Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3964
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот djd » 26 апр 2018 11:11

Разочарован съм от представянето на отбора. Последният мач, в който видях дух, желание за победа, беше в Разград. Не знам какво се промени, скараха ли се, отчаяха ли се, обаче след това сякаш не беше същия отбор.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ozzimozzi » 26 апр 2018 11:21

Това е ситуацията при която бе контузен Каранга. Все още не е ясно състоянието му.Изображение
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ganchov
Мнения: 17
Регистриран на: 12 апр 2018 14:51

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ganchov » 26 апр 2018 11:42

Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ozzimozzi » 26 апр 2018 12:03

Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.

В нито един момент Тиам не играе с топката. Влизането бе безумно, а за нещастие на Каранга опорния му крак остана затиснат и се получи много лошо усукване.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10815
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот ivan56 » 26 апр 2018 12:21

Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.


Истината е, че футбол никога не си играл, и ти е тъмна индия.
Това ако не е опит за осакатяване, здраве му кажи, с двата крака и бутоните напред, без изобщо да се търси топката.
Стил Вини Джоунс.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Ganchov
Мнения: 17
Регистриран на: 12 апр 2018 14:51

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ganchov » 26 апр 2018 12:27

ivan56 написа:
Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.


Истината е, че футбол никога не си играл, и ти е тъмна индия.
Това ако не е опит за осакатяване, здраве му кажи, с двата крака и бутоните напред, без изобщо да се търси топката.
Стил Вини Джоунс.

Tака е черния не играе с топката. Еми червен картон си е озимози кво реве не знам.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ozzimozzi » 26 апр 2018 12:30

Ganchov написа:
ivan56 написа:
Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.


Истината е, че футбол никога не си играл, и ти е тъмна индия.
Това ако не е опит за осакатяване, здраве му кажи, с двата крака и бутоните напред, без изобщо да се търси топката.
Стил Вини Джоунс.

Tака е черния не играе с топката. Еми червен картон си е озимози кво реве не знам.

Не зная къде виждаш рев. Коментирам ситуацията при която бе контузен Каранга. Спомена, че Тиам бил играл първо с топката, но явно не си гледал видеото преди да пишеш.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот ludiafan » 26 апр 2018 12:58

Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.

[rimg]https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31166896_1634950006625767_8880845043487882555_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFDuPW3jNcShhh0RUPlpP2-w71MWqYxFuSVsmzM1ozO6xAeJsN0XceZ_z6c7u29E5LvPi6B0VCQ1a8mtiMB5A6_U8S41Hk0qgmacC2JpMda8Q&oh=77f0704f1bb6156384549a405dceec3b&oe=5B61AA64[/rimg]
Това е истината . Истината е, че е трудно да се нарече човек, който може да оправдава такъв опит за убийство . Във връзка с предишния такъв опит за убийство на полицайката в предишния мач бях написал един пост, който бе изтрит . Този, който го направи, дали се чувства повече човек ? Не ми се говори и за самодоволните коментари на едни подчовеци, в които се радват за нещастието на това момче . Господ си знаел работата и го наказал със смъртта на майка му и прекратяване на кариерата . Какъв изрод трябва да си, за да напишеш такова нещо !
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1883
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Sstefanov » 26 апр 2018 13:35

ludiafan написа:
Ganchov написа:Истината е че снежинката играе първо с топката и не закача директно краката на карангата но заради самото агресивно влизане си е за гонене.

[rimg]https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31166896_1634950006625767_8880845043487882555_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFDuPW3jNcShhh0RUPlpP2-w71MWqYxFuSVsmzM1ozO6xAeJsN0XceZ_z6c7u29E5LvPi6B0VCQ1a8mtiMB5A6_U8S41Hk0qgmacC2JpMda8Q&oh=77f0704f1bb6156384549a405dceec3b&oe=5B61AA64[/rimg]
Това е истината . Истината е, че е трудно да се нарече човек, който може да оправдава такъв опит за убийство . Във връзка с предишния такъв опит за убийство на полицайката в предишния мач бях написал един пост, който бе изтрит . Този, който го направи, дали се чувства повече човек ? Не ми се говори и за самодоволните коментари на едни подчовеци, в които се радват за нещастието на това момче . Господ си знаел работата и го наказал със смъртта на майка му и прекратяване на кариерата . Какъв изрод трябва да си, за да напишеш такова нещо !

[offtopic]Ми да седнем да плачем ли ? Какво ни интересува нас, кой бил умрял или кой се контузил? Вие пеете за Гунди, сега ние сме били животните. Лошо, че е загубил толкова млад родител, но пък отново те питам, какво трябва да ни интересува нас. Я кажи плачете ли вие за, всчиките деца в Сирия, Ирак, Афганистан, Бразилия, Тахити и т.н. , които умират всеки ден защото нямат какво да ядат или от някоя бомба или куршум. Не ми се занимава, да ти търся изказвания на вашите из целият нет за Георги Марков![/offtopic]

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10159
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот CSKA 78 » 26 апр 2018 13:47

Явно макаронджията е накарал подуенци да се опитват да ни контузят футболистите! Не съм и очаквал по-малко от този долнопробен клуб!
Ако съдията ни беше зачел отменения гол, то за подуенци ставаше страшно! Но явно такива са заръките на мафията, която контролира БФС! Все пак остана утехата, че отборът от сухата река ще играе финал срещу Славия, а този мач вече сме го гледали! Покажи мустака! :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта