Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот ivan56 » 30 май 2018 13:15

loko1 написа:
Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.


Наглост е тва вашето и на Бозата, гол от засада, не свирена дузпа за противника, и после съдията ги бил ощетил.
А трите минути, сигурно е компенсация, че цяло второ се търкаляхте като панаирджийски мечки.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

favaca8888
Мнения: 4115
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот favaca8888 » 30 май 2018 13:51

ivan56 написа:
loko1 написа:
Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.


Наглост е тва вашето и на Бозата, гол от засада, не свирена дузпа за противника, и после съдията ги бил ощетил.
А трите минути, сигурно е компенсация, че цяло второ се търкаляхте като панаирджийски мечки.


Кой беше ти, че нещо не се сещам ?
Явно буферите ти бъркаме отзад с нещо ? Що не се разровиш да видиш как цяла година ни рязаха и сме на - 10т. заради чернодрешковците.
Като ти гледам подписа май беше от Бургас ,където футбола го закриха заради такива философи като теб.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот ivan56 » 30 май 2018 14:30

favaca8888 написа:
ivan56 написа:
loko1 написа:
Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.


Наглост е тва вашето и на Бозата, гол от засада, не свирена дузпа за противника, и после съдията ги бил ощетил.
А трите минути, сигурно е компенсация, че цяло второ се търкаляхте като панаирджийски мечки.


Кой беше ти, че нещо не се сещам ?
Явно буферите ти бъркаме отзад с нещо ? Що не се разровиш да видиш как цяла година ни рязаха и сме на - 10т. заради чернодрешковците.
Като ти гледам подписа май беше от Бургас ,където футбола го закриха заради такива философи като теб.


Дърпай. 8-)
Освен смях, друго не предизвиквате при мен, ревете повече от сини и червени взети заедно, голяма завера колоса от Надежда да не играе в ППЛ, щото ще спъне сини, червени, зелени и тн.
А истината е, че в момента сте един средняшки отбор който няма място в така прословутата ППЛ.
Да бяхте си били Радомир, и сега нямаше да си пишем тия глупости.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот loko1 » 30 май 2018 14:34

Глупако, като не си гледал мълчи, ясно е че си от клонинги на Санди и се опитваш да изкараш, че са ни подкрепяли, но не ти се получава.
Този полусезон сме -10 точки заради БФС, дори това, че баража бе в Пловдив говори достатъчно.
Точно с Радомир ни отмениха кристален гол накрая, поради измислена засада и точно 1 точка не ни достигна да сме първи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4115
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот favaca8888 » 31 май 2018 17:17

ivan56 написа:
favaca8888 написа:
ivan56 написа:
loko1 написа:
Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.


Наглост е тва вашето и на Бозата, гол от засада, не свирена дузпа за противника, и после съдията ги бил ощетил.
А трите минути, сигурно е компенсация, че цяло второ се търкаляхте като панаирджийски мечки.


Кой беше ти, че нещо не се сещам ?
Явно буферите ти бъркаме отзад с нещо ? Що не се разровиш да видиш как цяла година ни рязаха и сме на - 10т. заради чернодрешковците.
Като ти гледам подписа май беше от Бургас ,където футбола го закриха заради такива философи като теб.


Дърпай. 8-)
Освен смях, друго не предизвиквате при мен, ревете повече от сини и червени взети заедно, голяма завера колоса от Надежда да не играе в ППЛ, щото ще спъне сини, червени, зелени и тн.
А истината е, че в момента сте един средняшки отбор който няма място в така прословутата ППЛ.
Да бяхте си били Радомир, и сега нямаше да си пишем тия глупости.


От феновете на Локомотив не съм чул някой да реве.Това е само в твоята глава ;)
И така и не ми отговори ти твой отбор нямаш ли си ?
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта