Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 13 апр 2018 22:17

matador1 написа:... ми, аз съм скептичен. При наличието на толкова звезди в Хърватия, не постигна нищо с националния отбор. Играеха страхливо и без хъс. Сега във Франкфурт. Можеше да се пробва с Дитер Хекинг... можеше да се чака възможност за Клоп. Имаше възможности. За мен повече то странен избор.

Напълно съм съгласен. Особено за Дитер Хекинг. Стане ли дума за млад и недоказал се още треньор аз винаги съм скептичен. Но дано ръководството има нещо предвид и са направили избора на базата на задълбочен анализ на алтернативите. Нищо не ни остава освен да му пожелаем късмет. Поне ще обръща по-голямо внимание на талантите от Югоизточна Европа мислейки за селекцията, а всички помним колко полезни бяха играчите от тоя край.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 04 май 2018 01:07

Следващият треньор на Байерн трябва да бъде селекционер... нужни са нови играчи на ключови постове.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 04 май 2018 08:57

matador1 написа:Следващият треньор на Байерн трябва да бъде селекционер... нужни са нови играчи на ключови постове.


И да се продаде Левандовски ASAP :!: Тоя малоумник ми скъса нервите с Реал ... Хеттрик на Кьолн с тия съотборници и аз ще вкарам, търси се такъв, който да вкарва на Реал :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 04 май 2018 23:03

Не зная какъв е проблема на Левандовски. Може би не му достигат нервите. Реално... май не е имал избухвания във важен мач след онзи велик Дортмунд - Реал... и все пак може би не трябва да се гледа толкова крайно на нещата. Успеваемостта му в Бундеслигата е огромна, а и към момента в отбора няма достоен заместник. Единствено Вагнер може да играе неговата роля в по-маловажни мачове обаче. Най-важно е да се привлекат нови крила. За това се говори от години. Крайното време за това настъпи още през 2016 или дори по-рано. Не може да се продължава така. Нямаме и резервна скамейка като хората. Всъщност ни трябват попълнения и на постове, където си имаме стабилни титуляри. Нямаме избор. Да не говорим, че някои играчи с титулярна роля в много мачове също им напредва възрастта.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13294
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот sapio0o » 05 май 2018 14:31

boabbb написа:И да се продаде Левандовски ASAP :!: Тоя малоумник ми скъса нервите с Реал ... Хеттрик на Кьолн с тия съотборници и аз ще вкарам, търси се такъв, който да вкарва на Реал :!:


Е, случва се, Роналдо беше още по-голям дух на терена и в двата мача. Лева е добър нападател, но виж, Мюлер отново се скри във важни две срещи, които гледам на Байерн в Шампионска лига. Не си спомням ни през 2012, ни през 2014, 2017 и сега да е сторил нещо срещу Реал Мадрид. С Барса - също. Във финала с Дортмунд през 2013 - пълен фигурант. Никакъв го нямаше и при отпадането от Атлетико, а тогава пропусна и дузпа, която като нищо класираше отбора му на финал. Помоему един от най-надценените футболисти за всички времена. Извинявай, но не може 35-годишният Рибери да се скъсва от тичане, а този статист да е титуляр в клуб с претенции толкова години. Мнозина се подиграват на Бензема, ала човекът има три гола срещу Байерн, около три пъти по толкова срещу Барселона, още толкова срещу Атлетико, пети топ реализатор за всички времена в ШЛ и това партнирайки на Роналдо. Просто не ми се мисли какви подигравки би отнасял Мюлер, ако бе на мястото на Карим.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 05 май 2018 16:36

sapio0o написа:
boabbb написа:И да се продаде Левандовски ASAP :!: Тоя малоумник ми скъса нервите с Реал ... Хеттрик на Кьолн с тия съотборници и аз ще вкарам, търси се такъв, който да вкарва на Реал :!:


Е, случва се, Роналдо беше още по-голям дух на терена и в двата мача. Лева е добър нападател, но виж, Мюлер отново се скри във важни две срещи, които гледам на Байерн в Шампионска лига. Не си спомням ни през 2012, ни през 2014, 2017 и сега да е сторил нещо срещу Реал Мадрид. С Барса - също. Във финала с Дортмунд през 2013 - пълен фигурант. Никакъв го нямаше и при отпадането от Атлетико, а тогава пропусна и дузпа, която като нищо класираше отбора му на финал. Помоему един от най-надценените футболисти за всички времена. Извинявай, но не може 35-годишният Рибери да се скъсва от тичане, а този статист да е титуляр в клуб с претенции толкова години. Мнозина се подиграват на Бензема, ала човекът има три гола срещу Байерн, около три пъти по толкова срещу Барселона, още толкова срещу Атлетико, пети топ реализатор за всички времена в ШЛ и това партнирайки на Роналдо. Просто не ми се мисли какви подигравки би отнасял Мюлер, ако бе на мястото на Карим.

Моето виждане е поразлично. Няма как да станат нещата когато зад гърба ти играят Видал и Алкантара, според мен нямат място в отбора. Ръководството проспа трите години при Пеп и не надгради с качествени халфове. Тия двамата единият ренде, а другия идеален за футзал :mrgreen:. Виж Толисо леко влиза в час и се надявам да продължи, но трябват още попълнения.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот pomiqr272 » 05 май 2018 18:59

limon написа:
sapio0o написа:
boabbb написа:И да се продаде Левандовски ASAP :!: Тоя малоумник ми скъса нервите с Реал ... Хеттрик на Кьолн с тия съотборници и аз ще вкарам, търси се такъв, който да вкарва на Реал :!:


Е, случва се, Роналдо беше още по-голям дух на терена и в двата мача. Лева е добър нападател, но виж, Мюлер отново се скри във важни две срещи, които гледам на Байерн в Шампионска лига. Не си спомням ни през 2012, ни през 2014, 2017 и сега да е сторил нещо срещу Реал Мадрид. С Барса - също. Във финала с Дортмунд през 2013 - пълен фигурант. Никакъв го нямаше и при отпадането от Атлетико, а тогава пропусна и дузпа, която като нищо класираше отбора му на финал. Помоему един от най-надценените футболисти за всички времена. Извинявай, но не може 35-годишният Рибери да се скъсва от тичане, а този статист да е титуляр в клуб с претенции толкова години. Мнозина се подиграват на Бензема, ала човекът има три гола срещу Байерн, около три пъти по толкова срещу Барселона, още толкова срещу Атлетико, пети топ реализатор за всички времена в ШЛ и това партнирайки на Роналдо. Просто не ми се мисли какви подигравки би отнасял Мюлер, ако бе на мястото на Карим.

Моето виждане е поразлично. Няма как да станат нещата когато зад гърба ти играят Видал и Алкантара, според мен нямат място в отбора. Ръководството проспа трите години при Пеп и не надгради с качествени халфове. Тия двамата единият ренде, а другия идеален за футзал :mrgreen:. Виж Толисо леко влиза в час и се надявам да продължи, но трябват още попълнения.


Какво направи ръководтсвото 2 години след Пеп?

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 05 май 2018 22:25

pomiqr272 написа:
limon написа:
sapio0o написа:
boabbb написа:И да се продаде Левандовски ASAP :!: Тоя малоумник ми скъса нервите с Реал ... Хеттрик на Кьолн с тия съотборници и аз ще вкарам, търси се такъв, който да вкарва на Реал :!:


Е, случва се, Роналдо беше още по-голям дух на терена и в двата мача. Лева е добър нападател, но виж, Мюлер отново се скри във важни две срещи, които гледам на Байерн в Шампионска лига. Не си спомням ни през 2012, ни през 2014, 2017 и сега да е сторил нещо срещу Реал Мадрид. С Барса - също. Във финала с Дортмунд през 2013 - пълен фигурант. Никакъв го нямаше и при отпадането от Атлетико, а тогава пропусна и дузпа, която като нищо класираше отбора му на финал. Помоему един от най-надценените футболисти за всички времена. Извинявай, но не може 35-годишният Рибери да се скъсва от тичане, а този статист да е титуляр в клуб с претенции толкова години. Мнозина се подиграват на Бензема, ала човекът има три гола срещу Байерн, около три пъти по толкова срещу Барселона, още толкова срещу Атлетико, пети топ реализатор за всички времена в ШЛ и това партнирайки на Роналдо. Просто не ми се мисли какви подигравки би отнасял Мюлер, ако бе на мястото на Карим.

Моето виждане е поразлично. Няма как да станат нещата когато зад гърба ти играят Видал и Алкантара, според мен нямат място в отбора. Ръководството проспа трите години при Пеп и не надгради с качествени халфове. Тия двамата единият ренде, а другия идеален за футзал :mrgreen:. Виж Толисо леко влиза в час и се надявам да продължи, но трябват още попълнения.


Какво направи ръководтсвото 2 години след Пеп?

Опитват нещо уж да правят, но не достатъчно няма креативни футболисти. Взеха уж Зюле, Руди, Гнабри( който е поднаем), сега и Горецка ще се присъедини,Толисо. Със Санчес нещата нещо не се получиха. Но колкото и да не са кой знае какви футболисти ги предпочитам пред Пеповите по метър и двайсет като Бернат и Алкантара :mrgreen:

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 05 май 2018 22:29

Левандовски голям въшльо днес :) да му намерим някой по техничен заместник и кой от къде е да си оди

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 08 май 2018 00:34

https://bayern.gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/bajern-reshi-levandovski-zaminava-484265
Предполагам, че в първата част от статията относно решението за раздяла с Левандовски може да има истина. Аз самият доскоро не исках и да чуя (1. Защото футболистите с неговия профил са единици и много скъпи 2. Защото бе слабо повлиян от миналогодишната игрова криза в отбора и успехите тогава до немалка степен се дължаха на него 3. От гордост и чувство за превъзходство над конкурентите в Европа) В момента обаче сякаш бих подкрепил подобно решение, още повече ако наистина става дума за много пари. Много ме ядоса той в последно време и няма да му стискам палци на световното толкова, колкото мислех.

Относно втората част на статията - за предполагаемото привличане на Марсиал, Дибала или Гризман - по-скоро не вярвам че ръководството наистина мисли за тях, макар че за първия се носят слухове. Французите при нас почти винаги жънат успехи, но специално Марсиал досега с нищо не ме е впечатлил. Не ми се струва по-класен от Коман, а и той като него по-скоро е крило. Вече Гризман е друга работа и би било повече от чудесно ако го привлечем. Той обаче ще е и много по-скъп - с 6-цифрена трансферна сума и не вярвам ръководството да участва в наддаване за неговия подпис. Дибала ми е малко като Левандовски само че е по-млад, може да играе на повече постове, по-скъп е и мисля че има още накъде да се развива и да показва от възможностите си в Европа.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта