Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Cheradonna » 19 апр 2018 00:07

W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Същото се отнася и за нас,не спечелихме заради пропуските в края на първото полувреме,ние имаме едно две слаби звена,докато вие сте тотална щета,зорлем ви правим отбор....Както казах много ниски са ви станали критериите за вашият отбор,може би вече сте свикнали с посредвеността и не ви прави впечатление,но....Радвате се на хикс срещу ЦСКА сякаш спечелихте шампионска лига,това е показателен факт....
Докато ние хикса го приемаме за загуба е тука ни е разликата и ние най вероятно ще отстраниме проблемите докато вие заблуждавайки се кви сте силни,нямате шансове за развитие,толкоз!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 19 апр 2018 00:10

d.milanov написа:
W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Пич, нали си бил съдия, защо на Митрев не му дадоха картон при дузпата?

Не знам, на вратари малко трудно дават за такива неща.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:11

W84me написа:Не знам, на вратари малко трудно дават за такива неща.

А трябваше ли да бъде изгонен Яблонски в две...три ситуации?Питам,все пак нали чета горе...бил си съдия.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Karpachev
Мнения: 27
Регистриран на: 18 апр 2018 23:35

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Karpachev » 19 апр 2018 00:13

Какви последни 20 минути бе, момче? :lol: :lol: Второто полувреме ви направихме да не знаете какво се случва. За отбор, който уж се бори за титлата бяхте комични, да не се изразявам по-грубо. Бъдете благодарни, че не ви бихме, даже че не ви качихме на разлика.
Черадона, вие го приемате като загуба, защото за вас наистина е загуба. Загубихте и последна надеждичка за титла (не, че някой нормален човек е очаквал да станете шампиони).

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 19 апр 2018 00:13

delqnski47 написа:
W84me написа:Не знам, на вратари малко трудно дават за такива неща.

А трябваше ли да бъде изгонен Яблонски в две...три ситуации?Питам,все пак нали чета горе...бил си съдия.

Не, абсурд. Последното "нарушение" където Яблонски със шпагат подаде на играч на Левски смяташ ли го?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 19 апр 2018 00:13

delqnski47 написа:
W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Не спечелихте,защото бехте умрели риби първото полувреме.То не става така - първото се гъзим и последните 20 минути юруш.Не става така тая работа.А и оня с надуваемата ланга имаше едно положение за 3:0,така че нещата можеха да заспят още тогава.

Ама чакай сега, не става с първите 10 минути от мача да се надяваш на нещо, а после да спиш. Не знам дали са били последните 20 минути, но изравнителния гол падна в 60 минута.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Cheradonna » 19 апр 2018 00:14

delqnski47 написа:
W84me написа:Не знам, на вратари малко трудно дават за такива неща.

А трябваше ли да бъде изгонен Яблонски в две...три ситуации?Питам,все пак нали чета горе...бил си съдия.


Незнае,не е видял ситуацията,Яблонски е грамаден и пречи на гледката. :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 19 апр 2018 00:15

Cheradonna написа:
Незнае,не е видял ситуацията,Яблонски е грамаден и пречи на гледката. :mrgreen:

Изобщо не знам за коя ситуация за гонене говорите, не е имало такива влизания след като получи жълт картон.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:16

W84me написа:
delqnski47 написа:
W84me написа:Не знам, на вратари малко трудно дават за такива неща.

А трябваше ли да бъде изгонен Яблонски в две...три ситуации?Питам,все пак нали чета горе...бил си съдия.

Не, абсурд. Последното "нарушение" където Яблонски със шпагат подаде на играч на Левски смяташ ли го?

Аха.
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ski-481394
А тука ''абсурд'' ли е.Нали сме ''европейци'' и даваме директни червени картони за лек удар отзад на противников играч,''както било в белите страни''.А в ''белите страни'' тук кво се дава,гусин съдия?
П.П. Аа,Вие май си легнахте.Извинявам се.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:22

W84me написа:Ама чакай сега, не става с първите 10 минути от мача да се надяваш на нещо, а после да спиш. Не знам дали са били последните 20 минути, но изравнителния гол падна в 60 минута.

Първите 10 минути какво е ставало?Вие 45 минути нямахте удар към вратата бе.Ние имахме 2 гола + 100 процентово положение на Каранга,както и положение на Тиаго.Засега за тези се сещам.Добавяме и факта,че имаше момент в който не излизахте от наказателното си поле.Пълна скръб бяхте тогава.Резултатът е закономерен.И колкото и да бяхте силни второто полувреме пак там имахме 1-2 положения.Вие първото абсолютно нищо нямахте.Така че кви са тия ''отърва се гмо-то''.Дрън дрън.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта