Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 13 апр 2018 22:06

Real написа:
paceto написа:Още един от лесните отбори в ШЛ за Реал Мадрид. 8-)

Ако трябва да съм честен - от трите варианта, този ме притесняваше най-малко.


Само, че последният път когато ни отстраниха баварците треньор им беше точно "старчето". :)
Сега ще видим дали ще успеем да си върнем за това отпадане.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 13 апр 2018 22:11

Furious_Monk написа: Мен ме притеснява лошото състояние на защитата, импотентното нападение, лошата концентрация в началото на мачовете, и на моменти слабата психика демонстрирана от Навас.

Всичко това е така... но в мачове, които смятаме за решени. Виж в Торино и в двата мача Пари сен Хелайфи как си бяхме и концентрирани, и потентни, и силни психически :)
Смятам, че Байерн е достатъчен дразнител, а и имаме пресничка обица, та едва ли бихме се разпуснали във втория мач, дори да сме ги изкъртили в първия. Освен това, мисля, че и Юве, и ПСХ имаха повече потенциал от баварците тази година. Та... нямаме повод за притеснение. По-скоро - очакване. Трепетно, но без страх.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 13 апр 2018 22:13

paceto написа:Само, че последният път когато ни отстраниха баварците треньор им беше точно "старчето". :)
Сега ще видим дали ще успеем да си върнем за това отпадане.


Вярно, но сега старчетата са повече, надявам се това да даде отражение :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 13 апр 2018 22:16

Този сезон по-скоро няма много поводи за спокойствие.

То е ясно, че ще се намерят аргументи в полза на оптимизма, но и двете крайности са дразнещи. Ще видим по време на срещите какво ще се случи, просто споменът от мача с Ювентус е още доста пресен, както и яда.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 13 апр 2018 22:24

Furious_Monk написа:Този сезон по-скоро няма много поводи за спокойствие.

То е ясно, че ще се намерят аргументи в полза на оптимизма, но и двете крайности са дразнещи. Ще видим по време на срещите какво ще се случи, просто споменът от мача с Ювентус е още доста пресен, както и яда.

Айде сега, да не таим лоши чувства... Аз мача го гледах с бутилка ром до креслото и не ми се видя толкова черен. Убихме ги направо, не знам как оттърваха погрома. И през цялото време бях убеден, че 0:1 не е проблем, обръщаме. 0:2, обръщаме. 0:3... няма нужда да обръщаме, но гол ще вкараме. Даже знаех, че ще е Бенатия нашия човек. Тоя колкото пъти съм го гледал - все им бърка по носовете, дърпа им ушите, рови им в гащите. Абе ръцете му работят два пъти повече от краката и осем пъти повече от главата по време на мач. Само се учудих, че с крак я завърши дузпата, очаквах още с лапите да срине хилавкия ни Лукас :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 13 апр 2018 22:37

Бутилката ром някак си не се връзва с гледането, асимилирането и точното приемане на информация. Сигурен ли си, че си гледал правилния мач... или че това което си гледал е било изобщо футболен двубой... :lol:

Иначе, след този мач, ако не бях спрял сериозното пиене, щях да го започна.

Пак добре,че след 3 на 0 си минал на вълна вкарваме гол, че иначе можеше действително да има обръщалка и да се мине в режим нежелано аристократично-деликатна каруцарка посока(псуване като висша проява на крайна любов)

П.П

Нали знаеш как псуват аристократите...

"При цялото ми уважение към тях, с дълбок и искрен поклон, отговарящ на името и възпитанието ми, тази вече ще посетя майката на поне няколко от игралите на терена. За да може да задоволя природни им нужди, по един крайно внимателен и романтичен начин. "
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 13 апр 2018 23:38

То онова отпадане от тях си беше доста драматично с дузпите, а начело ни беше Жозенцето. :)
Още ми е пред очите как беше коленичил при дузпите, ама тогава Роналдо и Рамос изпуснаха и май още някой, ама тези двете бяха най запомнящи най-вече тази на Рамосчо. :mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 13 апр 2018 23:44

На Рамос дузпата май е било кодирано съобщение към небесата. После съдбата го целуна на няколко пъти.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 14 апр 2018 01:41

Furious_Monk написа:Бутилката ром някак си не се връзва с гледането, асимилирането и точното приемане на информация. Сигурен ли си, че си гледал правилния мач... или че това което си гледал е било изобщо футболен двубой... :lol:

Караш ме да се замисля... Ама, да, правилния мач гледах. :)
И... казах, че имах бутилка до креслото, не че съм я изпил цялата. Оставих си и за полуфиналите. :lol:
Като цяло - добре си я асимилирах информацията, просто не се кахърях много. На рома дължа единствено това, че нито за момент не успях да повярвам в обрата. Май Джиджи и компания е трябвало да обърнат по 1-2 малки преди мача, че си бяха повярвали и после много боля...
(ъммм... май не трябва да се бъзикам с истинска футболна икона, но не го правя с лошо чувство, изключително уважавам Буфон, пък и Ювентус като клуб. )


Furious_Monk написа:П.П

Нали знаеш как псуват аристократите...

Е как? Аз самият съм потомствен такъв - винаги съм изключително възпитан (...и скромен), груба дума от мен няма да чуеш. Учудващо е колко банове съм отнесъл в най-различни форуми единствено и само заради аристократичния си изказ. В днешно време, ако не напсуваш хората брутално, недвусмислено и възможно най-овчарски - почват да си мислят, че имаш особено обидни,извратени и зловещи задни мисли.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 14 апр 2018 01:57

Като не може да промениш мястото и обстановката, променяш себе си, или търсиш обетованата земя. Хората се водят по мотото, най-добрата защита е атаката, но винаги ще си остане в сила "най-добрата защита е успешната".

Този новият сериал "Ужас" е доста увлекателен. По принцип не съм голям фен на такива мрачни и депресиращо брутално-агресивни филми, но човек трябва да оценява хубавите неща. Като във футбола - ограничиш ли интереса си само към определен стил на игра, то се лишаваш от удоволствието на другите.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта