Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 20 май 2018 10:27

sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Офтопик:
Тренерът днес ще строява ли изрисувани малките келеши пред сектор Б? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот ludiafan » 20 май 2018 12:12

Red_Neck написа:
sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Офтопик:
Тренерът днес ще строява ли изрисувани малките келеши пред сектор Б? :)

Офтопик:
Чакай първо да ги изрисува !
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 21 май 2018 10:08

Холандският централен нападател Ларс Велдвайк пристигна на стадион "Българска армия" и изгледа снощната победа на ЦСКА с 1:0 над Берое от последния кръг на Първа професионална лига. Още в началото на май БЛИЦ СПОРТ първи разкри, че ЦСКА чака холандски таран.

26-годишният таран бе във ВИП ложата на стадиона на "червените" в компанията на своя агент, пише "Тема Спорт". Велдвайк е в София за финални преговори с ЦСКА.

През тази сезон централният нападател бе част от елитния холандски Грьонинген и вкара 4 гола в 18 мача. От клуба вече обявиха, че договорът му изтича и няма да бъде подновяван. Това означава, че Велдвайк може да подпише с "червените" като свободен агент.

В кариерата си нападателят е играл за няколко холандски клуба, сред които Цволе и Утрехт. Има два периода в английския Нотингам, както и в белгийския Котрийк.

Яко биче е :mrgreen:

Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Achtung_Juden » 21 май 2018 12:30

Red_Neck написа:
sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Офтопик:
Тренерът днес ще строява ли изрисувани малките келеши пред сектор Б? :)


Да ти припомня ли как след оранжевата трансформация си псувахте собствените юноши на Армията или...? На Литекс юношите са си повече "ваши".
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

peliforewer
Мнения: 9294
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот peliforewer » 21 май 2018 13:09

Achtung_Juden написа:
Red_Neck написа:
sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Офтопик:
Тренерът днес ще строява ли изрисувани малките келеши пред сектор Б? :)


Да ти припомня ли как след оранжевата трансформация си псувахте собствените юноши на Армията или...? На Литекс юношите са си повече "ваши".

Това го дъвчете вече трета година,а основният въпрос е кой и защо тогава прати тези деца на Армията да дразнят феновете като се искаше да тренират на терена след основен ремонт на тревното покритие,което се пазеше за официалните срещи.Другият въпрос е колко от тези юноши бяxа употребени и изxвърлени от отбора,къде е Ад.Зафиров,защо си тръгна ген.Мечков,Газдов и Гьонов не са ли прекалено близки с Лудогорец и Левски и наистина ли милеят за ЦСКА.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 21 май 2018 13:37

Achtung_Juden написа:
Red_Neck написа:
sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Офтопик:
Тренерът днес ще строява ли изрисувани малките келеши пред сектор Б? :)


Да ти припомня ли как след оранжевата трансформация си псувахте собствените юноши на Армията или...? На Литекс юношите са си повече "ваши".

Не знам за каква "оранжева" трансформация говориш , но на Армията по време на тренировката на Ад. Зафиров с юношки от ЦСКА и Левски (пет парчета) ,ако това визираш , се псуваха и за малко да ядат бой защото посегнаха на новото тревно покритие при положение, че имаше договорка тревата да не се закача !!! Така че при нас, лекенца с подобен манталитет никога не са се толерирали и когато е необходимо дори са получавали и задвратници ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот vaskonti » 21 май 2018 14:18

Майко мила, вие сте некви...не знам вече какви да ви нарека, все ще вие малко. Сега пък заради тревата насъщна и свещена станал проблемът.
Нема такива мислители като вас, просто нема...
:|
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Cheradonna » 21 май 2018 15:09

vaskonti написа:Майко мила, вие сте некви...не знам вече какви да ви нарека, все ще вие малко. Сега пък заради тревата насъщна и свещена станал проблемът.
Нема такива мислители като вас, просто нема...
:|

Какъв проблем е станал,кога е станал и защо е станал?Бъди така добър да обясниш най-вече заради кой и кого е станал!?Не да се правиш на улав само и да пишеш както ти е удобно!Я кажи де са тез големите "цесекари" от цитираната случка?Ма ходете си играйте си дето си искате,на Армията искали,наглеци!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:



Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта