ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот k_oleto » 23 юни 2018 20:15

да, хубав гол на Джеси

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот Ozzimozzi » 23 юни 2018 20:21

За съжаление не успях да гледам мача, но е хубаво че почваме убедително.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот gihuelo » 23 юни 2018 20:23

Аз лично съм доволен от показаното!
Ако добавим изродската преса на Каранга и голмайсторския му нюх , както и Енрике нещата хич не са зле.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот HardWork » 23 юни 2018 20:25

Доста солидна игра през първото полувреме, второто малко намалихме оборотите, дръпнахме пресата и допуснахме повечко брак. Дюлгеров може спокойно да му скъсаме договора, това момче просто не става. Тони Йорданов трябва още много фурни топъл хлебец да изяде, преди да носи червената фанелка.
Позитивно представяне на Лясков, Гълъбов и Никола Колев. Много силна игра на Антов и Джеси през второто! Бикел според мен ще измести Пинто, показа много солидна игра. Жоржиньо загатна за сериозна класа с едно отиграване, но все още е рано да се коментира. Същото важи и за Секулич. Малинов, Джеси и Десподов се отличават с висока индивидуална класа, задължително трябва да останат в отбора. Ел Маестро определено има визия за нещата! Отобра днес показа тактика, която аз лично нямам спомен да съм срещал по родните терени. Аз лично съм доволен от видяното, има надежда в този отбор!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот Mitata » 23 юни 2018 20:29

Имайки предвид тежките тренировки на нашите, днес те си представиха на ниво. През второто полувреме се върнахме в задни позиции, вероятно по инструкции на Маестро и вкарахме след перфектна контра. Радващото е, че Томислав се стреми да пресира по подобие на Каранга. Словенецът ми се видя доста добре физически сложен.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот k_oleto » 23 юни 2018 20:36

Единственото лошо нещо е, че не познавам класата на японците и не мога си направя извод.
Плюсове: предпочитам Гълъбов пред Чорбата. По-гъвкав и по-бърз е. Никола Колев се справи прилично. Този Бикел и той е плюс.
Като цяло стояхме прилично първото, като не дадохме терен на японците. Второто направихме доста смени и играта се разпокъса, като въпреки това - пред нашите вратари: 0 положения

Минуси: На Деспода не му е мястото ЦН, трябва ни и заместник на Тиаго. Това са двете зони, в които имаме нужда от нови

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот peliforewer » 23 юни 2018 20:38

Не обичам да коментирам контроли,но ЦСКА игра много компактно,линиите бяха много близо една до друга,липсваха празни пространства между халфове и защита,добра преса,видях май само един точен удар към нашата врата.Нека да видим и следващите контроли които са с по-класни противници и най-вече официалните срещи за да направим по-задълбочени коментари.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот HardWork » 23 юни 2018 20:39

k_oleto написа:Единственото лошо нещо е, че не познавам класата на японците и не мога си направя извод.
Плюсове: предпочитам Гълъбов пред Чорбата. По-гъвкав и по-бърз е. Никола Колев се справи прилично. Този Бикел и той е плюс.
Като цяло стояхме прилично първото, като не дадохме терен на японците. Второто направихме доста смени и играта се разпокъса, като въпреки това - пред нашите вратари: 0 положения

Минуси: На Деспода не му е мястото ЦН, трябва ни и заместник на Тиаго. Това са двете зони, в които имаме нужда от нови

дали конфигурацията Десподов и Джеси по крилата, Енрике зад Каранга няма да е убийствена?! Тонове скорост и техника, убийствена преса!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот k_oleto » 23 юни 2018 20:45

HardWork написа:
k_oleto написа:Единственото лошо нещо е, че не познавам класата на японците и не мога си направя извод.
Плюсове: предпочитам Гълъбов пред Чорбата. По-гъвкав и по-бърз е. Никола Колев се справи прилично. Този Бикел и той е плюс.
Като цяло стояхме прилично първото, като не дадохме терен на японците. Второто направихме доста смени и играта се разпокъса, като въпреки това - пред нашите вратари: 0 положения

Минуси: На Деспода не му е мястото ЦН, трябва ни и заместник на Тиаго. Това са двете зони, в които имаме нужда от нови

дали конфигурацията Десподов и Джеси по крилата, Енрике зад Каранга няма да е убийствена?! Тонове скорост и техника, убийствена преса!


Не, Енрике си е крило. Трябва ни още един ЦН и офанзивен халф

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: ЦСКА-В-Варен Нагасаки 23/06/2018

Мнениеот scevola7 » 23 юни 2018 20:51

От видяното в мача, въпреки че е контрола,много добро впечатление ми направи Бикел, отнема, подава напред, подвижен - мисля че ако продължава така ще измести Пинто. Друг който ми направи приятно впечатление е Гълъбов - мисля че трябва да му се даде шанс. Жеферсон стабилен, Перейра добре. На Секулич и Жоржиньо им трябва малко време да свикнат с отбора, но си личи че са добри футболисти. На Десподов не му е мястото като централен нападател. Дюлгеров слаб - незнам защо така регресира това момче. Тиаго въпреки, че вкара гола не показа качества, каквито трябва да показва един плеймейкър на ЦСКА, мисля че имаме сериозна нужда от добър плеймейкър, така при конкуренцията и Тиаго може да подобри играта си. Тонислава Йорданов още не е за ЦСКА трябва да понатрупа опит момчето в друг отбор. Малинов отличен, Джеси добре.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта