NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юни 2018 17:25

Charlotte is finalizing a deal to send Dwight Howard to the Brooklyn Nets for Timofey Mozgov, league sources tell ESPN.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 20 юни 2018 23:03

Pichichi написа:На Лейкърс според мен не им трябват и 3-та, 2 от 3!
Ако ги съберат и 3-та вече ще е супер изгрубяла ситуация.


Аз Лейкърс ги помня като тим, който обича сам да си сглабя шампионските състави, обикновено около млади и талантливи играчи като Меджик Джонсън и Коби Брайънт, наемайки не повече от една готова звезда ....... малко в повече ми идва да наемат 3 такива, и то за да гонят краткосрочни цели, имайки предвид напредналата възраст на някои от тези звезди. Но не бих се учудил, днес вече цялата романтика от едно време я няма, всичко е пари и преследване на всяка цена и с всички средства на пръстените .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юни 2018 23:47

Ае, коато имаш възможност да доведеш трима от топ 15 играчите в лигата, без кой знае какви щети по дългосрочното бъдеще на франчайза, редно е да обмислиш вариантите. И аз искам да доминираме с Лонзо, Кузма, Харт, Инграм и Рандъл, ама какви са гаранциите че дори двама от петимата ще се превърнат в суперзвезди? В случая получаваш един ветеран, който въпреки всичко е най-добрият баскетболист в последните 10 години и две суперзвезди под 30, които могат да са основата на отбора за следващите 5-6 сезона.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 21 юни 2018 00:05

Да ти кажа, то и за Коби нямаше гаранции, че ще стане някаква супер звезда, помня го като започваше, даже и в драфта не беше някоя от топ опциите тогава. За мен лично, за бъдещето на Лейкърс ще е пагубно дори и 2 от големите звезди да доведат, те ще задушат и малкото растеж на младите надежди, може би ще бъдат постигнати някакви бързи и краткотрайни резултати, но след тях ще е потоп.

Най-правилното за мен е да се доведе една голяма звезда и евентуално още някой от младите таланти с бъдеще, като така да се гради нещо, което ще даде резултати евентуално след 2-3 години, но ще е по-дълготрайно. И под голяма звезда визирам, примерно, Пол Джордж вместо ЛеБрон, не заради друго, а защото Джордж е доста по-млад и има възможност за едни 5-6 години още на топ ниво, докато Джеймс скоро ще закръгли 34 и реално надали още дълго ще може да бъде на това ниво.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2018 00:26

Те от младите таланти няма да остане кой знае какво. За нов договор на Рандъл няма да има пари, Инграм и/или Кузма най-вероятно ще са част от евентуална сделка за Ленърд. Най-много да запазим Лонзо и Харт.

Аз Кузма бих го трейднал на секундата. За мен от тримата с Бол и Инграм е играчът low floor/low ceiling. На тях двамата като че ли ще им трябва повече време да блеснат, но цялостните им качества са по-големи. Не вярвам обаче само Кузма и пикове да са достатъчни за сделка със Сан Антонио, Попович мрази Лейкърс, а изобщо не е глупак.

Имам доверие на Меджик и Пелинка, но в следващите дни ще се реши на къде поема франчайза в близките 4-5 години. Дано е в правилната посока.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 21 юни 2018 07:42

За "некролога",всяко привличане на ЛеБрон Джеймс,в който и да е отбор би бил тотален бъст.Вече сме му се наслушали (начели) на глупостите...Ако го питаш сигурно Лейкърс с този ростър са претенденти за титла в следващият сезон и евентуален Кинг Брон би развалил атмосферата вътре.Абсолютен трол,на който постовете му са едно към едно с тези на "SSS" от Sportal.bg,който беше писал,че ЛеБрон след 51 точки в първата среща от тазгодишните финали бил "стабилен от гледна точка на точките" или,че "ако Джеймс издаде книга,ще закупи двадесет екземпляра и ще ги раздаде на м*нгалите"...Започвам да се замислям,дали не са един и същи...ид*от !?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 21 юни 2018 09:05

Къде може да се гледа драфта
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13771
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 21 юни 2018 11:06

Сър Чарлс е изразил съмнение към Дончич и е казал че не мисли че заслужава да е в топ 3 на драфта.
Това че бил МВП в Европа означавало че просто и играл с/у слаби играчи, нямало как да е МВП
на 18 в конкурентен турнир. Дори и Коби,Кевин Гарнет и Джеймс не биха могли да станат МВП на 18
в НБА.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2018 11:20

Сър Чарлс е пълен тъпак, който просто е ядосан че така и не стана шампион. Не претендирам че съм гледал Дончич и мога да преценя потенциала му по-добре от скаутите в лигата, но конкретно глупостите на Баркли вече ги подминавам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 21 юни 2018 11:22

Pichichi написа:Сър Чарлс е изразил съмнение към Дончич и е казал че не мисли че заслужава да е в топ 3 на драфта.
Това че бил МВП в Европа означавало че просто и играл с/у слаби играчи, нямало как да е МВП
на 18 в конкурентен турнир. Дори и Коби,Кевин Гарнет и Джеймс не биха могли да станат МВП на 18
в НБА.


Не точно,по-скоро че е само един играч на 18 е изглеждал като the real deal(Джеймс).
Баркли като анализатор не струва много.
От друга страна докато Дончич не покаже какво може в НБА,е нормално да се съмняват в него.
За мен ще е топ 3.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта