ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какво очакваме от мача на годината за Левски

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Afganec » 19 май 2018 14:27

sslevski написа:Победа за Левски 0:2.
Въпроса ми е заслужава ли си да си върнем Стивън Петков или да го оставим на ловчанлии,които почти си осигуриха подписа му?


Абе тоя не го ли изгониха от Левски с още един, заради принципа - нещо ми се върти у главата, че докато беше юношески ли, младежки ли национал, залагаше срещу своите и срещу себе си, накратко - скапан продажник ?

Ще пасне на схемите на тирето......


И между другото, имам някакво усещане, че и четвъртия (или участника в баража) може да играе в Европа.... :lol:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот tevez » 19 май 2018 19:01

Старши-треньорът на ЛЕВСКИ Делио Роси определи група от 18 футболисти за двубоя от десетия кръг на плейофите на Първа лига срещу Верея утре от 20:00 часа на стадион „Трейс Арена“.

Поради травми извън разширения състав са Милош Цветкович, Серджиу Буш и Николай Кръстев, а поради заболяване извън сметките остава и капитанът Божидар Митрев.

Цялата група:

Шейтанов, П. Иванов, Белаид, Ейолфсон, Горанов, Найденов, Паулиньо, Вутов, Ривалдиньо, Гомес, Прохазка, Нашименто, Яблонски, Панайотов, Юруков, Обертан, Костов, Ст. Иванов

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот modor » 19 май 2018 19:02

Божката е вън от групата. Обертан е на линия. Има надежда :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9297
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот mikata » 19 май 2018 19:17

Дано да е изиграл последния си мач за Левски :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 19 май 2018 22:34

Само не знам защо Морето си изигра баража днес ,а ние играем утре и съответно имаме ден по-малко за възстановяване. Поредната недомислица, както и тази , отбора спечелил купата да играе в баражите.
Иначе от мача очаквам ваканционно настроение от Верея и мач в тренировъчно темпо.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот ogrizko » 19 май 2018 22:42

Има ли шанс да паднете утре от Верея и да не се класирате на 3 място и да играем с Берое на бараж?! :shock: Гледам някакви резервни вратари и работи ...да не стане от 1 положение 2 гола за Верея и да бият 2:1 ?! :roll:

Аз избързах да пусна тема за бараж срещу Левски ама.... ме заключиха, че съм я пуснал мн рано :oops:
Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот modor » 19 май 2018 22:47

ogrizko написа:Има ли шанс да паднете утре от Верея и да не се класирате на 3 място и да играем с Берое на бараж?! :shock: Гледам някакви резервни вратари и работи ...да не стане от 1 положение 2 гола за Верея и да бият 2:1 ?! :roll:

Аз избързах да пусна тема за бараж срещу Левски ама.... ме заключиха, че съм я пуснал мн рано :oops:

Винаги има шанс да се наакаме....И заглавието на темата ти е много подвеждащо. Човек ще си помисли, че ще играете финал за ЛЕ 8-) :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот ogrizko » 19 май 2018 22:59

modor написа:Винаги има шанс да се наакаме....И заглавието на темата ти е много подвеждащо. Човек ще си помисли, че ще играете финал за ЛЕ 8-) :lol:

Е, щом имате ..значи добре, че са заключили темата. Аз мислех, че все до Х ще се доберете на 100% дори и да не биете :oops: Не, че Берое няма да паднат 5:0 и те... :lol: :lol:

Направил съм си кефа с това заглавие ..скоро може да нямам подобен шанс, тъй като не вярвам да стигнем до истинския финал :P даже и за Европа не държа да се класираме предвид нуждата от стабилна подготовка лятото, ама щом сме на 1 мач сме длъжни да пробваме :roll:
Изображение

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот koisa » 20 май 2018 09:00

То само това остава, да се ос*рем срещу Верея... Тогава резила ще е повече от пълен! :evil: И все пак недай си Боже, ако се случи някой сакатлък, поне оправданието Шейтанов е готово. :oops:

Иначе очакванията ми са играчите да се стегнат и да бият последните два мача, ако трябва на мускули да е, но да ги вземат.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот bold » 20 май 2018 09:14

koisa написа:То само това остава, да се ос*рем срещу Верея... Тогава резила ще е повече от пълен! :evil: И все пак недай си Боже, ако се случи някой сакатлък, поне оправданието Шейтанов е готово. :oops:

Иначе очакванията ми са играчите да се стегнат и да бият последните два мача, ако трябва на мускули да е, но да ги вземат.

Не вярвам да има някакви драми с Верея, но за съжаление при нас нищо ни се знае. Не ми се мисли какво ще стане тука при наш неуспех.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, jusi и 125 госта