ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот scevola7 » 21 юни 2018 12:26

Трябва да внимаваме и да подходим сериозно за мачовете с Рига - амбициозен отбор са с амбициозен собственик, но мисля, че глада на нашите футболисти за изява в Европа е голям и ако сме внимателни няма да имаме проблеми. Що се отнася до Амира Вакер - въобще не са за подценяване -5 ти в австрийското първенство и са добър отбор определено. Статистиката относо головата разлика лъже - получават повече голове, но и вкарват доста. Февруари месец биха последователно и двата австрийски гранда и Аустрия Виена и Рапид Виена. Според мен нашия жребии е по- тежък от този на Левски, макар че сините журналисти се опитват да изкарат нещата обратно: Как ЦСКА щял да играе със слаб отбор като Рига( макар че към момента са един от водещите отбори в Латвия) и как Левски изтеглил късата клечка с отбор от втора дивизия( "много силна дивизия :) ) на Швейцария. И после, коато става дума за втори кръг, гледаме как мнението на сините журналисти по отношение на европейските първенства се промения: Левски пак има трудната задача с водещ отбор от Латвия - Жалгирис, , докато ЦСКА ще играе с непретенциозния отбор от Астрийския шапионат( макар този отбор да е в Първа Бундеслига на Австрия и завършил на 5 място). :) Синя Шизофрения :)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот ivan56 » 21 юни 2018 12:32

И вие ли няма да сте поставени в третият кръг, при отстраняване на австрийците :?
Тази година регламента ми е пълна каша.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот TristaNNN » 21 юни 2018 12:38

CaptainBertorelli написа:Тия Адмира са завършили с отрицателна голова разлика първенството. Доста приемлив жребий, като се има предвид, какви мини можехме да настъпим. Агне и дамаджана още на летището за сър Пенев!

Чича ви Митко изобщо не е присъствал на тегленето вчера, но това разбира се не пречи да почерпите човека. :)
Иначе, честито ви участие на жребието, че и то не беше много сигурно и някои от вас се бяха понапрегнали.
Приемливи противници за вас, а и за нас, което, надявам се, ще донесе положителни емоции на изстрадалите български привърженици в началото на спортно-състезателната година, а и някое свежо евро в касите на отборите. Добър момент за сверяване на еврочасовниците.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот peliforewer » 21 юни 2018 14:33

TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:Тия Адмира са завършили с отрицателна голова разлика първенството. Доста приемлив жребий, като се има предвид, какви мини можехме да настъпим. Агне и дамаджана още на летището за сър Пенев!

Чича ви Митко изобщо не е присъствал на тегленето вчера, но това разбира се не пречи да почерпите човека. :)
Иначе, честито ви участие на жребието, че и то не беше много сигурно и някои от вас се бяха понапрегнали.
Приемливи противници за вас, а и за нас, което, надявам се, ще донесе положителни емоции на изстрадалите български привърженици в началото на спортно-състезателната година, а и някое свежо евро в касите на отборите. Добър момент за сверяване на еврочасовниците.

Ние бяxме спокойни,някои от вас се правиxа на врачки и пророкуваxа жребий без ЦСКА,други призоваваxа за доноси и декларации,един капацитет търсеше под дърво и камък Градев за да му възложи да заведе дело срещу ЦСКА,въобще доста разочаровани душички се покриxа след жребия.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот TristaNNN » 21 юни 2018 17:55

peliforewer написа:
TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:Тия Адмира са завършили с отрицателна голова разлика първенството. Доста приемлив жребий, като се има предвид, какви мини можехме да настъпим. Агне и дамаджана още на летището за сър Пенев!

Чича ви Митко изобщо не е присъствал на тегленето вчера, но това разбира се не пречи да почерпите човека. :)
Иначе, честито ви участие на жребието, че и то не беше много сигурно и някои от вас се бяха понапрегнали.
Приемливи противници за вас, а и за нас, което, надявам се, ще донесе положителни емоции на изстрадалите български привърженици в началото на спортно-състезателната година, а и някое свежо евро в касите на отборите. Добър момент за сверяване на еврочасовниците.

Ние бяxме спокойни,някои от вас се правиxа на врачки и пророкуваxа жребий без ЦСКА,други призоваваxа за доноси и декларации,един капацитет търсеше под дърво и камък Градев за да му възложи да заведе дело срещу ЦСКА,въобще доста разочаровани душички се покриxа след жребия.

Някои от вас не бяха съвсем сигурни и спокойни в тая работа, надзърни по-назад в темата и ще ги видиш, освен ако вече не са посечени от модераторския меч. Ама минало-заминало. Чичо Митко рече по-малко да се гледа световното и повече да се тренира, така че сърбосаксонецът да запретва ръкави и да бистри с кои негри ще почвате похода.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот delqnski47 » 21 юни 2018 18:54

TristaNNN написа:Някои от вас не бяха съвсем сигурни и спокойни в тая работа, надзърни по-назад в темата и ще ги видиш, освен ако вече не са посечени от модераторския меч. Ама минало-заминало. Чичо Митко рече по-малко да се гледа световното и повече да се тренира, така че сърбосаксонецът да запретва ръкави и да бистри с кои негри ще почвате похода.

[offtopic]Изображение
Той не прощава....знаеш. :mrgreen:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 21 юни 2018 19:59

Съперника ни играе днес от 20ч.
Ако някой иска може да ги гледа , докато започне Хърватска- Аржентина. :)

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот scevola7 » 22 юни 2018 12:17

От това, което видях от мача на Рига с Вентспилс - гостите бяха по-добрия отбор и изпуснаха положения, но Рига се възползваха от малкото си такива и отбелязаха.Та трябва да бъдем много внимателни при статичните положения и играта с глава.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот damyanov1963 » 22 юни 2018 13:37

Желая Ви успех, срещу Карамба!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 22 юни 2018 14:52

scevola7 написа:От това, което видях от мача на Рига с Вентспилс - гостите бяха по-добрия отбор и изпуснаха положения, но Рига се възползваха от малкото си такива и отбелязаха.Та трябва да бъдем много внимателни при статичните положения и играта с глава.

Аз също го гледах отчасти.
Оценявам ги на нещо като средно между Черно Море и Берое.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта