Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Elliah » 18 апр 2018 23:37

PFC Litex написа:
Elliah написа:Имате много сериозен, ама много сериозен кондиционен проблем. Този който е отговарял за кондицията и формата на играчите по време на подготовката, е много зле... Втория полусезон нямате нормално изигран мач след 70та минута. И с нас за купата и с лудите и сега пак. Даже и с Верея накрая едвам ходехте. Имате много контузени играчи. Днеска още 2 принудителни смени пак.
Там е разковничето.

Да не са сменили кондиционния треньор, за който пишеха, че е страхотен и т.н.?


Нямам идея... не ги следя толкова отблизо :)

Знам само, че за да имаш толкова контузени в радиус от 5-6 мача, всяко второ полувреме да правиш принудителни смени, а играчите ти да падат със схващания след 60-70та минута, значи някой здраво си е оплескал работата.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2018 23:46

Elliah написа:
PFC Litex написа:
Elliah написа:Имате много сериозен, ама много сериозен кондиционен проблем. Този който е отговарял за кондицията и формата на играчите по време на подготовката, е много зле... Втория полусезон нямате нормално изигран мач след 70та минута. И с нас за купата и с лудите и сега пак. Даже и с Верея накрая едвам ходехте. Имате много контузени играчи. Днеска още 2 принудителни смени пак.
Там е разковничето.

Да не са сменили кондиционния треньор, за който пишеха, че е страхотен и т.н.?


Нямам идея... не ги следя толкова отблизо :)

Знам само, че за да имаш толкова контузени в радиус от 5-6 мача, всяко второ полувреме да правиш принудителни смени, а играчите ти да падат със схващания след 60-70та минута, значи някой здраво си е оплескал работата.

Има нещо вярно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Cheradonna » 18 апр 2018 23:50

Мене друго ми хареса,още от мача на Левски с Лудогорец,как дедо Роси излезе с резерви за да съхрани титулярите си за мача с ЦСКА,толкова мощно се присмя на едни левскарчета пишещи тука за Литекси,и други такива,че повече няма накъде..... :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 18 апр 2018 23:53

Cheradonna написа:Мене друго ми хареса,още от мача на Левски с Лудогорец,как дедо Роси излезе с резерви за да съхрани титулярите си за мача с ЦСКА,толкова мощно се присмя на едни левскарчета пишещи тука за Литекси,и други такива,че повече няма накъде..... :mrgreen:

Е нали вие спестихте титулярите в първия мач за Купата... Е днес играха :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Cheradonna » 18 апр 2018 23:55

W84me написа:
Cheradonna написа:Мене друго ми хареса,още от мача на Левски с Лудогорец,как дедо Роси излезе с резерви за да съхрани титулярите си за мача с ЦСКА,толкова мощно се присмя на едни левскарчета пишещи тука за Литекси,и други такива,че повече няма накъде..... :mrgreen:

Е нали вие спестихте титулярите в първия мач за Купата... Е днес играха :mrgreen:

И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 18 апр 2018 23:56

Левски вкарали от първите си два удара, ами от кои удари поведоха домакините с 2:0? :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Karpachev
Мнения: 27
Регистриран на: 18 апр 2018 23:35

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Karpachev » 18 апр 2018 23:56

Уговорки, съдии.. Пак типичните стойчостоиловски неща. Реално днес, ако Неможката Митрев не беше направил супер смешна дузпа - нещата вероятно можеха да тръгнат в друга посока. Отделно пусна и лек гол в близкия си ъгъл, но и Енрике направи доста класен удар. Първото полувреме Левски беше трагичен, нищо общо с футбола. Но второто... Абсолютен терор. Отборът на ЦСКА-София беше смазан. Левски трябваше да спечели с поне 2 гола разлика, но нямаше късмет, а може би и класа. Паулиньо си правеше каквото си иска. Отборът на ЦСКА-София в защита не знаеше какво става, докато Левски нямаше нужда да се защитава. Слабакът Горанов беше най-добрият на терена.
Колкото до картоните на Жеферсон и Буш - бразилчето се опита абсолютно умишлено да контузи Буш. Топката му беше на единия крак, той реши да го изрита жестоко в другия, абсолютно безсмислено. А физическата ви подготовка - тотал щета. Не знам големият специалист от Стяуа какво прави, ама втори мач срещу вас виждам как второто футболистите ви едвам ходят.
Феновете на ЦСКА-София трябва да сте доволни от мача, можеше и трябваше да завърши много лошо за вас. Особено предвид, че Левски е на 20 точки от вас, редно е да се замислите. И с тая сателитна система от Берое, Верея и Ботев само се залъгвате, че сте много силни.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот W84me » 18 апр 2018 23:58

Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот d.milanov » 19 апр 2018 00:03

W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Пич, нали си бил съдия, защо на Митрев не му дадоха картон при дузпата?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:04

W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Не спечелихте,защото бехте умрели риби първото полувреме.То не става така - първото се гъзим и последните 20 минути юруш.Не става така тая работа.А и оня с надуваемата ланга имаше едно положение за 3:0,така че нещата можеха да заспят още тогава.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта