Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 24 апр 2018 15:11

Така е,финалите в Ловеч и Бургас като обстановка страшно ми харесаха :!:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2018 15:38

Майните да не се правят на много отворени в София, че Ушев се е поразбеснял след последните събития, та като нищо може да не се церемони много-много и ако се наложи, безцецремонно ще реши да въдвори ред с похватите от 90-те - юруш в сектора с палки горе. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот thresh » 24 апр 2018 16:41

bsz1916 написа:Освен чрез съдиите , БФС се застрахова срещу нежелани резултати и чрез домакинството . След като Левски загуби финала в Ловеч срещу Берое и в Бургас срещу Черно море , веднага бяха взети мерки и сега финалите се играят само в София . Така ако на финала се срещнат отбор от провинцията и от столицата , отборът от София ( независимо дали кореняк софиянец или " НАСКОРО ПРЕМЕСТИЛ СЕ " ) винаги ще е с предимство като домакин .


Пълни глупости си написал и дано го осъзнаваш. Нищо общо нямат загубените финали на Левски с преместването на финала в София. Левски, където и да играе финал за купата винаги ще се чувства домакин. Ако не вярваш пусни си последния финал от Бургас. Как пък в Англия не реват, че финала се играе в Лондон, при положение, че доста отбори от столицата винаги са потенциални финалисти? Имаме един национален стадион и на него трябва да се играе финала. Това е истината.

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот кристи3 » 24 апр 2018 17:04

thresh написа:
bsz1916 написа:Освен чрез съдиите , БФС се застрахова срещу нежелани резултати и чрез домакинството . След като Левски загуби финала в Ловеч срещу Берое и в Бургас срещу Черно море , веднага бяха взети мерки и сега финалите се играят само в София . Така ако на финала се срещнат отбор от провинцията и от столицата , отборът от София ( независимо дали кореняк софиянец или " НАСКОРО ПРЕМЕСТИЛ СЕ " ) винаги ще е с предимство като домакин .


Пълни глупости си написал и дано го осъзнаваш. Нищо общо нямат загубените финали на Левски с преместването на финала в София. Левски, където и да играе финал за купата винаги ще се чувства домакин. Ако не вярваш пусни си последния финал от Бургас. Как пък в Англия не реват, че финала се играе в Лондон, при положение, че доста отбори от столицата винаги са потенциални финалисти? Имаме един национален стадион и на него трябва да се играе финала. Това е истината.


Не съм съгласен. Финалът за КБ следва да може да се играе навсякъде в стрната, където има нужните условия. Това все пак е национална купа, а не столична. Колкото до примера от Англия - могат да се дадат дори повече такива в обратната посока - Испания, Италия, Германия - където финалите се играят в различни градове.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2018 17:20

кристи3 написа:Не съм съгласен. Финалът за КБ следва да може да се играе навсякъде в стрната, където има нужните условия. Това все пак е национална купа, а не столична. Колкото до примера от Англия - могат да се дадат дори повече такива в обратната посока - Испания, Италия, Германия - където финалите се играят в различни градове.

А, да бе ... Да се паднат на финала двете най-големи публики у нас - тези на Левски и на Ботев, па върви обяснявай на хилядите хора останали без билет, че в Бургас или в Ловеч, примерно, е чудесно да се играе такъв мач, понеже имало условия. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот Gonzalez1914 » 24 апр 2018 17:50

Сега последно ще ви "режат" ли или няма да ви "режат" ?

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот Sole » 24 апр 2018 18:18

quote="bsz1916"]
luxorus написа:Ще бъде интересно,пожелавам успех на Ботев и изобщо на всички тимове извън София срещу туморите,които съсипаха БГ футбола от София!

Нямам какво да добавя . Може би не само срещу тези от София , а и срещу НАСКОРО ПРЕМЕСТИЛИТЕ СЕ В СОФИЯ .[/quote]
+1913 !
Последна промяна от Sole на 24 апр 2018 18:24, променено общо 1 път.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот bsz1916 » 24 апр 2018 18:24

TristaNNN написа:
кристи3 написа:Не съм съгласен. Финалът за КБ следва да може да се играе навсякъде в стрната, където има нужните условия. Това все пак е национална купа, а не столична. Колкото до примера от Англия - могат да се дадат дори повече такива в обратната посока - Испания, Италия, Германия - където финалите се играят в различни градове.

А, да бе ... Да се паднат на финала двете най-големи публики у нас - тези на Левски и на Ботев, па върви обяснявай на хилядите хора останали без билет, че в Бургас или в Ловеч, примерно, е чудесно да се играе такъв мач, понеже имало условия. :roll:

Ама сериозно ли мислите че днес мач между 2 български отбора може да напълни стадионите в Бургас , Стара Загора или Русе ? И то при положение че нито един от двата отбора не е домакин . Това беше реално , но преди доста години .

Georgpetrov
Мнения: 41
Регистриран на: 26 окт 2016 23:20
Контакти:

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот Georgpetrov » 24 апр 2018 18:28

Тъпи,прости,генно комплексирани Майни,този тим на Славия даже и Загорчич да е съдия ,ако сте тим ги отвявате ;) Пък после ще видите магаре ..боб яде ли?!Миризливи запъртъци ,жалко че сте от красивия Пловдив! ;)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Изгаврите ли се с Ботев, няма да спрем крайните ни ядра да ви потърсят сметка!

Мнениеот sandi74 » 24 апр 2018 20:02

Дузпата беше 100% ама тоя вашият Димов е престъпник :idea: досега в толкова много мачове ви провали че не е истина.А Белия или нищо не разбира от футбол или е кьорав че не го гони от Ботев :idea:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта