ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Победата ще е...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот sly » 16 май 2018 12:17

Аз пък не разбрах защо не игра Джеси контузия, ли какво ли?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2018 12:20

А аз се чудя що не пускате Алберг? На мен ми изглежда стабилен, за чий търка пейката?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 16 май 2018 12:24

ralka_levskarka написа:[offtopic]Не, нали знаеш, че не съм толкова красива :mrgreen: Пък и аз не се радвам така, аз прегръщам всичко около мен :lol:[/offtopic]

[offtopic]Еее,жалко,че не си била ти.Знаеш ли как се зарадвах като видях мацето на снимката,мислех че си ти тва. :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2018 12:28

delqnski47 написа:
ralka_levskarka написа:[offtopic]Не, нали знаеш, че не съм толкова красива :mrgreen: Пък и аз не се радвам така, аз прегръщам всичко около мен :lol:[/offtopic]

[offtopic]Еее,жалко,че не си била ти.Знаеш ли как се зарадвах като видях мацето на снимката,мислех че си ти тва. :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ти пак може да й се радваш, нищо, че не съм аз :lol: Спокойно, не съм се променила, много. Станах малко по-забавна, нервите ги пръскам по ливърпул, не толкова по Левски, сякаш, и свалих скромните 10 кила :lol: И още съм с тоблерото 8-)[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот trokadero_ » 16 май 2018 12:36

Страхотна победа и отново унижение ;)
Сега добра селекция и нов треньор ;)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 16 май 2018 12:40

ralka_levskarka написа:
delqnski47 написа:
ralka_levskarka написа:[offtopic]Не, нали знаеш, че не съм толкова красива :mrgreen: Пък и аз не се радвам така, аз прегръщам всичко около мен :lol:[/offtopic]

[offtopic]Еее,жалко,че не си била ти.Знаеш ли как се зарадвах като видях мацето на снимката,мислех че си ти тва. :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ти пак може да й се радваш, нищо, че не съм аз :lol: Спокойно, не съм се променила, много. Станах малко по-забавна, нервите ги пръскам по ливърпул, не толкова по Левски, сякаш, и свалих скромните 10 кила :lol: И още съм с тоблерото 8-)[/offtopic]

[offtopic]Супер.Айде ще си пишем някой път на ЛС,че да не става много спам. 8-)[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2018 12:46

CSKA 78 написа:
ralka_levskarka написа:
CSKA 78 написа:
ralka_levskarka написа:Факт е че се измъчихте, въпреки състава на Левски, който едва ли някога ще изглежда отново така. Правете си равносметките. :mrgreen:



Оправдания! Ние бяхме с много по-орязан състав срещу вас при първия мач за КБ! И ако някой от вашите защитници ни беше направил подарък през първото полувреме, при първия мач за КБ, и ако бяхме вкарали някой абсолютен калитарски гол през второто полувреме, както вие вчера, тогава ЦСКА щеше да вдигне КБ, а вие вече щяхте да сте се класирали за ЕКТ! :mrgreen: :mrgreen:

Колко по-орязан да е бил? Холмар, Яблонски, Цветкович, Тиам, Буш, Обертан, Гомез. Брой си ги.
И не, не са оправдания. Не съм очаквала да бием с такъв състав. Може да видиш и в темата. Даже мислех, че ще ни счупите.


Ами...колко да ни е бил по-орязан съставът за КБ ?! Само ще спомена, че при първия мач за КБ нямахме бекове, дори резерви на бекове, но в допълнение нямахме и крила! Играхме и без Каранга, който беше наказан! Та... ;)

ПП С други думи- "представянето" ви вчера, ако може така да се нарече, беше дело на абсолютния късмет и нищо друго! ;)

Да разбирам, че смяташ, че Прохи е добра резерва на бека и Кабрал резерва на резервата :lol: ? Виж му заставането при втория гол, вместо да я изчисти или гардира, той остави да го заобиколят, никаква ориентация. Малкия и при двата гола никакъв го няма, а трябваше просто да си пази човека, това е. Юруков пък в офанзивен план ок, даде някои добри пасове, а отзад леща. Тия деца на какво ги учат в школите - нямам идея.
Лично според мен имате играчи, но няма кой да ги нареди. Нито при Белчев бяхте ок, нито при Янев. Не може ти отпред да имаш поне трима, които могат да вкарат гол и ти всеки мач, при първия отбелязан гол и да ги връщаш назад.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот hydetoshi » 16 май 2018 13:35

RedeviL написа:Ако бях на Чорбаджийски, след края на сезона си обирах крушите веднагически! Стана му навик след всеки мач срещу Левски да се извинява... ЦСКА не е училищният отбор, където след всяка грешка си вдигаш ръчичката за извинение!

Човекът има проблем с главата. Аз съм сигурен, че той се чуди защо другите не го харесват след като той е най-добрия. В психиатрията има диагноза за такива хора- нарцисизъм. Човекът си е нарцис.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот Red_Neck » 16 май 2018 14:29

Чорбата има на 90% качествата за стабилен ЦЗ.
За съжаление, проблемът е в главата му!
Китанчето е същата работа. Явно трябва по-различен треньорски подход.
Ако тези двамата успеят да развият потенциала си при нас, ще ни радват дълги години.

ПП: .... за съжаление Бодура не е ЦЗ от който Чорбата може да се учи и покрай който да расте.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12223
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2018 14:36

MAXIMUS написа:След този мач, Чорбаджийски, Бодуров, Лое, Дюлгеров, Хр. Янев и екипа му да си събират парцалките и далече от "Армията'! То бива да сгрешиш 2-3 пъти фатално през сезона, ама това тяхното е неумение. Слаби футболисти са. Не са за Ц С К А. Цял сезон пасчета между централните защитници и вратарчето. Никаква идея, никакво надграждане ! Много слаб сезон. Само ако имахме поне един/1/ стабилен централен защитник, тези от Подуяне си отиваха с петица ! То отзад е паника, хаос, грешки, неграмотност....
Честита победа "Армейци"!

Ъм, а какво ли щеше да стане ако тия от Подуене не бяха започнали мача със 17 годишни опорен халф и централен бранител с партньор дълбоката резерва Белаид, както и някои други резерви, но по-малко дълбоки? :roll: Но както и да е, и това го има в играта футбол, поне стана драматичен мач както ми се искаше на мен и паднаха доста голове както си пожела тука някой от вашите.
На мен друго ми е любопитно: Тая заран не видях никакви коментари, забавени каданси, успоредно начертани линии и прочее "скандални" статии и новини покрай ситуацията ви при третия гол. Щото ако беше в обратната посока ... мале-мале, не ми се мислеше какъв вой ще да настане. Не трвърдя категорично, че има засада, въпреки че така ми се стори и от сектор А, и след репортажа. Не целя да оправдавам малшанса ни с реферите, ама все пак от сайта можеше ей така, от кумова срама да извадят положението, както винаги са го правили, когато по някакъв начин е облагодетелстван Левски.
За финал: Вече е позорно толкова години националният стадион да няма някаква читава цялостна козирка, при все, че сме държава-членка на ЕС, при все, че УЕФА налива толкова много пара по разни проекти и програми, при все, че БФС редовно дере отборите ни с хиляди левове след всеки кръг! Това го казвам, защото вчера непосредствено преди мача заваля, което отказа доста хора да го посетят. А публиката е нужна на отборите ни, независимо в каква форма са и за какво се борят!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта