Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за Ел Маестро/

Мнениеот delqnski47 » 13 юни 2018 10:08

sin4ec написа:
delqnski47 написа:Имам два конструктивни въпроса с щипка стратегия.Ако може да ми отговориш адекватно:
1.Кое му е ''стратегическото'' и какво всъщност печелите вие като сте си пак трети? :lol: :lol: Или викаш по-добре трети отколкото четвърти може би...Не е по темата,ама аз ти позволявам,споко.Но все си мисля,че подсъзнателно сте се славизирали брутално.Вие не го осъзнавате,ама по писаниците да разбираме,че 3 е по добре от 4 като място,а и ''предпочитаме стратегически да играем с отборчета като Витоша''.Окей,вие си знаете,но не е случайност,че оня от Лудогорец Кампаняро ли къв беше каза в едно много прЕсно интервю,че ''ЦСКА е основния конкурент на Лудогорец''.Тва е положението...
2.Аз лично какво печеля от схемата в червено.За ''етапния'' уж ред говоря.Под ''печеля'' визирам наистина да печеля нещо.Благодаря предварително.
Тука едно послеписче.Ако може да ми се напомни,че не съм сигура,ама пичовете от Локо Сф играха ли у Въ група или си я пропуснАха,че иам един такъв блед спомен дет ме гложди,а и в Уикипедията се мандахерцат некви кирливи 3 мача за ''бараж във В група'' и след тва са се пльоснали в Б... :lol:

1. Много е просто: Литекс и ЦСКА влизаха в различни схеми. Сега това няма как да стане. Колкото до другото-ами ние гледаме реално на нещата: третото място нямаше кой да ни го вземе, а Купата би била бонус-който пропиляхме. Вие може да се надъхвате за купи, титли и доминации, ала истината е съвсем друга: никакъв конкурент не можете да сте на Лц. Отборът ви достигна своят пик миналата есен, след което върви твърдо надолу по всички показатели. Нямате нито класа, нито организация да се борите с тях. Нещо повече-тази година и второто място ще ви е проблем...
2. Не знам ти какво печелиш и какво не от етапния ред. Но от неетапния спечелихте прозвището " ОРАНЖЕВИТЕ", и напълно заслужено. Спечелихте и 20 млн набутвация за две втори места. Едното-без ЕКТ. Нито отбор изградихте, нито даже емблемите купихте. Много шум за нищо. И да ти кажа: напук на обещанията школата ви е в окаяно състояние. Резултатът 1:11, постигнат наскоро в мач с Левски напълно съответства на реалностите там.
Локо Сф прескочи едно ниво зарад новата ППЛ, с която изхвърленият за година Литекс бе върнат в най-горното ниво " под вънкашност чужда и под име ново" ( край на цитата).

И кво :lol: Некви празни приказки.Ще ти коментирам само критиката,защото от целия ти коментар само тя е интересна.Благодаря ти за критиката,ама сте на нам си колко точки след нас.Някак си не е много състоятелно да правиш критика за нас.Все едно аз да правя критика за Лудогорец.Не става тая работа.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за Ел Маестро/

Мнениеот delqnski47 » 13 юни 2018 10:14

JackPackage написа:
delqnski47 написа:Аз продължавам да недоумявам подуенци кво ги бърка дали е ЦСКА или Литекс?! :lol: Смисъл какво значение е за тях това?Някой ако може да обясни елементарно така като за мене.


Бърка ни че ни замесват името в подобни неверни статистики за "вечно дерби" иначе ако искате и Космос Владислав може да си се кръстите, за нас не е проблем ;)

Тва си е ваш проблем.Макар и да имаме желание не можем да ви помогнем тук в тоя подфорум. :lol: Сори.Човек трябва да се справя сам с проблемите. :lol: Смисъл аз не съм тръгнал да ви говоря за вечно дерби във вашия подфорум...тъй че си търси решението на проблема някъде другаде.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот delqnski47 » 13 юни 2018 10:21

peliforewer написа:
delqnski47 написа:
gihuelo написа:Делянски, предлагам да направиш анкета ,колко време ще издържи майстора на треньорския мостик.
Има огромен интерес от другите подфоруми :)
По- добре да пуснат по едно гласче и да не ни занимават..... :)

Тва си го мислех тия дни. :lol:

Тези анкети дето ги пускате не помагат с нищо на ЦСКА,дори напротив.Разбирам чувството ви за хумор,но това се използва от душманите и ефекта е като бумеранг.Ако има анкети то нека те бъдат сериозни ,а не бъзици.

Окей,махам анкетата.Другия път си измисляте анкета,обсъждате си я и я пИшете тук.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за Ел Маестро/

Мнениеот hydetoshi » 13 юни 2018 10:59

Mitata написа:
JackPackage написа:
delqnski47 написа:Аз продължавам да недоумявам подуенци кво ги бърка дали е ЦСКА или Литекс?! :lol: Смисъл какво значение е за тях това?Някой ако може да обясни елементарно така като за мене.


Бърка ни че ни замесват името в подобни неверни статистики за "вечно дерби" иначе ако искате и Космос Владислав може да си се кръстите, за нас не е проблем ;)


Много ви се иска да няма ЦСКА, но това е положението, свиквайте!

Идеята да те движи желанието нещо или някой да го няма е много опасна. Преди около 80 години подобна идея доведе до гибелта на почти 100 млн. души. Да си правят сметка онези дето искат нещо да го няма ,що за хора са и какви идеи изповядват. Аз не харесвам отбора на Левски,но не ми е минавало през ума да си мечтая Левски да изчезне. Докато при левскарите израсна цяло поколение(последните 30 години),които буквално са закърмени с мечтата ЦСКА да бъде унищожен и да изчезне. Това е меко казано неприемливо.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 13 юни 2018 11:30

Хмммм... видиш ли нащо отборче е стигнало своя пик през есента и от тогава тръгва все надолу.... , а пък разликата с третия расте ли расте....
Ако не бяхме достигнали пика си сигурно нямаше да има и разлика от 1вия
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за Ел Маестро/

Мнениеот ludiafan » 13 юни 2018 11:51

sin4ec написа:
Нямате нито класа, нито организация да се борите с тях. Нещо повече-тази година и второто място ще ви е проблем...


Това са твои думи . Искаш ли пак да се хванем на бас и пак на бира с картофки на корем ? Аз твърдя, че след края на шампионата пак ще сме преди вас . Ти твъдиш обратното . Чакам отговор !
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 13 юни 2018 11:54

demon777 написа:Хмммм... видиш ли нащо отборче е стигнало своя пик през есента и от тогава тръгва все надолу.... , а пък разликата с третия расте ли расте....
Ако не бяхме достигнали пика си сигурно нямаше да има и разлика от 1вия

[offtopic]Все пак говориш с тънък познавач на футбола ! Негова е мисълта за прочутите "тренировки" през пролетта.[/offtopic]

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот skabrin » 13 юни 2018 12:09

delqnski47 написа:
peliforewer написа:
delqnski47 написа:
gihuelo написа:Делянски, предлагам да направиш анкета ,колко време ще издържи майстора на треньорския мостик.
Има огромен интерес от другите подфоруми :)
По- добре да пуснат по едно гласче и да не ни занимават..... :)

Тва си го мислех тия дни. :lol:

Тези анкети дето ги пускате не помагат с нищо на ЦСКА,дори напротив.Разбирам чувството ви за хумор,но това се използва от душманите и ефекта е като бумеранг.Ако има анкети то нека те бъдат сериозни ,а не бъзици.

Окей,махам анкетата.Другия път си измисляте анкета,обсъждате си я и я пИшете тук.

Трябва си анкета за анкетите. :)
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот niki.al » 13 юни 2018 12:40

Ицоо,Голем си,Бате но трябва да се дистанцираш от тези ловешки крадци на История.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 13 юни 2018 12:59

niki.al написа:Ицоо,Голем си,Бате но трябва да се дистанцираш от тези ловешки крадци на История.

''Ловешки крадци на История...''. :lol: :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта