Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Gonzalez14
Мнения: 1
Регистриран на: 24 апр 2018 22:40

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Gonzalez14 » 25 апр 2018 00:15

Спор няма за дузпите и на Славия и на Ботев са ... 100% , особено тази на Ботев .
Диемаджиите са алеле майко с разположението на камерите и цялото отразяване на мача , особено на Васил Левски да не могат да си разположат камерите на правилните места , е аматьорска работа .
Мека казано не харесвам Ботев , но ВИ уважавам за това което направихте и се борихте за КЛУБА , визирам Миньо селския !!!
Борете се за стадиона , но вие си знаете най добре .
Пламен Димов , този полу сезон ви разката .... живи и здрави

п.п.
Колко и да е странно ;) познавам не малко количество слависти и меко казано ненавиждат Дебалата Свиня !

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Popokatepetal » 25 апр 2018 00:16

Speranza написа:Купата е за Левски , това е ясно. Въпроса беше да не е БотевЪ, защото няма как Левски и Ботев да се разберат във финален мач. Старата софийска дружба ще възтържествува за пореден път.

ПС: Левски - Ботев щеше да е страхотен финал ....


Същите простотии ги говорехте и през 2013 г. А после след мача един нямаше доблеста да се извини. Но разбира се, че няма как да бием Славия, освен ако не ни пуснат. Още не сме се класирали за финала, а някои хора вече напълниха гащите.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Viktor4o_Rs » 25 апр 2018 00:26

Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:
Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:Разбирам яда и претенциите на феновете на Ботев. Дузпата за Славия беше безспорна, недадената за Ботев - също. За (не)засадата на Стивън Петков - лесно е да говорим сега със стоп-кадри, само че страничния решава за секунда и такива грешки стават на почти всеки мач. ;) Друг е въпросът, че през цялото време Славия беше по-добрият отбор, искаше повече победата, а Ботев не показа нищо особено (въпреки че по форумите се начетох, че сте 2 класи над нас). Мисля, че щяхме да ви елиминираме и без съдиите, просто сте ни абонати за Купата.

Отново казвам - ощетени сте за недадената дузпа, факт. За свирената засада не мога да се съглася, че е било тенденциозно.

Момче, не ми говори за един мач, защото са два. Първият, ако не беше мухльото железов - падахте с 4,5,6 на 1. Така, че днес щеше да е протоколно, но...... радвайте се. На финала ще стискам и палците на краката да ви змажат съдиите, ако ще и мача на живота си да направят тези, които днес се радваха като малки еврейчета на палестинско погребение.


Първият мач имаше 3-4 спорни фала, които се дадоха в наша полза и това беше. ;) Наистина не разбрах какви са ви претенциите за мача в Коматево ? Ако сте толкова голяма работа и голяма класа, да си ни бяхте били с много - или може би нямаше и в Коматево засада на Стивън Петков ? Като сте такава голяма класа, да ни бяхте били и днес, а не да пазите резултат за 0:0. Както виждаш, достатъчно обективен съм, за да призная, че имаше чиста дузпа за вас. Иначе аз не съм знаел кой ще е съдия на мача и не ме интересува. Не съм фен и на Венци, ама хич. ;)

Що се отнася до финала и хората, които отсега ни предричат загуба - по-добре питайте левскарите какво стана, когато не брояха Славия за живи. Но този път се съмнявам да ни подценят, ако се класират, разбира се.


Или не разбираш от футбол или никога не си го играл освен в махалата. Няма да споря, защото няма смисъл. Както се казва. Кеф да ви е финала и рев да ви е след него. Пък аз после ще ти обеснявам как другите са били по добри. Не тъжи - скоро ще умре свинята и идват по добри игри. Дори и в по долна група. Там ви е мястото. Години наред ви нарежда с тото, но и това ще приключи скоро. Помни ми думите и после не мисли, защо никой не жалости за вас.


Знаеш ли какво, не е хубаво да кълнеш като циганка, защото не се знае кой по-бързо може да иде в долните групи. ;) Къде ще играе Славия трябва да ти е последна грижа, Славия ще я има със и без Венци. Разбрах, че си голям разбирач и си играл явно футбол на ниво поне Шампионска лига. Не се гордея, че не ви дадоха чиста дузпа, но с изключение на първите 20 минути в Коматево, не видях къде сте ни надиграли в двата мача. Както виждаш нито злорадствам, нито ви се подигравам, защото и аз съм се нагледал на мачове, в които Славия са били ощетявани и не е приятно. Истината е обаче, че правехте истерии в Коматево за всяко нарушение за нас. Спирам да се обяснявам, бях достатъчно ясен какво ми е мнението за мача. И мен ме е яд на съдията и нашите, защото вместо да ви пратим на заслужен резултат днес, се стигна дотам да се говори само за съдийството.
Изображение

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот terans » 25 апр 2018 00:33

Viktor4o_Rs написа:
Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:
Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:Разбирам яда и претенциите на феновете на Ботев. Дузпата за Славия беше безспорна, недадената за Ботев - също. За (не)засадата на Стивън Петков - лесно е да говорим сега със стоп-кадри, само че страничния решава за секунда и такива грешки стават на почти всеки мач. ;) Друг е въпросът, че през цялото време Славия беше по-добрият отбор, искаше повече победата, а Ботев не показа нищо особено (въпреки че по форумите се начетох, че сте 2 класи над нас). Мисля, че щяхме да ви елиминираме и без съдиите, просто сте ни абонати за Купата.

Отново казвам - ощетени сте за недадената дузпа, факт. За свирената засада не мога да се съглася, че е било тенденциозно.

Момче, не ми говори за един мач, защото са два. Първият, ако не беше мухльото железов - падахте с 4,5,6 на 1. Така, че днес щеше да е протоколно, но...... радвайте се. На финала ще стискам и палците на краката да ви змажат съдиите, ако ще и мача на живота си да направят тези, които днес се радваха като малки еврейчета на палестинско погребение.


Първият мач имаше 3-4 спорни фала, които се дадоха в наша полза и това беше. ;) Наистина не разбрах какви са ви претенциите за мача в Коматево ? Ако сте толкова голяма работа и голяма класа, да си ни бяхте били с много - или може би нямаше и в Коматево засада на Стивън Петков ? Като сте такава голяма класа, да ни бяхте били и днес, а не да пазите резултат за 0:0. Както виждаш, достатъчно обективен съм, за да призная, че имаше чиста дузпа за вас. Иначе аз не съм знаел кой ще е съдия на мача и не ме интересува. Не съм фен и на Венци, ама хич. ;)

Що се отнася до финала и хората, които отсега ни предричат загуба - по-добре питайте левскарите какво стана, когато не брояха Славия за живи. Но този път се съмнявам да ни подценят, ако се класират, разбира се.


Или не разбираш от футбол или никога не си го играл освен в махалата. Няма да споря, защото няма смисъл. Както се казва. Кеф да ви е финала и рев да ви е след него. Пък аз после ще ти обеснявам как другите са били по добри. Не тъжи - скоро ще умре свинята и идват по добри игри. Дори и в по долна група. Там ви е мястото. Години наред ви нарежда с тото, но и това ще приключи скоро. Помни ми думите и после не мисли, защо никой не жалости за вас.


Знаеш ли какво, не е хубаво да кълнеш като циганка, защото не се знае кой по-бързо може да иде в долните групи. ;) Къде ще играе Славия трябва да ти е последна грижа, Славия ще я има със и без Венци. Разбрах, че си голям разбирач и си играл явно футбол на ниво поне Шампионска лига. Не се гордея, че не ви дадоха чиста дузпа, но с изключение на първите 20 минути в Коматево, не видях къде сте ни надиграли в двата мача. Както виждаш нито злорадствам, нито ви се подигравам, защото и аз съм се нагледал на мачове, в които Славия са били ощетявани и не е приятно. Истината е обаче, че правехте истерии в Коматево за всяко нарушение за нас. Спирам да се обяснявам, бях достатъчно ясен какво ми е мнението за мача. И мен ме е яд на съдията и нашите, защото вместо да ви пратим на заслужен резултат днес, се стигна дотам да се говори само за съдийството.

И как по точно щяхте да ни пратите на резултат без съдийско рамо?????? :lol:

sky1
Мнения: 610
Регистриран на: 28 фев 2010 23:34
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот sky1 » 25 апр 2018 06:15

Viktor4o_Rs написа:
Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:
Show Must Go On написа:
Viktor4o_Rs написа:Разбирам яда и претенциите на феновете на Ботев. Дузпата за Славия беше безспорна, недадената за Ботев - също. За (не)засадата на Стивън Петков - лесно е да говорим сега със стоп-кадри, само че страничния решава за секунда и такива грешки стават на почти всеки мач. ;) Друг е въпросът, че през цялото време Славия беше по-добрият отбор, искаше повече победата, а Ботев не показа нищо особено (въпреки че по форумите се начетох, че сте 2 класи над нас). Мисля, че щяхме да ви елиминираме и без съдиите, просто сте ни абонати за Купата.

Отново казвам - ощетени сте за недадената дузпа, факт. За свирената засада не мога да се съглася, че е било тенденциозно.

Момче, не ми говори за един мач, защото са два. Първият, ако не беше мухльото железов - падахте с 4,5,6 на 1. Така, че днес щеше да е протоколно, но...... радвайте се. На финала ще стискам и палците на краката да ви змажат съдиите, ако ще и мача на живота си да направят тези, които днес се радваха като малки еврейчета на палестинско погребение.


Първият мач имаше 3-4 спорни фала, които се дадоха в наша полза и това беше. ;) Наистина не разбрах какви са ви претенциите за мача в Коматево ? Ако сте толкова голяма работа и голяма класа, да си ни бяхте били с много - или може би нямаше и в Коматево засада на Стивън Петков ? Като сте такава голяма класа, да ни бяхте били и днес, а не да пазите резултат за 0:0. Както виждаш, достатъчно обективен съм, за да призная, че имаше чиста дузпа за вас. Иначе аз не съм знаел кой ще е съдия на мача и не ме интересува. Не съм фен и на Венци, ама хич. ;)

Що се отнася до финала и хората, които отсега ни предричат загуба - по-добре питайте левскарите какво стана, когато не брояха Славия за живи. Но този път се съмнявам да ни подценят, ако се класират, разбира се.


Или не разбираш от футбол или никога не си го играл освен в махалата. Няма да споря, защото няма смисъл. Както се казва. Кеф да ви е финала и рев да ви е след него. Пък аз после ще ти обеснявам как другите са били по добри. Не тъжи - скоро ще умре свинята и идват по добри игри. Дори и в по долна група. Там ви е мястото. Години наред ви нарежда с тото, но и това ще приключи скоро. Помни ми думите и после не мисли, защо никой не жалости за вас.


Знаеш ли какво, не е хубаво да кълнеш като циганка, защото не се знае кой по-бързо може да иде в долните групи. ;) Къде ще играе Славия трябва да ти е последна грижа, Славия ще я има със и без Венци. Разбрах, че си голям разбирач и си играл явно футбол на ниво поне Шампионска лига. Не се гордея, че не ви дадоха чиста дузпа, но с изключение на първите 20 минути в Коматево, не видях къде сте ни надиграли в двата мача. Както виждаш нито злорадствам, нито ви се подигравам, защото и аз съм се нагледал на мачове, в които Славия са били ощетявани и не е приятно. Истината е обаче, че правехте истерии в Коматево за всяко нарушение за нас. Спирам да се обяснявам, бях достатъчно ясен какво ми е мнението за мача. И мен ме е яд на съдията и нашите, защото вместо да ви пратим на заслужен резултат днес, се стигна дотам да се говори само за съдийството.

Славия щели да ни пратят на заслужен резултат. Славия била ощетявана. Славия щяла да е има. Хахахах само като прочета тези 3 неща и ми става ясно колко неадекватни хора има. Толкова ли е трудно мъжката да се каже истината? Без значение дали е добра или лоша. Същия ощети Верея отново срещу Славия по същия начин. Но май думата МОРАЛ е чужда на феновете на Славия. Засада има ли-НЯМА. Дузпите идентични ли са-ДА. Е , кой кой е надиграл няма значение, когато фактите говорят.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 25 апр 2018 08:24

Вчера четох едно интервю на режисьора Николай Волев който казва-"в България опростачването е пълно има само 2-3%качествени хора които мъждукат сред останалите".Това си го спомних гледайки "интервюто"на Венци "Корема"заобиколен от младичките спортни"журналисти"!Отвратен съм!!!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Unforgiven_M » 25 апр 2018 10:01

popokutepetel написа:
Unforgiven_M написа:
popokutepetel написа:Имаше си засада и съдията я свири. Нямаше дузпа, а преиграване на Жълтия и правилно не беше отсъдена. Но викаш ако съдията не ви подкрепя значи е лош ;)

[offtopic]Ти що си толкова неадекватен? Футбол някога гледал ли си? Правилото за засада знаеш ли? Разлика между дузпата за Славия и недузпата за Ботев виждаш ли, след като двете положения са просто като 2 капки вода?
Или само провокираш? Я марш в леглото, че е късно вече...[/offtopic]


[offtopic]Когато нямаш какво да кажеш май е по-добре да си траеш. Айде ми кажи правилото за засада, че да те видим какъв си компетент. А що да има дузпа за Ботев, а да няма в началото на мача за Славия? Щот така искаш ;)[/offtopic]


[offtopic]Аре да се спреш! От целия форум само ти твърдиш, че има засада и че няма дузпа за Ботев! Всички са слепи, само ти много знаеш, така ли? Айде пък да не си толкова умен, стига се прави на интересен, смешен ставаш![/offtopic]

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Unforgiven_M » 25 апр 2018 10:05

Viktor4o_Rs написа:Отново казвам - ощетени сте за недадената дузпа, факт. За свирената засада не мога да се съглася, че е било тенденциозно.


Чудно е как други съдии успяват да свирят положения дето са на линия, а тук си има близо метър покриване на засадата и било казвате трудно да се прецени, защото ставало бързо... Който не може да си върши работата, например страничния съдия - да го пращат да си намира друга, която я може, а не след седмица пак да не вижда правилно.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот baltimore » 25 апр 2018 10:19

Бих казал, че всеки съдия в България е добър, но бих заменил думите "съдийска мафия" с ''БФС мафия". Чернодрешковците са просто изпълнители с по-малка вина, но все пак вина. Ако всички отбори които не участват в схеми започнат да си плащат за съдийски състав от чужбина, определено ще бъдат развалени доста сметки.

Жалко за Ботев, заслужаваха финала. Самата дума Славия е синоним на тото, схеми, венци и причие.

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот tinko » 25 апр 2018 10:30

popokutepetel написа:
sky1 написа:
saract написа:
terans написа:
saract написа:А за неотсъдената дузпа за Славия още в 3 минута защо мълчите?Това е истината - по една неотсъдена дузпа за двата отбора.

:lol: Я Виж пак положението.Племенникън на Урсула сам се спъна оплете си краката.

Да и малко го блъснаха в гръб

Шепата фенове на Славия да знаете, че рано или късно всяко зло се връща. Като след 5 години изпаднете тотално в миманса (сега сте полуживи) ще се смеем ние. Ние сме Ботев от Пловдив и ще надживеем и Ставров и Венци, както надживяхме сина му. Мъжко е да признеаш фактите без значение дали са в твоя полза, а не да се оправдаваш. Но както и да е.


Верно? Аз пък що си мислех, че сте Металик Сопот? :P


Аз пък съм баща ти! За справка питай майка си.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта