Ювентус - Всичко около отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 05 апр 2018 17:52

Като цяло стояхме добре до първото полувреме.Изпуснахме няколко добри положения,но това се отнасяше и за еспаньолите.След този погром,който изпитахме на гърбът си,Марота и Аниели трябва да разберат най-накрая,че Шампионската Лига се печели с пари.Не може да се надиграваме с отбори,като Реал Мадрид,Барселона и Байерн със суперзвездите Асамоа,Де Шилио и четиридесетгодишна централна двойка защитници.Киелини имаше вина и при двата гола на Кристиано.При първият го изпусна,а при вторият...направо не ми се говори.Двамата с Бардзали вече не са,това което бяха...очевадно е ! Дано Алегри остане и през следващият сезон,а в този единствената ни утеха остана Италия...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот riddler » 05 апр 2018 19:21

Малко им трябваше на журналистите в Италия след загубата от Реал. Алегри бил казал на играчите, че си заминава през лятото, а шефовете са направили първи контакти с Анчелоти. :lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sardukar » 05 апр 2018 20:19

Хм, можем да ги бием в Мадрид!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 05 апр 2018 21:26

riddler написа:Малко им трябваше на журналистите в Италия след загубата от Реал. Алегри бил казал на играчите, че си заминава през лятото, а шефовете са направили първи контакти с Анчелоти. :lol:

Пепел ти на устата...пардон на клавиатурата.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 07 апр 2018 16:40

Куадрадо трябва да е първия пътник лятото. Ако трябва да съм честен, не знам и за какво го взехме.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 08 апр 2018 10:39

marchisio написа:Куадрадо трябва да е първия пътник лятото. Ако трябва да съм честен, не знам и за какво го взехме.

Верно ли е,че се подновяват договорите на Буфон и Бардзали...Между другото вчера се убедих за пореден път,че Счесни е супер прехвален...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 10 апр 2018 11:59

Поляка пази много добре, ама му спреха серията от мачове и е загубил форма, което е нормално.
Буфон мисля, че ще се откаже. Не е зле и Бардзали да спре, докато не е станал посмешище.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 12 апр 2018 16:00

Всичко лошо за нас тръгна в първия мач след досадната грешка на Киелини за 2:0 за Мадрид. При по-позитивен резултат за нас от първия мач, нямам съмнение, че щяхме да продължим напред. Голям мач снощи, дано само ръководството не си помисли, че сме супер добри. Имаме нужда от попълнения в защита и в халфовата линия. И то по възможност от световна класа, а не Спинацола и ннякое халфче от Аталанта.
Не е нормално да нямаме адекватен заместник на Пянич в отбора.
И пак за снощи - много ме е яд, че това е последния мач на Буфон в ШЛ. Извади всичко човека, ама просто не му е писано явно.
Гранде Юве!
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 13 апр 2018 09:56

marchisio написа:Всичко лошо за нас тръгна в първия мач след досадната грешка на Киелини за 2:0 за Мадрид. При по-позитивен резултат за нас от първия мач, нямам съмнение, че щяхме да продължим напред. Голям мач снощи, дано само ръководството не си помисли, че сме супер добри. Имаме нужда от попълнения в защита и в халфовата линия. И то по възможност от световна класа, а не Спинацола и ннякое халфче от Аталанта.
Не е нормално да нямаме адекватен заместник на Пянич в отбора.
И пак за снощи - много ме е яд, че това е последния мач на Буфон в ШЛ. Извади всичко човека, ама просто не му е писано явно.
Гранде Юве!

Да се надяваме,че все пак може и да остане още един сезон...
Аз за пореден път казвам,че е по-удачен вариант от Шчесни !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 15 апр 2018 20:35

С днешния мач Коста си заслужи вече на 100% трансфер за постоянно.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта