Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Torino FC 1906 » 25 апр 2018 11:59

Мамиту да му и .... видях най голямото гюле от квартала , мача отива на издуй гащи :(
Отивам да ми осветят червен конец против уроки и гюлета ;)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32326
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот modor » 25 апр 2018 13:22

Чолака е казал, че ще има пролетни бури следобед. Нема да им стъпим на тия :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

realno
Мнения: 6419
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот realno » 25 апр 2018 13:32

LSFC 1914 написа:
miro_rz написа:
LSFC 1914 написа:шивача е в алкохолен делириум и затова не му обръщайте внимание :!: Довечера Стойкас само да не извади отбора, че после трябва да припознават друг отбор. :lol:

Ще вземат лиценза на Берое или Етър без проблем направо с треньора !


И след това Тео ще обяснява как ще гонят 32-та :!: :lol:

Бъркаш в смятането: 31+4+1+1=37 :)
Те припознават отбори само с титли, че да имат повече. Общо взето сбирщина от история.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот TristaNNN » 25 апр 2018 13:42

modor написа:Чолака е казал, че ще има пролетни бури следобед. Нема да им стъпим на тия :lol:

К*р за пролетните бури! Само Левски, оле! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 25 апр 2018 13:45

miro_rz написа:ЦСКА-София ако ви отстрани ще е 100% носител на купата , знаем как Венци ще им полегне . Ама ако вие сте на финал ще изорат терена !


Много си прав, а и са се надъхали Славистите вчера им видях шествието на съдебната палата, всичките 30 човека бяха там, та даже и една мацка ги снимаше. Така че да срещу нас на финал ще е се едно финал на световно.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот dafquezz » 25 апр 2018 14:03

Голям мач идва, колеги, сега гледах групата на нашите, и виждам два възможни развоя - или ще берете големи ядове, или нашите "интелектуалци" ще се поддадат на нервите и тогава всичко ще протече много спокойно за вас.
Средната ни линия е налице - и Малинов, и Пинто, Лое, Тиаго и Алберг - треньор да си, да се чудиш кой да пуснеш и кой да почива. Лично аз залагам на Пинто-Малинов в средата. Зад нападателя е пак труден избор - Тиаго или Алберг, или Бланко като скрита деветка, все са варианти.
По крилата Енрике, Десподов и Джеси са налични. Не знам последните двама доколко са възстановени, но ако поне единия е на 100% няма да ви е лесен мача.
Напред Каранга е ясен, може да го иронизирате колкото искате, но класата му е безспорна. Просто е малко тъп, и под малко разбирайте доста, затова представянето му може да варира от това да не пипне топка и да излети с червен картон, до това да ви ушие 2-3 пъти на ходом... и да излети с червен картон :lol: . И все пак, ако ви създадем главоболия в тоя мач, ще бъде от крилата, там хората ни са наистина класни.
Защитата ни не е за коментар, там където пипнеш се пропуква, нужно е само да имате желание да нападате. Ако играе Манолев на бека, общо взето ни приключват всякакви шансове за обрат. Чорбаджийски е тъжна картинка, Бодура изглежда ОК просто защото го сравняваме с отчайващия Божо. Жеферсон е по-адекватен, ама дали ще направи хеттрик червени картони тоя полусезон, предстои да видим.
Вратаря ни... какво да кажа... Божката Митрев не е толкова зле, колкото го изкарвате бе хора :lol:

Майтапа настрана, ако дедо ви Роси излезе да пази резултата, ще ви разкажем играта и то сравнително лесно. Оставите ли ни топката, в общи линии знаем какво да правим с нея. Не знам и защо сте решили, че нямате качествени изпълнители в нападение, имате и още как, и е много важно да ги използвате. Това е и моята прогноза - ако не ни вкарате гол, няма да сте на финала. Ако вкарате, смятайте че сме приключили мача с 9 души - Каранга и Малинов ми се въртят като основни кандидати. Всичко опира до това ще вкарат ли сините гол, този мач 0:0 НЯМА да завърши.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Jordan1914 » 25 апр 2018 15:28

Сега прочетох в спортал,че майката на Каранга е починала(лека й пръст)!Нека днес преди всичко бъдем хора и няма маймунски звуци и подобни! :(

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот Neron » 25 апр 2018 15:31

Паля свещи Вутов да е резерва.
От последните им мачове е ясно, че имат силички за 60 максимум 70 минути. Трябва да ги разиграваме и морим. В никакъв случай не трябва да ги оставяме в началото да си правят каквото поискат по подобие на последния мач.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

vvessel
Мнения: 4288
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот vvessel » 25 апр 2018 15:43

Парадокса е, че бием като "гости" първия мач и сме в по-неизгодана позиция отколкото, ако бяхме били като "домакини". Сега при 3:1 отпадаме, докато ако го играехме гости - продължаваме. Изобщо дори да вкараме гол, това няма да повлияе особено на развитието на мача, защото те гонят 3. Виж ако вкараме 2 , това би ги деморализирало, но кога Левски е вкарвал 2 гола първото полувреме вече не помня. Май срещу Септември. Изхождайки от тази логика се притеснявам да не играем за 0:0 и да стане някой сакатлък като предния мач. Иначе мача би трябвало да е точно по специалността на Роси - отзад 0:0 , напред - квото стане. Затова си мисля , че сърбина в тоя мач няма да ни липсва много, защото той в офанзивен план е фактор. В дефанзивен е проблемен и ако на тая зона се обърне внимание, не би трябвало да имаме проблем по крилата. И най-важното е нашите да не се поддават на провокации, защото ще има много от оранжевите. Още повече, че си идват със съдията и ще има ,надявам се, тънко подпиране. Дано не стане дебело, че мача наистина може и да не завърши.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот TristaNNN » 25 апр 2018 16:02

dafquezz написа:Голям мач идва, колеги, сега гледах групата на нашите, и виждам два възможни развоя - или ще берете големи ядове, или нашите "интелектуалци" ще се поддадат на нервите и тогава всичко ще протече много спокойно за вас.
Средната ни линия е налице - и Малинов, и Пинто, Лое, Тиаго и Алберг - треньор да си, да се чудиш кой да пуснеш и кой да почива. Лично аз залагам на Пинто-Малинов в средата. Зад нападателя е пак труден избор - Тиаго или Алберг, или Бланко като скрита деветка, все са варианти.
По крилата Енрике, Десподов и Джеси са налични. Не знам последните двама доколко са възстановени, но ако поне единия е на 100% няма да ви е лесен мача.
Напред Каранга е ясен, може да го иронизирате колкото искате, но класата му е безспорна. Просто е малко тъп, и под малко разбирайте доста, затова представянето му може да варира от това да не пипне топка и да излети с червен картон, до това да ви ушие 2-3 пъти на ходом... и да излети с червен картон :lol: . И все пак, ако ви създадем главоболия в тоя мач, ще бъде от крилата, там хората ни са наистина класни.
Защитата ни не е за коментар, там където пипнеш се пропуква, нужно е само да имате желание да нападате. Ако играе Манолев на бека, общо взето ни приключват всякакви шансове за обрат. Чорбаджийски е тъжна картинка, Бодура изглежда ОК просто защото го сравняваме с отчайващия Божо. Жеферсон е по-адекватен, ама дали ще направи хеттрик червени картони тоя полусезон, предстои да видим.
Вратаря ни... какво да кажа... Божката Митрев не е толкова зле, колкото го изкарвате бе хора :lol:

Майтапа настрана, ако дедо ви Роси излезе да пази резултата, ще ви разкажем играта и то сравнително лесно. Оставите ли ни топката, в общи линии знаем какво да правим с нея. Не знам и защо сте решили, че нямате качествени изпълнители в нападение, имате и още как, и е много важно да ги използвате. Това е и моята прогноза - ако не ни вкарате гол, няма да сте на финала. Ако вкарате, смятайте че сме приключили мача с 9 души - Каранга и Малинов ми се въртят като основни кандидати. Всичко опира до това ще вкарат ли сините гол, този мач 0:0 НЯМА да завърши.

Искам най-напред да те похваля за поредния хубав и коректен коментар в нашия подфорум! Абсолютно съм съгласен с теб, че мачът няма да завърши с нулево равенство, просто наистина, като погледнеш с какви футболисти разполагат и двата отбора, това би било кощунство пред олтара на футбола. Аз бих си позволил малко да надградя над прогнозата ти и ще допълня, колкото и странно да звучи за такъв мач с по-особен заряд, че развоят на срещата ще зависи основно от това как ние ще подходим. Но да - тръгнем ли да пазим резултата сме дотам, макар че вашите, за да вкарат, ще трябва доста да ни понатиснат и ще каталясат в тази жега, неизбежно е просто, и като нищо ще ви върнем натиска второто, но при положение, че не поведете с повече от 1 гол, че тогава може доста неща да се объркат, най-вече психологически. Но не вярвам - Роси не е толкова неумен, а освен това вече имаше много поводи да ви разчете играта. Колкото до вашите крила - да, вероятно ще опитат да ни тормозят, но малко ще пооголят фланговете (направи ми впечатление, че бековете ви често активно ги дублират), а Паулиньов и Обертанов само това ще чакат. По-скоро прогнозирам здрава касапска битка и много картони в центъра, като очаквам там да вкараме трима души - Нашиментов, Тиамов и Прохазков/Панайотов. През второто полувреме на миналия мач се видя, че това е много успешен и резултатен ход за нас, а спечелим ли центъра, ще имаме свободата да организираме каквито щем атаки, вероятно с едно наум за колебливите изяви на централните ви защитници. А вече се видя, че с центрирания от фланга в наказателното към тарана/дузпата сме много успешни - за справка 3 от 4-те ни гола в последните два мача паднаха така.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, ikar, Sstefanov и 28 госта