Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 27 май 2018 17:00

sapio0o написа:Роналдо играе силно от началото на календарната година, но е нелепо да говорим за Златна топка по това време. Самият португалец е на 33 и вероятно осъзнава, че не му остава много на най-високо ниво. Световното първенство ще реши кой да е следващият носител. Към този момент просто няма фаворити. Нито един.

Tц, има фаворити към момента. Роналдо е фаворит, след него е Салах. Световното може да реши нещо, може и нищо да не реши.

Потребителски аватар
Harbinger
Мнения: 842
Регистриран на: 26 май 2014 01:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Harbinger » 27 май 2018 18:20

Не знам за вас, момчета, но аз вече съм скептично настроен. На миналото първенство спокойно можеше да я дадат на някой от германския национален отбор. Нойер, Мюлер, Швайнщайгер и Лам, всички имаха страхотен принос за титлата и добри сезони, но уви пак отпред - Роналдо и Меси. Единият не съумя да поведе отбора си към победа на финала, а другият отпадна рано рано.. А все пак Световното първенство е веднъж на 4 години, най-големият футболен форум и би трябвало да се вземе предвид.


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 27 май 2018 18:37

Краен оптимизъм, впоследствие превърнал се в безумие.

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот ivan56 » 27 май 2018 18:59

Soulen написа:Испанските цигани са много по-груби. В Англия само Азар го ритат доста, а когато и да съм гледал испанси и португалски отбори, винаги е било като на корида. Абсолютен мит е че в Англия се играе грубо, това остана в миналото.


За по-груби не знам, но виж по- големи циркаджии и симуланти е без съмнение. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот paceto » 27 май 2018 19:03

Groucho написа:
sapio0o написа:Роналдо играе силно от началото на календарната година, но е нелепо да говорим за Златна топка по това време. Самият португалец е на 33 и вероятно осъзнава, че не му остава много на най-високо ниво. Световното първенство ще реши кой да е следващият носител. Към този момент просто няма фаворити. Нито един.

Tц, има фаворити към момента. Роналдо е фаворит, след него е Салах. Световното може да реши нещо, може и нищо да не реши.


Салах към момента изобщо не е в никаква класация за Златна топка, както и Роналдо.
Златната топката се дава за календарна година, а не за сезон, така че Салах ако иска да има шансове трябва да повтори вече миналият сезон и от есента до декември да ниже голове без да спира + сега добро представяне (голове) на Световното първенство.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 27 май 2018 19:16

Furious_Monk написа:За сметка на "интелигентната" част от онези фенове на английският футбол, на които за пореден път им доказаха, че в Испания също се играе силов футбол и това води до рискови ситуации и за двата отбора.

Някак си отива в кофата за боклук твърдението, че "изнежените" латиноси са доста по-меки от грубите английски "мъжкари". 8-)

Али Баба не е британцец, а пък и вече и там са изчезващ вид :lol:

------

https://www.sportal.bg/news.php?news=726703

Кан: Кога стана нормално футболистите да плачат?

Бившият вратар на Байерн Мюнхен Оливър Кан изрази мнението, че играчите не трябва да плачат на терена. Вчера, по време на финала на Шампионската лига, Реал Мадрид - Ливърпул (3:1) двама играчи пуснаха сълзи на полето. Първо, това беше Мохамед Салах, а след това и защитникът на испанците Дани Карвахал, които получиха контузии и бяха принудително заменени.
"Футболистите плачат през цялото време. Това може да се направи в съблекалнята след мача. Не разбирам кога стана нормално. Всеки започва да плаче, когато получи контузия", заяви Оливър Кан.


ГОЛЯМ! Мислех, че само аз съм го забелязал. Вчера като писах, че всички са станали ревльовци и е много дразнещо.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 27 май 2018 19:28

И мен ме дразни реването. Напълно е прав Кан!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 27 май 2018 20:01

Аз пък не съм съгласен с Кан. В крайна сметка всичко е до индивидуално усещане.

Особено в България е много погрешно схващането, че сълзите са срамна работа и трябва да се прикриват. Един страстен човек, който влага толкова много в работата си, е нормално в един момент при подобни обстоятелства да освободи напрежението по подобен начин.

Силна амбиция, гореща страст, огромно желание, много работа и всеотдайност- спотаени, контролирани и държани на тъмно... винаги намират начин да излезнат наяве при първото сериозно усещане за провал и разочарование.

П.П

А за това кой кога трябвало да го прави... еми те нещата не стават винаги както ни се иска... Той ако задържи първоначалния изблик на емоция, след това разума ще се оправи с другото.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.



Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта