Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Tiberius » 13 апр 2018 21:27

miro_rz написа:На финал сме с Олимпик Марсилия помнете ми думата !

Боя се, че всичко приключи за вас, Миро. Срещу Атлетико бихте имали шанс в един мач (на финал). В два мача срещу Атлетико... трудно, Миро. Мадридчани имат по-добър колектив, по-добри са като индивидуална класа, а и имат неудобен за вас стил на игра. Имат и повече опит и самочувствие. Чоло е доста тегав треньор (голям тактик е). Знае да извлича максимума от своя отбор. Арсен от своя стана не е това, което беше. Нещата във футбола много се промениха, а той от години тъпче на едно място. Имам добро мнение за него, като треньор, но в последните години сериозно деградира. Трябва да сте много ефективни, за да имате шанс срещу тях. :(
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 13 апр 2018 22:42

miro_rz написа:На финал сме с Олимпик Марсилия помнете ми думата !

Аз това само си го мисля,но няма да го казвам на глас ,да не разваля магията.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 13 апр 2018 22:46

За една бройка да се получи много тегава ситуация. Ако РБ Лайпциг беше отстранил Олимпик М. съм сигурен,че от УЕФА задължително щяха да ги разминат с РБ Залцбург и тогава трябваше само да се реши кой РБ ще играе с Арсенал и кой РБ с Атлетико. Но съдбата не пожела да си направи подобна шега.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 14 апр 2018 15:45

Ще започна да се оглеждам за билети за мача в Лион ! 8-)
Това лято си пожелавам за СК на Европа да изиграем с Ливърпул !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 15 апр 2018 17:02

И в мача със "Свраките" ,противниците ни вкарват голове, сякаш всичко е пълен майтап. Нашите футболисти подхождат напълно непрофесионално.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 15 апр 2018 23:20

Не гледах мача и май добре съм направил. Очертава се пряк бой с Бърнли за 6-тото място малко преди края на сезона. :oops:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 16 апр 2018 14:47

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Иначе относно снощната пародия, ако Арсенал беше клуб на място щеше да глоби абсолютно всички участвали футболисти и Венгер с 2 седмични заплати, за да възстанови на зрителите на стадиона сумата за билет, която са платили. А може би и да ги компенсира с още толкова, задето изтърпяха 2 часа в студа тази гавра насред Лондон. Принципно не е срамно да загубиш, но това снощи беше престъпно отношение от Арсенал, което можеше да донесе голямо унижение на клуба. За мен само Мкхитарян и донякъде Уилшър се понравиха с изявите си и се опитваха да правят нещо. Останалите бяха абсолютни дупки (без Оспина), като най-голяма критика трябва да понесат Холдинг, Чеймбърс, Иуоби и Уелбек - играчи, които за мен нямат място в Арсенал :!:

Това нещо за компенсацията за билетити си го мислех през цялото време на мача. Не съм чувал дали някъде има такава практика,но защо не. Иначе двойката Холдинг -Чембърс все повече ми напомнят на култовите герои Бийвъс и Бътхед.

Относно тези идеи за компенсациите,ето че стават нещата. И то не къде да е ,а в побратимения отбор на Монако.
https://gong.bg/football-sviat/francia/ ... izh-481021
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 17 апр 2018 16:33

https://gong.bg/football-sviat/shampion ... ola-481211
Очаквах подобна неприятна новина за Касорла. Ето ,че тя дойде. Жалко за един от най-добрите футболисти на Арсенал в последните години. :( Още по-жалко е ,че родните журналисти не го наричат по име а са му лепнали индианското "Контузен срещу Лудогорец". Това буквално ме вади от релси,като го прочета. :evil:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 апр 2018 21:35

Ще започна с темите отзад напред. Мачът с Нюкасъл го бях пуснал, но не го гледах съсредоточено. Чак в последните около 15 минути го следих внимателно. Още като видях състава и ми стана ясно, че този мач е в графата "отписани", естествено не е ясно по каква причина. Като цяло много слаба работа, накрая домакините изтърваха да направят победата си по-убедителна. Първият гол, който получихме за мен е вратарски (за кой ли път през сезона) - вратар на топ отбор (какъвто има претенции да е Арсенал) би трябвало да спаси това положение. Вторият гол беше повече от комичен...там думите са излишни.

Най-интересното е, че от началото на календарната година Арсенал има точно 0 (НУЛА :!: ) точки в гостуванията си от Висшата лига (5 поредни загуби) и е единственият отбор с това "невероятно" постижение. Няма да се учудя ако във всичките професионални дивизии няма друг такъв тим. Ако примерно бяхме гостували на Юнайтед, Ливърпул, Сити, Челси бихме могли да се оправдаваме с тежката програма или не знам си още какви фактори, но с изключение на гостуването на Тотнъм на "Уембли", останалите загуби са от мега грандовете Борнемут, Суонзи, Брайтън и Нюкасъл...При това в 3 от тези 4 мача Арсенал първи е отбелязал гол и след това е допуснал обрат...Е, какво повече да говорим. Очевидно е, че има супер сериозни психологически проблеми и нещата не вървят никак. Писал съм го много пъти и ще се повторя отново - всяка секунда с дъртия френски ***** начело на Арсенал е стъпка напред към посредствеността, която изобщо не е далеч. ВРЕМЕ Е ЗА ПРОМЯНА :!: :!: :!:
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 апр 2018 21:39

hydetoshi написа:
hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Иначе относно снощната пародия, ако Арсенал беше клуб на място щеше да глоби абсолютно всички участвали футболисти и Венгер с 2 седмични заплати, за да възстанови на зрителите на стадиона сумата за билет, която са платили. А може би и да ги компенсира с още толкова, задето изтърпяха 2 часа в студа тази гавра насред Лондон. Принципно не е срамно да загубиш, но това снощи беше престъпно отношение от Арсенал, което можеше да донесе голямо унижение на клуба. За мен само Мкхитарян и донякъде Уилшър се понравиха с изявите си и се опитваха да правят нещо. Останалите бяха абсолютни дупки (без Оспина), като най-голяма критика трябва да понесат Холдинг, Чеймбърс, Иуоби и Уелбек - играчи, които за мен нямат място в Арсенал :!:

Това нещо за компенсацията за билетити си го мислех през цялото време на мача. Не съм чувал дали някъде има такава практика,но защо не. Иначе двойката Холдинг -Чембърс все повече ми напомнят на култовите герои Бийвъс и Бътхед.

Относно тези идеи за компенсациите,ето че стават нещата. И то не къде да е ,а в побратимения отбор на Монако.
https://gong.bg/football-sviat/francia/ ... izh-481021


Толкова много провали сме изтърпяли като фенове, че дори и да загубим с 0:20, се съмнявам на някой мишок от т.нар. "ръководство" да му хрумне подобна идея.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта