Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот k_oleto » 12 юли 2018 23:39

Не е така, Мита

На нас ни трябват нападатели. Нямаме..........от там - Тиаго на върха и се загубиха и подаванията, нямахме креативност.
Много слаб мач и на Енрике, Деспода го няма...........

трагедия........Това 1:0 е супер, с оглед моментното състояние. Реванша няма да го загубим, но ни трябват двама централни и заместник на Тиаго, а вече няма време !!!

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Cheradonna » 12 юли 2018 23:40

demon777 написа:
k_oleto написа:
demon777 написа:Няма се разберем с тоз тренер мисля аз.
Тва негово 1 на 0 хич не ми допада
Верно победата си е победа ама се трепери цял мач.
Към края пазихме резултат ама и ония също


Какво сме пазили ?
Първото, заради стегнация при нашите допуснахме 1-2 неточности в защита. Кажи ми второто какви ситуации имаха Рига. Та, ние владеехме мача във вторите 45 мин. Без нападател - толкоз.
1:0 е добър турнирен резултат!

Рига спряха да играят.... ти ми кажи защо.
Ние си цъкахме зад центъра те нещът да вземат топката.
Ако рига играеха 2рото така както 1вото едва ли щяхме да владеем нещо.
И не казвай че за 15 мин в съблекалнята сме се сработили до толкова че да им скрием топката.
Те не я искаха.
Явно ги устройва резултата

Да си ги устройва,нас това какво ни бърка,отиваме там биеме ги и толкоз..пък и не разбирам какво са играли първото Рига,че чак нямало да владеем,да не би да играха нещо по добре от нас,що ли?Първи мач бе,с нов треньор ти голяма драма,нямало да се разберете с тактиката на треньора,ти що не си ни станал досега треньор почнах да се чудя? :!:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Mitata » 12 юли 2018 23:41

k_oleto написа:Не е така, Мита

На нас ни трябват нападатели. Нямаме..........от там - Тиаго на върха и се загубиха и подаванията, нямахме креативност.
Много слаб мач и на Енрике, Деспода го няма...........

трагедия........Това 1:0 е супер, с оглед моментното състояние. Реванша няма да го загубим, но ни трябват двама централни и заместник на Тиаго, а вече няма време !!!


Дискутираме конкретнта ситуация, конкретния мач. Другите работи са пожелания и бъдеще време.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот W84me » 12 юли 2018 23:55

Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот UNBEATABLE » 12 юли 2018 23:59

W84me написа:Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.


Кроос или Модрич, като вкарват такива голове -> уникални. Като ги вкара някой по-неизвестен -> вратарски :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот W84me » 13 юли 2018 00:02

UNBEATABLE написа:
W84me написа:Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.


Кроос или Модрич, като вкарват такива голове -> уникални. Като ги вкара някой по-неизвестен -> вратарски :lol:

Ако Кроос или Модрич са от твоя отбор са уникални :mrgreen: Иначе топка в центъра на вратата, но явно Митрев е учил техния вратар :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот demon777 » 13 юли 2018 00:03

Хах що не съм станал треньор ли.... еми разликата между мен и маестрото е че той е искал да бъде треньор и се е пробвал.
Както и да е . Важно е че бихме.
Ето днес подписахме с нов нападател и още един от монако днес е бил на трибуните ...да проговаря за условията си. Бонджовани май беше.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот UNBEATABLE » 13 юли 2018 00:04

W84me написа:
UNBEATABLE написа:
W84me написа:Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.


Кроос или Модрич, като вкарват такива голове -> уникални. Като ги вкара някой по-неизвестен -> вратарски :lol:

Ако Кроос или Модрич са от твоя отбор са уникални :mrgreen: Иначе топка в центъра на вратата, но явно Митрев е учил техния вратар :mrgreen:


Схвана накъде бия. Иначе не беше чак в центъра, но все тая 8-) :lol:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red Warrior » 13 юли 2018 00:12

Доста глупости прочетох, но сега не ми се коментират. Напълно нормален резултат. Рига не са нищо особено, но са високи и тактически научени футболисти, а на нас винаги първия мач ни е тегав. Като добавим, че играхме без централен нападател и явно стилът на Маестро е такъв - не знам какво неясно има? Стойчо Младенов също е казвал, че 1:0 е любимият му резултат. Моята прогноза беше 2:0, но преди новината, че Каранга е продаден. Мога само да поздравя треньора, че не се уплаши да пусне 17 годишният Антов и 19 годишният Йорданов. Това, ако бяха нашите "специалисти" (изключвам чичо Митко) щяха да ги пазят до 23 годишна възраст, и да ги пускат само във вътрешното първенство, ако водим 4:0, или в продълженията за да не им нарушат психиката.
Последна промяна от Red Warrior на 13 юли 2018 00:14, променено общо 1 път.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта