Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 13 юли 2018 12:03

THE G.A.M.E написа:А, браво, сезонът се състои от един-единствен мач.
Припознаваческа логика... На т'ва просто нема какво да се отговори. :lol: :|


Сезонът не се състои в един или два мача, но тези първите са най-важните. затова е много смешно твърдението, че отборът трябвало да е във форма... кога, през октомври ли да е във форма, като сме отпаднали от евротурнирите и сме на 10 точки зад лидера. Отборът на 5 юли трябва да е на 80% във форма и на 100 % на 20-30 юли. Това са нашите реалности, за Реал Мадрид може да е друго.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 13 юли 2018 12:15

metodito написа:
1914.1902 написа:Тук ще е апокалипсис при отпадане от Вадуц .


Само Левски :!:


Споко, бе, човекИ. Как ще отпаднем от тези? Виж за Жалгирис... Аз им се смеех: баскетболисти, баскетболисти, ма като им гледах репортажа, май ми е необновено инфото... И там си имат чернички. Преди играеха с едни котупи дървени. Сетили са се значи.

За Тиам... залагам, че мнозина ще си промените мнението за Кали до края на есента. Но допускам, разбира се, че и бъркам. Ще видим...



Относно Жалгирис гледайте нашите мачове с Рига за да добиете представа какво ви чака. Като мачовете ще са още по- трудни защото Жалгирис са обигран и по -опитен отбор от Рига, които тепърва се изграждат като отбор.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 13 юли 2018 13:43

THE G.A.M.E написа:
Red_Neck написа:Кажи по същество за отбора вчера, не се изхлузвай с недомлъвки - подготвен, аклиматизиран или скрит беше?
... па щом се налага да обръщаш мач срещу полупрофесионален клуб от ЛИХТЕНЩАЙН, явно ще да е било зорно :)
ПП:... интересно Загорчич с колко като вашите двама си взе мача във Финландия :)
А, браво, сезонът се състои от един-единствен мач.
Припознаваческа логика... На т'ва просто нема какво да се отговори. :lol: :|

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нали за туй беше спора, бре!
Нали само преди седмица твърдеше, че подготовката в по-добри климатични условия не струвала, щото при нас сега било жега и от сериозни контроли файда нямало, щото Роси криел отбора от зли очи :)
... явно изведнъж си разбрал значението на думичката ПРЕДСЕЗОННА и защо условията са важни за представянето през целия полусезон. Остава да проумееш и разликата между сериозна контрола и учебна игра с Хебър и ще си шест :)
... иначе разбираш спорта, ...тук спор няма :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юли 2018 14:10

drvasko98 написа:Сезонът не се състои в един или два мача, но тези първите са най-важните. затова е много смешно твърдението, че отборът трябвало да е във форма... кога, през октомври ли да е във форма, като сме отпаднали от евротурнирите и сме на 10 точки зад лидера. Отборът на 5 юли трябва да е на 80% във форма и на 100 % на 20-30 юли. Това са нашите реалности, за Реал Мадрид може да е друго.
Ти ми кажи кой отбор е във форма в началото на сезоните ?
В началото се играе на мускули и те вади чисто индивидуалната класа.
Нещо, което ние за съжаление немаме.

Ако искаш ще ти извадя пресни примери от Световното.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 13 юли 2018 14:13, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юли 2018 14:12

Red_Neck написа:Нали за туй беше спора, бре!
Нали само преди седмица твърдеше, че подготовката в по-добри климатични условия не струвала, щото при нас сега било жега и от сериозни контроли файда нямало, щото Роси криел отбора от зли очи :)
... явно изведнъж си разбрал значението на думичката ПРЕДСЕЗОННА и защо условията са важни за представянето през целия полусезон. Остава да проумееш и разликата между сериозна контрола и учебна игра с Хебър и ще си шест :)
Както казах, глупав си не вдяваш.
Даже спорът ни не си разбрал, нема к'во да ти обеснявам.

Пиша супер-разбираеми неща, ама щом и тях не си схванал, мъка ми е за капацитета ти. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 13 юли 2018 14:35

THE G.A.M.E написа:
Red_Neck написа:Нали за туй беше спора, бре!
Нали само преди седмица твърдеше, че подготовката в по-добри климатични условия не струвала, щото при нас сега било жега и от сериозни контроли файда нямало, щото Роси криел отбора от зли очи :)
... явно изведнъж си разбрал значението на думичката ПРЕДСЕЗОННА и защо условията са важни за представянето през целия полусезон. Остава да проумееш и разликата между сериозна контрола и учебна игра с Хебър и ще си шест :)
Както казах, глупав си не вдяваш.
Даже спорът ни не си разбрал, нема к'во да ти обеснявам.

Пиша супер-разбираеми неща, ама щом и тях не си схванал, мъка ми е за капацитета ти. ;)

Те на тях исполина от Микре им е изгладил гънките, няма смисъл да им се обяснява ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 13 юли 2018 14:37

THE G.A.M.E написа:
Ако искаш ще ти извадя пресни примери от Световното.


Може ли аз да ги дам. Писа се, че хърватите били в топ форма в групите и после изпуснали парата, което донякъде е така, но с натрупаното самочувствие, успяха да обърнат 3 мача в елиминациите и са на финал. Немците пък като си видели групата, планирали нещата да са в топ форма за елиминациите ... (това е майтап разбира се, но може и да е истина, знам ли, те винаги си планират първенствата, разбира се няма да го обявят да не стават за смях)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 13 юли 2018 14:39

THE G.A.M.E написа:Пиша супер-разбираеми неща, ама щом и тях не си схванал, мъка ми е за капацитета ти. ;)

[offtopic]Мдааа, ...така е :) Капацитет та дрънка :)
THE G.A.M.E написа:Това важи и за Левски. Реално сме с една контрола, която отговаря на "мач в подготовка". И това беше снощната проверка срещу украинците.
Чичо Дельо като че ли умишлено скри отбора през тази подготовка.
Според мен силен бе и ходът, тя да се проведе у нас, където по това време си е горещо и задушно.
Инак к'во, отидеш на хладинка в Западна/Централна Европа... И после уплезиш език, ако трябва да играеш в задушно време.


Прогнозата ми е, че в Лихтенщайн ще вземем резултат, който не само ще ни даде шанс за 2-рият кръг, но и ще ни направи фаворити преди реванша.

Последно, подготовката за 3-4 мача в началото на сезона (когато е жега) ли се прави или не?
... и разбира се възниква въпросът, защо зимната подготовка не се провежда на Боровец ... и без това първите мачове са в началото на Февруари :)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 13 юли 2018 15:21

Всички знаем защо физическата подготовка се прави предимно на места с висока надморска височина и причината за това не е температурата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 13 юли 2018 17:04

rhaegar написа:Всички знаем защо физическата подготовка се прави предимно на места с висока надморска височина и причината за това не е температурата.

Знаеш дръжки :) :)
За това, което си мислиш, че знаеш трябва височинен лагер минимум месец-два за дълготраен ефект.
Само височинната адаптация отнема 15-20 дни. Ефектът идва после.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта