тъпото е че се развиваме по модела Лай, ама когато противника има артилерия, на теб не ти остава нищо друго, освен и ти да се сдобиеш с такава....
Порочен е нашия футбол, а аз мислх, че ще даде шанс на Томислав, но явно той не показва достатъчно в тренировките и двустранните игри..
Изобщо след още сезон, емблема, след още сезон - стадион, и да се надяваме,че школата работи и ще излизат нови и нови младежи, перспективни такива.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот djd » 01 авг 2018 09:18

Преди не можеше да се взимат чужди футболисти и щеш не щеш трябва работиш с наши момчета. И от време на време излизаше по някой бисер. Освен това имаше и доста по-голям избор - спортни училища, заводски отбори и т.н. Ние самите по цял ден бяхме навън и не се спирахме. Сега виждам момчетата пред блока седят на сянка и си ръчкат по телефоните, ако изобщо излязат де. Да, поколението на Стоичков игра полуфинал на световно за мъже, но преди това игра четвъртфинал на световно за младежи. А сегашните младежи какви успехи имат, та да чакаме от тях нещо и при мъжете?
Последна промяна от djd на 01 авг 2018 09:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 01 авг 2018 09:31

Джеферсон, Енрике, Мауридеш и новия - стават 4 извън ЕС
За България пак нямаме заместник на Мауридеш


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта