/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 17:03

W84me написа:Костов е с контузия, затова не играе често.

Имаш предвид нещо хронично?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот W84me » 16 май 2018 17:05

metodito написа:
W84me написа:Костов е с контузия, затова не играе често.

Имаш предвид нещо хронично?

Не, просто имаше контузия, която не му позволяваше да играе.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 17:06

W84me написа:
metodito написа:
W84me написа:Костов е с контузия, затова не играе често.

Имаш предвид нещо хронично?

Не, просто имаше контузия, която не му позволяваше да играе.


Хм... това обяснява нещата. Но защо тогава попада в групата? Както и да е, де. Не знаех.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот LSFC 1914 » 16 май 2018 19:25

realno написа:Критикувах Роси когато отбора играеше тип СлаБия.


Имай малко уважение към Славия. Все пак те спечелиха трофей, а ние останахме с *** в уста :!: Незабавна оставка на Пророка от Римини.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот ImmortaL_1000 » 16 май 2018 19:28

Тука и Гуардиола и меси да дойдат няма да вдигнат отбора. Отбора е мега слаб ,ръководството също . Иска подмяна от дъното до футболистите иначе не става.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот tiamat » 16 май 2018 19:39

metodito написа:
vvessel написа:Човек, някой път кажеш нещо умно, но някои мнения са ти под всякаква критика. Това с малоумни смени и омотани титуляри си го изсмука от пръстите. А за подбора кой ще бие дузпи си е изстрел в тъмното. Нито знеш как става, нито може да кажеш, кой би вкарал, кой не. Единствено пускането на Вутов срещу Слабия беше неадекватно за мен, но и за там изглежда е имал идея, която не се реализира.
Но като се обърне колата, пътища много. И критикари, как точно трябвало да стане, още повече. Българите сме царе по даване на акъл при свършен факт.

Ми, де да знам, така ги виждам просто нещата. Прав си за колата. Особено, ако Гомес беше вкарал дузпата, сега нямаше въобще даже и да го споменавам този мач.

И между другото, ако бяхме взели Купата, мнението ми за него вероятно щеше да е много различно. Ден преди това бълнувах за Лига Европа и тъ нъ. Просто, някак си, някой ни показа и насочи Петков в правилния ъгъл, за да се види, че няма да стане работата.


Някой си, някак си... Преди няколко дена имаше едно дълго и добро интервю с Георги Петков, в което той обясни как я е хванал дузпата. В един от предишните мачове с нас Гомес му я бил по същия начин, и Петков бил сигурен, че пак така ще я бие. Просто вратар с огромен опит, толкоз.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 19:41

Ами, не знам, късмет тогава или неможене от страна на Гомес... Не искам да подозирам друго.

Това е футболът, така е и в живота - една $iба*на грешка и всичко отива в... Но пак казвам, може би не е случайно. Може би всичко си дойде на мястото. Преживяхме дежавю - от онази злощастна купа, когато в шеги и загачки играхме във втората седмица - "абе, те тея мачове са протоколни". Треньора пада от Славия - шеги, усмивки, всичко точно. Ама, не баш.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот LSFC 1914 » 16 май 2018 19:48

metodito написа:Ами, не знам, късмет тогава или неможене от страна на Гомес... Не искам да подозирам друго.


Гомес някой го е излъгал, че може да изпълнява дузпи. Иначе за Петков макар и на 42 си го може. Може би най-добрия вратар в България в момента.

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот comorad » 16 май 2018 19:53

За да биеш дузпа трябва да си перде, такъв в Левски е само Яблонски. Аз нямам нищо против той да бие дузпите. Щом може на финала на световното в Италия, един зашитник да бие дузпата за Германия/Бреме/, защо и за нас да не е същото. А и не знам защо Роман от щатен изпълнител беше сменен с Гомес и Нашименто?

На линия
vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 20:10

comorad написа:За да биеш дузпа трябва да си перде, такъв в Левски е само Яблонски. Аз нямам нищо против той да бие дузпите. Щом може на финала на световното в Италия, един зашитник да бие дузпата за Германия/Бреме/, защо и за нас да не е същото. А и не знам защо Роман от щатен изпълнител беше сменен с Гомес и Нашименто?

И Прохазка изпусна 2 дузпи, да не забравяме. Изобщо дузпите тая година са ни един от най-големите проблеми. Заради тях сме 7 точки и една купа назад.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, groti, vvessel и 82 госта