Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 28 май 2018 12:42



Да живее Кралят! Да живее Испания! :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 28 май 2018 21:24

Pichichi написа:Даже и Левандовски ми се струва по-заслужил от Салах! Не може да си на 25 т. от шампиона на страната и да спечелил
една НУЛА през целия сезон и да си фаворит за златна топка. Аз така ги разбирам нещата! Роналдо същата работа
17 т. зад шампионите ОК взеха ШЛ но има едно НО!

В Италия и Германия няма никаква конкуренция. Там шампионът се знае преди да е почнал сезона. По-добре да беше написал Джеко или Игуаин вместо Левандовски, те поне направиха нещо срещу Тотнъм, Барселона, Ливърпул... Направиха нещо срещу отбори, които не са класа под техния. Роналдо е с доста по-добри изяви от Меси през 2018-а. Сити не съм ги следил, ама нещо ме съмнява всеки от титулярите им да е впечатлил повече от Салах през 2018-а, след като суперчетата на Гуардиола отпадна с общ резултат 1-5 от Ливърпул.

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 28 май 2018 21:55

Изображение

Титулярният състав на Реал Мадрид, спечелил Шампионската лига през 2017-а и 2018-а.. ЛЕГЕНДИ! 8-)
Последна промяна от CSKA69 на 29 май 2018 07:32, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23198
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 29 май 2018 00:10

Ливърпул загуби по болезнен начин финала на Шампионската лига, но легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс не спести остри думи за играчите на мърсисайдци. По-скоро за Лорис Кариус и Мохамед Салах, които се разридаха на терена.

Първият се разплака заради детинските грешки, които костваха успеха на тима му срещу Реал Мадрид. А вторият излезе от терена със сълзи на очи заради контузията. И според Скоулс, това съвсем доскоро би било недопустимо за един футболист.

"Може би мога да разбера донякъде Кариус, който със сигурност е бил съкрушен заради грешките си. Но контузиите са част от играта. Ако се върнете само няколко години назад, ако някой се разревеше на терена, щеше да си изкара тонове подигравки, дори и нещо повече."

"Но сега играта е съвсем различна. Футболистите станаха чувствителни души, стават лесно раними и плачат на терена все по-често. Аз лично никога не съм ревал на терена, с какво ще ти помогне плачът?"

"Не играх на финала през 1999 г. в Барселона, защото бях наказан, но не плаках и тогава. Да, бях много разочарован, но не съм плакал. Последно ми се случи като бях на 11 години в някакъв загубен финал, но бях момче тогава", заяви Скоулс.


Ех, къде са сега играчите като Скоулс и Кан? Пълно е само с разни педали, ревльовци и цигани. Почти не може да видиш симпатичен футболист...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 29 май 2018 00:59

doktora25 написа:
1914.1902 написа:[rimg]https://pbs.twimg.com/media/DeOCMCIXkAA22xA.jpg[/rimg]

Мане на мястото на Фирмино/Меси и Манолас/Коларов на мястото на Рамос. Иначе съм горе долу съгласен.

Меси наистина няма място сред най-добрите нападатели този сезон в ШЛ, но Фирмино заслужава да е на снимката - има 10 гола и 8 асистенции в 13 мача. Също бих извадил Рамос - прекалено нечиста игра. Можеше и някой от дефанзивните на Севиля да включат.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 29 май 2018 12:20

Groucho написа:
Pichichi написа:Даже и Левандовски ми се струва по-заслужил от Салах! Не може да си на 25 т. от шампиона на страната и да спечелил
една НУЛА през целия сезон и да си фаворит за златна топка. Аз така ги разбирам нещата! Роналдо същата работа
17 т. зад шампионите ОК взеха ШЛ но има едно НО!

В Италия и Германия няма никаква конкуренция. Там шампионът се знае преди да е почнал сезона. По-добре да беше написал Джеко или Игуаин вместо Левандовски, те поне направиха нещо срещу Тотнъм, Барселона, Ливърпул... Направиха нещо срещу отбори, които не са класа под техния. Роналдо е с доста по-добри изяви от Меси през 2018-а. Сити не съм ги следил, ама нещо ме съмнява всеки от титулярите им да е впечатлил повече от Салах през 2018-а, след като суперчетата на Гуардиола отпадна с общ резултат 1-5 от Ливърпул.


Ами Левандовски е шампион, това че почива в последните си 2 мача от ШЛ не е проблем, той Роналдо почива в
последните си 3 а Салах също в последните си 2 мача от ШЛ! Байерн М съвсем спокойно можеха да са финалисти в
ШЛ, като цяло не бяха по-слаби от Реал М! Да шампионската лига е най-големия турнир на
континента но не е единствения. И когато са те спукали от бой във вътрешния шампионат не е като да няма
значение. Виж в последните 10 години колко пъти първата 2-ка в Примера е различна от Реал М/Барселона!
Е Реал М се изложиха яко на домашна сцена и техните фенове го знаят също, да взеха ШЛ и добре че я взеха
иначе щеше да настъпи голяма драма. Мен ако ме питате в момента м/у Барселона и Реал М кой е имал по-добър
сезон, мойто усещане е че това е Барселона. И това че подцениха един мач в ШЛ и се издъниха не променя
нещата.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот 1914.1902 » 01 юни 2018 23:42

Вотът на запалянковците определи различен победител в анкетата за Попадение на изминалия сезон в Шампионската лига. Преди дни специална комисия към УЕФА взе решение, че над всички е задната ножица на Кристиано Роналдо в първия мач между Реал Мадрид и Ювентус от четвъртфиналите. Сега обаче феновете посочват за №1 гола на Гарет Бейл срещу Борусия (Дортмунд) в двубоя от втория кръг на груповата фаза. На 26 септември испанците спечелиха с 3:1 в Германия, а попадението на нападателя е за 1:0 в 18-ата минута. За това изпълнение са гласували 19% от участвалите във вота на uefa.com.

На второ място, само с 1% по-малко, е споменатият вече гол на Кристиано в Торино. И третата позиция е за играч на Реал Мадрид - отново Бейл, за фамозното изпълнение за 2:1 във финала. То е било отлично като най-добро от 12% от гласувалите.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот paceto » 05 юни 2018 00:46

1914.1902 написа:Нова тема - https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=35&t=206364


Архив.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта