Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 18 юли 2018 20:44

Пичове, вие верно ли очаквате да докараме сериозна звезда в атака?Стомната се счупи-излъгахме Ди Мария, Погба и Санчез, но вече всички качествени играчи знаят, че не бива да припарват до нас.Съсипахме Ди Мария, Санчез, Михтарян, Погба и Фалкао. Никой няма да иска да припари до нас.Клоп, Почетино, Пеп, Сари-повечето звезди биха се съгласили да играят за тях.Но ние сме Автобуса-паркираме и караме даже звездите в атака да се връщат пред наказателното поле да чистят топката.От топ 6 в Англия вече категорично ще сме най-отвратително играещия отбор.Конте тук там и той излизаше дефанзивно, при Сари няма да има такова нещо.Сити, Челси, Пуул и сигурно Тотнъм ще гонят кота 100 гола, ние ще гоним кота 100 милиона похарчени на гол.Докато не разкараме сетубалчето и не докараме качествен треньор няма да потръгнат нещата.
Вижте Погба как игра за Франция.Вижте го как играе при нас.Рекордният трансфер на Моуриньо, а келеша даже не знае как да го използва.Но пък Фелайни-той е любимият син на Моуриньо.Там няма грешка.Чак ме е яд че не подписахме петгодишен договор с елхата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот JackPackage » 18 юли 2018 21:18

Погба игра така за Франция, щото Канте им вършеше 80% от черната работа, а имаше и Матюиди до него - при вас няма дефанзивен халф с половината от КПД-то на Канте ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 19 юли 2018 08:58

Матич не е чак толкова по-зле от Канте. Върши добра работа пред защитата. Погба трябва да е лидер в центъра, а не да изпъква, когато има Видал и Пирло около себе си. Нали затова се води топ халф, струва 100 млн. :roll:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот smoothc » 19 юли 2018 09:22

Трансферите след Фърги(в евро).

Фелайни - 32М
Ерера - 36М
Рохо - 20М
Ромеро - свободен
Златан - свободен
Лукаку - 85М
Матич - 45М
Бейли -38М
Мата - 45М
Шоу - 37М
Марсиал - 60М
Дармиан - 18М
Линдельоф - 35М
Санчес - 40М
--------------------------------------------------------------------------------
Погба - 105М
--------------------------------------------------------------------------------
Ди Мария - 75М
Блинд - 17М
Фалкао - под наем
Валдес - свободен
Шнайдерлин - 35М
Депай - 34М
Швайни - 9М
Мики - 42М

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Общо: 808М
170М от които буквално проиграни без време.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нови към 2018-2019
Фред - 59М
Далот - 22М
Грант - 2М
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Маркираните в синьо - до момента не оправдават най-общо казано трансфера си.
Да, вината кардинално е на мениджъра/те, че не успяват да извлекат потенциала им, но конкретно при тези индивиди аз лично наблюдавам и едни доста ниски ниски нива на концентрация, мотивация и устойчивост.
И предвид всичко това, аз лично нямам абсолютно никакви очаквания към тези играчи.
Сиреч, имаме още едни проиграни 160М.
Да, имаха немалко проблясъци, но предвид потенциала при Марсиал/Шоу и доказването през годините визирайки Хуан Мата от периода му в Челси - заключението ми е, че поради ниски нива на мотивация и примиренческа природа, то въпросното каре футболисти няма особено бъдеще на Олд Трафорд.
Имат талант, могат да бъдат полезни при някои условия, но като цяло това са хора без лидерски качества, които в доста моменти подценяват или подхождат неадекватно към важността на процесите по време на мача.
Тези им качества най-много ме дразнят при тях, иначе не отричам, че имат добър спортно-технически ресурс, но...само с него не става!
Мата няма и 50% от играта/влиянието си от Челси, Марсиал започна ударно, но вече 2 години е буквално сянка, за което вина има и Моуриньо, но все пак имаше достатъчно шансове да удари с юмрук по масата и да се завърне на бял кон, но...
Шоу го чакаме с години да покаже защо бе определян за най-перспективният ляв бек, но миксът от тежката контузия + безумно поведение спрямо процесите, според мен предопредели крайната оценка за неговия трансфер - кръгла нула.
Поне да им вземем някой друг грош, който съвкупно може и да удари 70-80М и на тяхно място да се комбинират нови трансфери + интеграция на младоци от Академията.

Маркираните в зелено - като цяло оправдаха трансфера и са или бяха важна част за отбора, играта им е уравновесена и полезна под една или друга форма.
Не че и някои от тях си нямат негативи, например чести контузии, но в общи линии ако не друго, то поне показват че им пука и имат стабилно КПД в мачовете в които играят.

Маркираните в оранжево - ако останат в отбора, това ще е последен опит да прогресират и да оправдаят очакванията.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 19 юли 2018 18:54

А лошото е че Пуул това лято развързаха кесията.Алисън, Кейта и Фабиньо са идеални попълнения.Точно това им трябваше-стабилен вратар и добри дефанзивни халфове.Ние пък предложихме нов договор на Фелиньо, а Смоулинг и Фил Джоунс вървят стабилно към десетгодишен юбилей с МЮ.Не мога да разбера едно нещо-2014 ЛВГ като дойде знаехме, че трябва да се смени почти целия ни състав.А защитната ни четворка не се промени-Валенсия, Майк, Филката и Ашли.Не стига, че сме трагедия напред, ама и назад не е цветно положението.Двама бека на по 33 години, които даже не бяха бекове допреди 3-4 години, а в центъра на защитата двама безмозъчни английски дървари.Сър Алекс, Мойс, Филосъфи и Автобуса-как така един не ги разкара тия двамата?
Аз просто не виждам никакъв светъл лъч това лято-треньорът е калпав и налага отвратителен футбол, защитата ни не става за офанзивен стил, защото ако излезем малко по-напред и разредим халфовете пред защитата Майк и Филката ще бъдат разкрити, в центъра на терена два добри дефанзивни халфа, един французин дето играе един мач и други пет само се чуди какви снимки да качва в Инстаграм, Скот и Фелиньо няма даже да ги коментирам, дясно крило нямаме, а от ляво имаме два млади таланта, които искат да си ходят, и поредната скъпа глупост на Моуриньо.Само Де Хея и Лукаку ми харесват, а последният и той е на приливи и отливи.Ливърпул си оправиха състава, Арсенал докараха кадърен треньор, Сити размаха всичко живо миналия сезон, Тотнъм най-малкото имат постоянство при Почетино.Ние докарахме деветнайсетгодишен бек с 5 мача в кариерата си и бразилче от Шахтьор, дето не помириса терен на Световното, защото Паулиньо явно е класи над него.А Паулиньо няма особена класа.За Лии Грант няма да коментирам.Ние нямаме дясно крило, Моуриньо повече е притеснен че нямаме трети вратар за опция.Да докара и още някой английски келеш за центъра на защитата, Бен Мий или Гари Кейхил.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 20 юли 2018 09:02

Филката и Смолинг бяха определяни като таланти при сър Алекс. Все пак той успя от Еванс да изкара един доста добър сезон.
Иначе си спомням първите мачове на Смолинг, когато показваше много добро позициониране и още на 19-20 години беше изключително хладнокръвен в отиграванията си. Напомняше много на Рио. А Фил винаги е бил сърцат защитник с непоколебимо желание да спре противника без значение от ситуацията. Основният му проблем в технически аспект винаги е било правилното позициониране. Основната причина обаче да не е на топ ниво си остават контузиите. Иначе за мен неговото изчистване с глава от легнало положение си остава една от най-страхотните изяви в дефанзивен план, която съм виждал.

Истината е, че и двамата със сигурност не са на нивото на Видич и Рио, но аз се надявах поне Моуриньо да изкара от тях най-доброто. Ако си беше сър Алекс все още съм сигурен, че нещата щяха да са по-добре за тях.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 20 юли 2018 12:33

Положението е код червено! Жозе е казал, че тези, които са на турнето ще започнат сезона + 2/3 завръщащи се. :| Като видим кои имена са в Америка, то означава и тотален крах на старта на кампанията. Постоянно говори, че нови играчи няма да има! Бих казал, че блъфира, но да видим последното лято в Челси преди да му бият шута - Баба, Папи, Педро :shock:

Тотално фиаско е било днес в контролата! Да, едва начало на подготовка, но някои толкова си могат и в официалните мачове.

Марсиал директно да се връща във Франция :x
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот smoothc » 20 юли 2018 14:31

Марсиал директно да се връща във Франция


Още като го купи Ван Гаал бях скептично настроен към него, той обаче започна ударно и си казах, че вероятно съм го подценил, но чудото продължи точно няколко месеца и след това, апропо вече 2+ години Марсиал е изпаднал в тотална дупка. Да, мениджърите имат вина за това нещо, но точно французинът е един от малкото от атакуващите ни играчи, които носят персонална вина за колебливите си изяви - поради слаба мотивация и апатия към игровия процес.
40-45 милиона мисля, че бихме могли да му вземем.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 21 юли 2018 19:54

С това трансферно лято съм сигурен, че сме аут от топ 4! Каквито и магии да прави Сержанта, качеството в тима е отрицателно. :|
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

exclusiveremix
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот exclusiveremix » 21 юли 2018 21:49

Подкрепям горното мнение.Никакви дотук качествени трансфери нямаме.Другите отбори поне малко си разчистиха момчетата които не стават и се накупиха що годе качествени попълнения.Ние... нищо.Тая година мисля,че сме извън топ 4,с 300 зора ще излезем от групите на ШЛ и Моуката е аут. Дано да греша.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта