Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот james » 26 май 2018 08:58

icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....

Щяхте да умрете от глад и ти и другите лайнояди, поне за вас сега е празник, бързо към клавиатурите да папкате, че да не свърши храната!

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот парци » 26 май 2018 09:00

Сега ми е много интересно какво ще стане, ако някои отбори решат да не участват в ППЛ, защот от Враца бяха заявили, че нямат бюджет, други се задъхваха и пр. Сигурно ако някой окапе ще бъде заменен от четвъртия в "Б" група или надолу по стълбичката.

Сутринта ми е по-тъпа от вечерта, между другото.

А вечерта беше уникално крива.

Аз лично НЯМАХ грам желание да влезем в кочината "Първа ПрофесиоАнална Лига" и дори цял сезон ми беше все тая дали/или, но е гаден начинът, по който си го набутахме самички накрая. Особено след Онзи мач със Селото. Както един друг наш фен каза: "Накараха ни да мечтаем". И след това ебати шута в топките.
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот miro_rz » 26 май 2018 10:06

Пеев умишлено ли не бе в състава на Витоша ? Вярно локомотивец , но можеше да играе феърплей ! :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Red_Neck » 26 май 2018 10:22

miro_rz написа:Пеев умишлено ли не бе в състава на Витоша ? Вярно локомотивец , но можеше да играе феърплей ! :roll:

И Орлин Старокин остана извън групата за мача ... Лаптопа не е вчерашен :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот DrAvalanche » 26 май 2018 10:28

hydetoshi написа:
icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....

Нарочно ли пропусна да кажеш,че Левски е всъщност Левски 1914 на Лафчис от началото на 90-те. Само го добавям,като факт за да се знае,че в България няма нито един (повтарям-нито един) отбор,който може да се нарече автентичен. Всички са с тирета,цифри и всякакви неща добавени към името си,но понеже старата мечта на хората от Подуене е просто да няма ЦСКА,затова ги е яд,че мечтата им не може да бъде осъществена. А Локото си е Локо с тире ,с година или с каквото там се сетиш към името. А Черно море автентичен ли е? Не ми казвай ,че е защото има опасност да умра от смях. Вие дори не му викате Черно море,а на стадиона скандирате : Ти-ча! Ти-ча! Какво да говорим?

Ха-ха-ха. Няма по-жалко нещо от припознаваческата мъка. Няма! Ами тя и България не е автентична, нали така г-н припознавач?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот hydetoshi » 26 май 2018 11:00

sslevski написа:Фенове на Микре Юнайтед влизат във форума и започват едно словоизлияния за Динамо и тем подобни глупости. Е затова винаги ще припознавате и няма да си имате отбор.Евала на Локо че започнаха от нула.Само адмирации за този клуб. А регламента за А група е правен специално за Ловчанли за да може да играят в А група.

Ние вече припознахме. Вие тепърва имате да припознавате,защото Бате Бойко и Спас връзкарчето няма да са вечни. И тогава ,каква мъка ще падне...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Lyubaka01 » 26 май 2018 11:08

Каквото сам си направиш, цяло село, барабар с кучетата не може да ти го направи...
С такава игра не заслужавахме да победим (не че и Витоша заслужават, ама...). Помечтахме малко и това е... Сега обратно в реалността на Б-група...

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2018 11:48

Lyubaka01 написа:Каквото сам си направиш, цяло село, барабар с кучетата не може да ти го направи...
С такава игра не заслужавахме да победим (не че и Витоша заслужават, ама...). Помечтахме малко и това е... Сега обратно в реалността на Б-група...

След 110 коментара , най - после и един който само с няколко думи да да каже нещата точно , вярно и ясно .

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот hd29 » 26 май 2018 11:53

Поздравлявам нашите момчета и треньора за пълното себераздаване в мача.Направиха всичко по силите си ,но понякога е нужен и малко късмет.За съжаление и в този и в миналия кръг той не бе с нас и реалността е такава,Б гр.Това са ни възможностите.Сега трябва да се поуспокоим всички локомотивци,да съхраним нервите си,че за новия сезон с тези нови,мощно финансови конкуренти ще ни трябват ;)

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот kopernikus » 26 май 2018 11:54

hydetoshi написа:
icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....

Нарочно ли пропусна да кажеш,че Левски е всъщност Левски 1914 на Лафчис от началото на 90-те. Само го добавям,като факт за да се знае,че в България няма нито един (повтарям-нито един) отбор,който може да се нарече автентичен. Всички са с тирета,цифри и всякакви неща добавени към името си,но понеже старата мечта на хората от Подуене е просто да няма ЦСКА,затова ги е яд,че мечтата им не може да бъде осъществена. А Локото си е Локо с тире ,с година или с каквото там се сетиш към името. А Черно море автентичен ли е? Не ми казвай ,че е защото има опасност да умра от смях. Вие дори не му викате Черно море,а на стадиона скандирате : Ти-ча! Ти-ча! Какво да говорим?



Най-напред прочети заглавието на темата и за какво става дума. Какво си се забъркал дали Левски е автентичен или не? Не е необходимо да ръсиш тъпотии за някакъв Левски на Лафчис, след като нищо конкретно не знаеш по въпроса.
За да ти увредя още повече психиката ще ти открехна, че Левски си е автентичен за разлика от творението на Ганчев заради което измислиха и този порочен формат на първенство и глупави баражи!
Никой не ви е виновен, че се хванахте за палците пред Микренското джудже и му помогнахте да погребе автентичния ви клуб.

Няма какво да каканижеш като дервишка броеница, че в България нямало нито един отбор, който да се нарече автентичен. Такива отбори има и те са доста, но в твоята куха кратуна естествено, че има само един такъв и той е прекръстения в ЦСКА-София ловешки Литекс.

Впрочм ако наистина желаеш да умреш от смях - умирай бе припознавачо! Тъкмо няма да дочакаш следващата година когато ще станем свидетели на "вечното столично дерби" между ЦСКА-София и ЦСКА 1948!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта