32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот КироВарна » 28 апр 2018 20:13

Една такава загуба, може да се окаже навременна!!!Както се казва "Всяко зло, за добро"!!!Знаем, че основен проблем на българските отбори е постоянството и запазването на мотивацията!!!Колкото и добре да вървят нещата, все нещо се случва и идва неочаквана загуба!!!Така е при всички!!!Добре е, че при нас се случи в мач без значение!!!Малко да се постреснем, преди по важните мачове!!!Друг е въпросът, дали едно евентуално класиране за Европа ще ни донесе нещо положително!?ИЛИАН ИЛИЕВ гради отбор......ще има напуснали и естествено ще има нови!!!Може би, ще е по нужно спокойно оглеждане, вземане на правилните хора и добра подготовка!!!За участниците в ЕКТ, това ще се наруши!!!Пък и в Европа без готов и обигран отбор......едва ли има смисъл!!!Каквото и да се случи, ние сме с нашите момчета и с нашия треньор!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот Sole » 28 апр 2018 20:38

КироВарна написа:Една такава загуба, може да се окаже навременна!!!Както се казва "Всяко зло, за добро"!!!Знаем, че основен проблем на българските отбори е постоянството и запазването на мотивацията!!!Колкото и добре да вървят нещата, все нещо се случва и идва неочаквана загуба!!!Така е при всички!!!Добре е, че при нас се случи в мач без значение!!!Малко да се постреснем, преди по важните мачове!!!Друг е въпросът, дали едно евентуално класиране за Европа ще ни донесе нещо положително!?ИЛИАН ИЛИЕВ гради отбор......ще има напуснали и естествено ще има нови!!!Може би, ще е по нужно спокойно оглеждане, вземане на правилните хора и добра подготовка!!!За участниците в ЕКТ, това ще се наруши!!!Пък и в Европа без готов и обигран отбор......едва ли има смисъл!!!Каквото и да се случи, ние сме с нашите момчета и с нашия треньор!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Дори и 1 мач в ЕКТ винаги е от голяма полза за всеки футболист,отбор,град и страна и то не само финансова! Всякакви теории, че участието в ЕКТ пречи на подготовки, обигравания, подмладявания,оглеждания,спокойствия и селекции са пълни глупости!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот Готвача » 29 апр 2018 00:11

Днес гледах един много странен мач.Според мен си избраха отбор с който да играят и загубата беше планирана.В португалчето има хляб,но му трябва време да се отпусне,а Лъчо показа че и той може да намери място в скоро време.Нека сега се поуспокоят и да си починат малко,защото след това идват мачовете на истината и ще видим докъде сме стигнали.Това са от мачовете които трябва да се изкарат на мускули,желание и амбиция,за футбол ще говорим догодина след лятната подготовка.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 29 апр 2018 11:26

Дано само да не се класираме за Европа, че ще трябва да пришпорваме нещата и това ще се отрази негативно за подготовката ни за новия сезон. Все пак още се изграждаме и трябва повече време. А до групи няма да стигнем ..то е ясно, че ще се борим за Европа ..ама на мен ми се вижда по-добре за там да мислим от следващия сезон като се изгради по-добре отбора. Или това, че играхме сега със слабаците и постигнахме някои добри резултати ни кара да си вярваме повече!? Пирин и Витоша?! И Славия дето мисли повече за тото и купа.... не съм убеден, че сме готови за Европа и че ни е необходима точно на тоя етап.
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 29 апр 2018 13:52

Как да няма смисъл да се играе Европа? Винаги има смисъл да се играе в Европа, дори и още първия кръг да отпаднем( което не е сигурно). Трупаш опит, ще се напълни стадиона, ще се пише за отбора, ще има тръпка на жребия с кого ще се паднеш, феновете ще се разходят някъде в чужбина и т.н.
То по тази логика няма смисъл да играем и в А група.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот stanleys » 29 апр 2018 14:36

Освен това каква по-добра възможност за футболистите да се развиват, да бъдат забелязани и да направят някъде трансфер в чужбина при по-добри условия.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 29 апр 2018 14:45

Говоря конкретно за тая година, че няма смисъл ...а не че по принцип няма смисъл! Ако имахме някаква здрава основа на отбора - добре. Ама аз не съм убеден, че вече сме се развили като отбор, за да е полезно за нас да играем квалификационни мачове на лято. Освен да водим подготовка между мачовете, а пък мачовете в Европа да ни служат за контроли ..че да може някои фенове да се разходят :P Тогава има някакъв смисъл. Но на мен ми се струва, че на тоя етап повече негативи ще имаме ако почнем юли месец с квалификациите. Това си е мое мнение, не че няма да се радвам ако влезем в групите на ЛЕ :twisted: :twisted:
Изображение

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот КироВарна » 30 апр 2018 08:10

Естествено, че ако се класираме за Европа, всички ще се радваме и ще забравим.......как до онзи ден, имаше и вариант за изпадане!!!Не че някой имаше подобни черни мисли, но теоретически......такъв вариант имаше!!!Взехме няколко мача във втората осмица и това е хубаво!!!Донесе ни самочувствие и се отърсихме от лошите спомени!!!Но не бива и да се самозабравяме!!!Не бива да прескачаме нито един стадий от развитието на отбора!!!Трябва още много работа, за да станем конкурентно способни!!!Оформя се някакъв гръбнак от можещи футболисти с опит и перспективни младоци!!!Вижда се, че МАРТИН КОСТАДИНОВ и МАРТИН МИНЧЕВ са готови за първия отбор и ще вършат работа като титуляри!!!ХАСАНИ И ДИМОВ се сработват, КОНОНГО влиза в пътя, ВИТАНОВ играе на добро ниво, РАДИ ВАСИЛЕВ е идеален централен нападател!!!ГЕРГИ ИЛИЕВ си е ГЕОРГИ ИЛИЕВ!!!Лично на мен португалчето много ми харесва, в краткото време в което съм го гледал!!!Има техника, дрибъл и пас!!!Мисля, че ще се отвори още повече с течение на времето!!!Все пак да не забравяме, че влезе в игра.......направо от летището!!!Не познава никого и нищо, а пък няма още 22 години!?Трябват 2-3 стойностни попълнения и сме готови!!!Но няма да стане изведнъж и няма да е лесно!!!Затова, аз не искам да изпадам в крайности от еуфория до отчаяние!!!Важно е ръководството да взима правилни решения, а ние да ги подкрепяме!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 32/6 кръг /Витоша - Черно море/ 28.04 събота 17.30

Мнениеот Кролик » 30 апр 2018 09:13

Мразя небрежното отношение в работата. Откачам да гледам професионални футболисти да се излагат така. Вече и врабчетата ни се смеят как започваме силно всеки сезон и тръбим, че ще станем шампиони и в края съживяваме всякакви умрели отбори. Боли ме от такива глупости.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта