Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Cevtaka
Мнения: 21
Регистриран на: 08 авг 2014 12:49
Контакти:

Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Cevtaka » 25 юли 2018 22:29

[center]Изображение[/center]
[center]Лига Европа, мач от втори квалификационен кръг[/center]
[center]Дата и час: 26.07.2018 от 21:00ч.[/center]
[center]Мачът ще се играе на стадион "Полюд" в Сплит, Хърватия[/center]

В миналият кръг Славия успя да отстрани финландския Илвес след две победи. За втората аз направих тема във форума :) Надявам се и сега да донеса късмет на белите и те да успеят да се преборят с Хайдук, като още в първия мач помежду им успеят да вземат приемлив резултат. Моята прогноза е 0:0 или 1:1(в предишния мач познах ;) ). Разбира се, прогнозата ми е при положение, че Георги Петков е на вратата. Успех бели, на реванша ще бъда пак на стадиона!


Потребителски аватар
Bullgarr
Мнения: 11
Регистриран на: 08 апр 2016 00:07
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Bullgarr » 26 юли 2018 01:44

1 : 1
Венцеслав Стефанов: Ако ЦСКА се обезпаразити, Ганчев може да ги вземе.


burnx86
Мнения: 16
Регистриран на: 12 мар 2017 17:57
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот burnx86 » 26 юли 2018 09:16

Най-ще е готино Славия да ги отстранят по същия начин както Левски за купата. Понякога и късметът трябва да е на твоята страна, нищо че футболните аргументи са на страната на Хайдук.

Valparaiso
Мнения: 45
Регистриран на: 05 окт 2008 11:53
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Valparaiso » 26 юли 2018 09:36

Интересен мач, някой знае ли защо няма да го дават по БНТ 1, нали те предават мачовете от Лига Европа?
Мача ще го дават по сръбската телевизия Арена Спорт 3 и разбира се онлайн в сайтовете предлагащи livestream на срещата.

предвиждам 2:1 за Хайдук ( като за Славия мисля, че Милчо Ангелов ще вкара), макар да ми се иска Славия да не загубят в този мач

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 26 юли 2018 10:10

burnx86 написа:Най-ще е готино Славия да ги отстранят по същия начин както Левски за купата. Понякога и късметът трябва да е на твоята страна, нищо че футболните аргументи са на страната на Хайдук.


Ей точно за това ми се ще едно 4:0.......и да чуеме чичо Венци какво ще каже, или пък оня изтърбушен сръбски комплексар.

Всеки ден не е Конски Великден.
Оня мач си го запишете и си го гледайте, докато мастурбирате, или докато се навеждате на тирето.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Mirosvel » 26 юли 2018 10:57

Air_Smuggler_FU написа:
burnx86 написа:Най-ще е готино Славия да ги отстранят по същия начин както Левски за купата. Понякога и късметът трябва да е на твоята страна, нищо че футболните аргументи са на страната на Хайдук.


Ей точно за това ми се ще едно 4:0.......и да чуеме чичо Венци какво ще каже, или пък оня изтърбушен сръбски комплексар.

Всеки ден не е Конски Великден.
Оня мач си го запишете и си го гледайте, докато мастурбирате, или докато се навеждате на тирето.


Taka ще направим! Ще си го запишем оня мач! Освен това и Олимпия и Тампере и десет малки нетирчетъа и Берое и Ч. Море ще си ги запишат онези мачовете и ще си гледат отново и отново празните погледи на мучащи от злоба говеда след края на мачовете. Е няма такъв кеф!! Само, че когато маструбираме ще си представяме маика ти, сестра ти и женати в центъра на оргия с мазни орки! Може и ти да си вътре в ролята на жена!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот Балкански Орел » 26 юли 2018 11:12

Явно популярността на Славия в България не е показателна само на стадиона, ами и по телевизията.Смятайте колко ниска гледаемост имат техните мачове, щом няма да се предава такъв техен не с кой да е ами с Хайдук.Все пак успех, дано да постигнат добър резултат.
[center]Levski & Lazio[/center]

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: Хайдук(Сплит) - Славия(София)

Мнениеот komandini » 26 юли 2018 11:16

Има ли още хора които вярват че финала Левски и Славия се игра?
Ето ви един скриншот от Април месец!
Далаверата всички я разбраха, Спас и Маджо са уредили мача покрай едно кредитче с АсетБанк за сделката с Виваком.
Сиг вярвате, че има и Дядо Мраз.
http://prikachi.com/images.php?images/795/9376795U.png


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта