Колоездене

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 29 май 2018 17:08

Warped написа:Фрум спечели джиро 2018. След етапа е проверен за механичен допинг, няма. :lol: Сега дали ще може да спечели и Тура....? Там все още не се знае кой ще е фаворит


Засега!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Днес четох интервю на Бернар Ино и той си каза в прав текст, Фруум въобще не трябваше
да бъде допускан от организаторите да участва. Единствената причина да не е наказан са
парите на Скай!

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 29 май 2018 21:39

Какво неучастие, от няколко месеца организаторите на Джиро-то говорят, че за тях е чест Фруум да е в Обиколката. :mrgreen: Сериозно казано, не знам колко трябва да бъде наказан за този препарат, който според всички не е сериозно прегрешение. Иначе, мисля си, че Вуелтата трябва да му я отнемат.
Тур-а само гледайте как ще го спечели новото дете- чудо на Скай- Еган Бернал. 8-)
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43821
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 29 май 2018 23:40

Бернар Ино понеже е бил на кисело мляко и кълнове, нищо не е взимал. Айде нема нужда.

Писна ми от тия простотии и в последствие отнети победи. Уж всеки ден във всяка обиколка ги тестват, няма нищо и изведнъж след 2-3-4 години някоя си проба случайно е положителна. И не става въпрос конкретно за Фрум, много такива случаи станаха.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 30 май 2018 11:49

Ами то си има 2 случая със същия препарат! Там се вижда какво са решили и то за концентрации
по-малки от тези в пробата на Фруум от Вуелта 2017!
Същото нещо го имаше и с Контадор който май спечели Джиро и Тур и в последствие го накзаха и му ги
отнеха.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43821
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 30 май 2018 12:08

Е па да му я отнемат тогава, аз съм съгласен. Толерирането на някой е кофти нещо във всеки спорт. Въпросът е тези решения да се взимат веднага. А да не става като сега с някои обиколки от преди десетина години, уж си гледал и е имало едно класиране, а след време някой се сеща нещо си и класирането е съвсем друго.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 30 май 2018 12:57

Всеки си носи отговорността. И в колоезденето се следи много строго за тези неща. В други спортове като тениса например се знае кой, колко и какво взима, но не се предприема нищо. Това е разлика и в други спортове. Колоезденето и по специлно шосеното, е много труден спорт и без различни препарати е много трудно да се победи, за това и има РАЗРЕШЕНИ препарати и има регламент
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 02 юли 2018 14:43

Хахахаах тия какви са мишки от UCI. Първо казаха че случая на К.Фруум няма да се реши преди Тура и че дори
може да не е през 2018-та толкова бил сложен имало хиляди документи. Така че той трябвало да бъде оставен
да се състезава докато не се станело ясно тяхното решение. После директора на Тур-а категорично заяви че
няма да допусне К.Фруум да се състезава на Тур 2018 при сегашното положение.
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

В резултат на това UCI 2/3 дни след изказването на шефа на Тура-а (два от тези дни бяха събота и неделя) изведнъж
днес излизат с решение по случая К.Фруум. Състезателят не е нарушил допинг нормите, случаят се затваря и
той трябва да може да се състезава на Тур 2018!
Даже всъщност на 01.07.2018-та от организаторите на Тур-а излезнаха с инфо че Крис Фруум няма да участва
защото няма да го допуснат и веднага на 02.07.2018 е решението на UCI че затваря случая му и той е невинен!
:mrgreen:

Яко налапаха на Скай!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 06 юли 2018 12:41

Утре започва великия Тур де франссссссс. Фрум ще защитава фланелката срещу Нибали и Ланда. И ще има много много интересни етапи. Доста по отминалата година поне като релеф
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 08 юли 2018 19:10

Саган скъса всички във втория етап. Утре е първия часовник
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 11 юли 2018 10:06

Както обикновено, Тура още не е започнал, а Кинтана губи 2 минути. Аз по традиция подкрепям Ричи Порт и се надявам това да не е поредната година, в която има някакъв абсурден лош късмет.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта