Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот PFC Litex » 20 юли 2018 12:46

Бодуров и Малинов е много вероятно да бъдат наказани за повече от един мач.
Изображение

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 юли 2018 14:10

На мъка, но прескочихме.Тези юлски мачове са много кофти, щото отпадане ти прецаква целия сезон. Като си спомня какво беше след Мура и Зимбру... Надявам се, че срещу австрийците ще играем по освободено. Личеше си яко напрежение. А тия дървари имам чувството, че нарочно се опитваха да контузят някой от нашите. Този номер с фаул и да паднеш върху противника го направиха поне 5 пъти, преди да стане фатално с контузията на Енрике.
Хайл Мусолини

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот SLAP » 20 юли 2018 14:29

Довечера Адмира играят мач за купата на Австрия от 20:00 часа....
Гледах им статистиката от миналата година, имат победи с/у всички, освен РедБул.
Интересен отбор са, другия четвъртък нов празник на Армията :)

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот HardWork » 20 юли 2018 15:06

Този отбор може много повече! Според мен ни трябват няколко победи, за да си намерим облика и да понатрупаме самочувствие!
Много жалко за Енрике, дано се оправи бързо.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот boabbb » 20 юли 2018 15:27

Ужасен мач ... На първо място - вратаря трябваше направо там да го оставиме, той и без това е близо до вкъщи :lol: Отзад не беше много добре работата, Секулич ми хареса, само една грешка направи, ама тоя Стивън Перейра е чисто дърво. В средата основно не ми хареса Жоржиньо, а тоя Жанио ми хареса, не знам защо за сега е смъртна резерва. Напред не беше добре без нападател, а простотията на Киро е без думи ... В следващия мач ще имаме големи проблеми.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Red Warrior » 20 юли 2018 15:59

Срещу Адмира ще е голям успех, ако стигнем до хикс първия мач. Казах ви, че Енрике ще е поне месец аут с тази контузия. Преди имахме правилник, ако не се лъжа за глоба при всеки безмислен картон. Че съдията беше аут ъф спейс е така, но и нашите си заслужават горския да ги глоби.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот HardWork » 20 юли 2018 16:09

boabbb написа:Ужасен мач ... На първо място - вратаря трябваше направо там да го оставиме, той и без това е близо до вкъщи :lol: Отзад не беше много добре работата, Секулич ми хареса, само една грешка направи, ама тоя Стивън Перейра е чисто дърво. В средата основно не ми хареса Жоржиньо, а тоя Жанио ми хареса, не знам защо за сега е смъртна резерва. Напред не беше добре без нападател, а простотията на Киро е без думи ... В следващия мач ще имаме големи проблеми.

Проблема е, че много от играчите не показват качествата си! Срещу Шахтьор Перейра беше най - добрият ни играч, вчера супер скован. Жоржиньо пък показа страхотна игра в последните 2 контроли, но вчера слабо. Бикел игра прилично само срещу китайците в останалите контроли беше слаб. Киро не може да го обвиняваме за нищо. Не игра на позицията си, а дузпи изпускат и Модрич, Меси и Роналдо! Ел Маестро няма как да знае кой футболист ще играе добре и кой не преди да е започнал мача. Реално няма как да се правят заключения след мач като вчерашния, защото никой от нашите не показа реалните си възможности.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 20 юли 2018 18:26

HardWork написа:Този отбор може много повече! Според мен ни трябват няколко победи, за да си намерим облика и да понатрупаме самочувствие!
Много жалко за Енрике, дано се оправи бързо.


Абсолютно вярно, този отбор може много повече. Фактът, че заиграхме по-добре след изгонването на Тиаго срещу 11, е едно от доказателствата. Поставени пред угрозата от отпадане момчетата в червено се взеха в ръце и показаха, че възможностите им са значително по-големи. Щеше да е ужасно тъпо да отпаднем от тия дървари, които се бяха окопали пред вратата си и разчитаха на случаен гол от статично положение какъвто на практика им подарихме.

Този мач показа, че Джеси е незаменимо крило, когато съперникът се е прибрал в защита, защото умее да преодолява противника очи в очи, да дриблира в малки пространства, да центрира ниски топки и шутира добре с левия крак.

Още веднъж ми се ще да изразя недоумението си от това, че въпреки че владеехме топката и бяхме много по-технични, се опитвахме да преодолеем защитата на съперника с досадни, упорити центрирания, които 100% се превръщаха в лесна плячка за съперника. По-голяма непрежение се създаде само, когато топката се центрираше ниско или с прехвърлящи извеждащи пасове зад защитата на Рига се намираше непокрит червен - например след такива подавания Десподов удари гредата, а Джеси остана сам срещу вратаря, но би слабо. Изненадан съм, че в този мач далечните шутове бяха голяма рядкост - сещам се за отмемения гол и един удар на Антов, преминал над гредата.

Най-важното е, че взехме двубоя и сме в следващия кръг, където макар с поосакатен състав се надявам да отстраним и следващия съперник, в чиито редици са предимно футболисти на възраст до 22-23 години.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Sisi 1914 » 20 юли 2018 19:28

gihuelo написа:
Sisi 1914 написа:Имахте късмет при дузпите.

Сисе, откакто ни напусна имаме късмет :) Да му мислят сините :)


Ние няма кво да му мислим!
Левски завинаги в моето сърце![

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Вълчан » 20 юли 2018 20:05

Направих си труда да погледам второто полувреме.Не видях нищо хубаво.Изключително слаб мач срещу изумително слаб отбор.Една комбинация красива не видях както и никакви положения пред вратата на домакините.Как го виждате потенциал във този отбор не знам...че и някои го определят като голям. :o Много преди Нова Година ще си търсите нов треньор.Белчев е свободен маи...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта