Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 14 юни 2018 16:23

Във Вардар треньор е Бобан Бабунски ... може да е ударил едно рамо :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 14 юни 2018 18:02

CSKA_1948_ написа:Има я. https://sportmedia.mk/fudbal/cska-sofija-za-100000-evra-saka-da-go-ukrade-barsegjan-od-vardar
Още 2-3 попълнения подписаха, ще се обявят по-късно.


бе не е ясно ли сака да го украде....Като гледам трансферите се разбират от сайта, а не от друго място

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот sly » 14 юни 2018 18:12

Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 14 юни 2018 18:51

sly написа:Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише


от клипчетата в нета - дефанзивен халф. Като го гледам е с поне идея над Лое. Което не е похвала, щото Лое беше мега зле. Обаче нищо специално не видях в него. Вярно е, че ако се направи такъв клип на Станко Машината ще ни се стори като Марадона, ма айде.

Та, за статистиката: Дефанзивен халф

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот sly » 14 юни 2018 19:12

k_oleto написа:
sly написа:Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише


от клипчетата в нета - дефанзивен халф. Като го гледам е с поне идея над Лое. Което не е похвала, щото Лое беше мега зле. Обаче нищо специално не видях в него. Вярно е, че ако се направи такъв клип на Станко Машината ще ни се стори като Марадона, ма айде.

Та, за статистиката: Дефанзивен халф

Опорен халф ни трябва ,дано да става

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Kalin123 » 14 юни 2018 19:41

Мен също не ме впечатли този футболист от клипа, този човек се взима за резерва на Рубен Пинто. Той последния сезон е бил изцяло резерва, като в 90% от мачовете -неизползвана. Все по-късно става за сериозни попълнения, първия мач е на 12-ти юни в Европа. Аз лично донякъде съм спокоен, че ще се представим достойно там. Твърдя, че отбора ни е добър и без попълнения и напълно боеспособен да направи нещо - реално ни трябваше по-добър вратар и вече го имаме , остава да се вземе трети централен защитник, както и някаква смяна на Каранга . В средата и по крилата сме доста добре - Пинто, Тяго, Малинов, Джеси, Десподов, Енрике са чудесни футболисти с добра сработеност. Ако вземат Занев, ще съм доволен, защото има лидерски качества и ще вдигне агресията и духа на отбора.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 14 юни 2018 21:13

Изобщо не съм впечатлен от това, което изгледах в клипа. :? Тези от холандската школа по принцип са научени футболисти, но за какво се вземат твърди резерви със съмнителни качества един господ знае.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 14 юни 2018 22:39

Ozzimozzi написа:Изобщо не съм впечатлен от това, което изгледах в клипа. :? Тези от холандската школа по принцип са научени футболисти, но за какво се вземат твърди резерви със съмнителни качества един господ знае.

Щото са на примоция :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5678
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 14 юни 2018 22:46

Единственото успокоително според мен е ,че е бил в селекцията на националния отбор на Португалия до 20 години. Значи е бил талант .
Може би му трябва да играе редовно..

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот ivo55 » 15 юни 2018 10:02

За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта