Мъжки часовник от къде?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

milenkolev
Мнения: 9
Регистриран на: 10 сеп 2017 15:34
Контакти:

Мъжки часовник от къде?

Мнениеот milenkolev » 09 юни 2018 14:04

Здрваейте! Отделил съм най-после почти 200лв и искам да си купя хубав часовник, бихте ли ми препоръчали магазини или някъде онлайн да погледна? Благодаря предварително!

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот reddevil80 » 09 юни 2018 14:52

от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот ivan56 » 09 юни 2018 14:53

За тези пари малко трудно хубав часовник, ама все ще намериш нещо що годе читаво.
Иначе аз пазарувам от тези, супер коректни и всичко им е налично.
https://www.vip-watches.net/
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот Warped » 09 юни 2018 15:00

200 лева не е зле за хубав часовник/. Като се има впредвид и какви смарт боклуци почнаха да се продават... за 200 има хубави часовници
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот Син до гроб_ » 09 юни 2018 18:15

Като цена-качество препоръчвам Festina. Аз съм много доволен. Разгледай им каталога.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот bobo_13 » 10 юни 2018 09:13

Първо дай определени за хубав?

Хубав като марка или хубав на вид?

Отделно какъв тип?- Класически; спортен; ежедневен; спортно-елегантен; с голям диаметър 42+ ли; с каква каишка..; дигитален или аналогов?

Иначе до 200 лв може да намериш базови модели основно Casio и Фестина, погледни и Lorus (марка на Сейко, но мен поне ме кефи повече, в момента имам eдин такъв - https://www.amazon.co.uk/Lorus-Analogue ... B00E1LQ1P2). Аз основно пазарувам от чужбина и примерно за тези пари има и Citizen Eco Drive - без батерия, вечен заряд :) тук почват от около 250.
Интериорни врати - Врати хармоника

the_black_shadow
Мнения: 21
Регистриран на: 10 юни 2018 10:01
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот the_black_shadow » 10 юни 2018 10:30

Здравей , ако става дума за механичен часовник , за тези пари , които си отделил - Seiko 5 примерно / но ще трябва да добавиш още 20/50 лв/ , Orient , Восток - Командирски или Амфибия - те са под 200 лв . И аз си търся часовник и попaднах на един часовникарски сайт
https://strelki.info/. Там може да си зададеш въпросите , ще те упътят - пишат много часовникари и са навътре в нещата . Като сайтове може да разгледаш :
timer.bg
julliany.com/
ruwatch.bg/
chasovnici-bg.com
vip-watches.net
Ако поръчваш онлайн , ще гледаш да има опция за преглед и тест , и там внимателно ще огледаш часовника - дали си има защитните лепенки / фолио на задния капак , за драскотини и т.н /. За съжаление има и недобросъвестни търговци , които изпращат леееееко използвани часовници за нови / примерно , ако в магазина е бил изложен като модел / .
ПС - В сайтове като bazar.bg и olx.bg предлагат нови и използвани часовници . Понякога има хубави марки на намалена цена и са почти като нови / примерно - подаряват на някого , но той не го носи / . Ако е използван, няма да има гаранция , това е недостатъкът.

milkoo
Мнения: 7
Регистриран на: 20 май 2018 21:49
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот milkoo » 10 юни 2018 14:09

Привет! Мога да ти гарантирам за сайт, че всичко е качествено, а не менте и е на може би най-добри цени на пазара.. Разгледай https://timezone-bg.com/ вече трети часовник поръчвам от там! :) За 200лв имаш голям избор :)

krumovis
Мнения: 65
Регистриран на: 16 юли 2012 00:01
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот krumovis » 11 юни 2018 19:40

Докса ,но за тези пари качество няма да намериш,провери и вземи от Джулиано нещо на изплащане,не взимай евтини боклуци.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Мъжки часовник от къде?

Мнениеот bluesupport » 11 юни 2018 23:34

Casio, Seiko 5, Orient, Восток са все марки, с които няма да сбъркаш. Ако искаш механика Orient и Seiko са перфектен избор. За малко пари получаваш перфектно качество. Восток също не са лоши, просто дизайнът им не допада на всеки. На мен лично много ми харесват. Тук можем спокойно да добавим и Sea-gull, които са китайци, но не си представяй разни ментета. Фирмата е много сериозна и много голяма. Правят също много добри неща. Погледни задължително в чуждестранните сайтове, защото там цените доста често са сериозно намалени.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 14 госта