Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: двугърбия дългоушко

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 20:53

Странджата написа:Дружеството ли е собственик на отбора или отбора е собственик на дружеството. Ако фалира дружеството, ще остане ли правно отборът хикс, ако е част от предмета му на дейност и ако никой не го откупи. Ако друго дружество с подобен предмет на дейност си кръсти отбора хикс-тире зет, отборът хикс-тире зет отборът хикс ли е ( на фалиралото дружество). Ако следвам парадигмата на твоите примерите - като изчезнеш ти от този форум, ще останат ли твоите мъдрости? А ако се появи крокодил 3 и започне да ръси своите мъдрости, колко души ще ги припознаят като твои, защото са с подобно на твоите интелектуално качество?


Ти прочете ли какво си написал преди да го постнеш,тук един и същ човек закрива едно ЕИК и взима друго,но той си е същия човек,когато аз си сменя ЕИК -то мойте мъдрости пак ще си ги използвам аз и всички ще знаят ,че са на камилата 3 без значение ЕИК-то ми какво е,аз съм си аз.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: двугърбия дългоушко

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 20:56

Кашчей написа:
Странджата написа:Дружеството ли е собственик на отбора или отбора е собственик на дружеството. Ако фалира дружеството, ще остане ли правно отборът хикс, ако е част от предмета му на дейност и ако никой не го откупи. Ако друго дружество с подобен предмет на дейност си кръсти отбора хикс-тире зет, отборът хикс-тире зет отборът хикс ли е ( на фалиралото дружество). Ако следвам парадигмата на твоите примерите - като изчезнеш ти от този форум, ще останат ли твоите мъдрости? А ако се появи крокодил 3 и започне да ръси своите мъдрости, колко души ще ги припознаят като твои, защото са с подобно на твоите интелектуално качество?


Странджа, ти не разбираш-това е отборът на ЦСКА, но с нова фирма на управление. Така и не разбрахме, след като отборът може да си сменя произволно дружеството, което го администрира, защо им беше чак до Ловеч да ходят, а не си взеха за администриращо дружество Топлофикация или Софийска вода. Не пожелаха и Нове холдинг, не пожелаха и Ефбет, а точно и само Литекс-Ловеч. А приказката, че емблемата я бил купувал старият собственик на ЦСКА направо кърти. Не знаех, че фирмата "Ред енимълс" е била старият собственик на ЦСКА :mrgreen: :mrgreen:
Тия "гении" така и не разбраха, че ако няма дружество-няма и отбор със същото име. Били ЦСКА, обаче ще купуват активите на ЦСКА-тази логика ми е направо по-убийствена и от женска :mrgreen:


Ти наистина си много г....в собственик това е човека който движи фирмата ,а човекът който дава парите е Г.Ганчев,спри с тия тЪпотии,бива да си зле ама това е.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 20:58

Има една хубава поговорка„убии глупака с мълчание” ,това трябва да направим с вас плюещите по ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 21:58

kamilata3 написа:
1982 написа:
kamilata3 написа:Тук емблемата не се купува от някой случаен ,купува си се от стария собственик,затова ти говорят за правоприемственост,то е ясно ,че ако ти си направиш отбор и играеш на село и ЦСКА да го кръстиш все тая ще си си ЦСКА от твоето си село,когато феновете не са зад теб,стадиона не е твоя.


Нищо подобно - купува се от една куха фирма, не че и ще бъде купена де ...... тия 8 милиона ще се дадат, ама в някой друг живот ....


Ясно ти знаеш коя фирма каква е,а за парите ако се дадат ще се извиниш ли на всички армейци за глупостите които не си спрял да ръсиш.


Никакви глупости не ръся, всичко е факти, по глупостите сте вие ..... а фирмата всеки знае кога точно бе създадена, от кого и с каква цел. Също факти.

Литекс/ЦСКА-София го няма никъде около търга.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 22:00

GOLEADOR написа:Колко "ново е" това дружество?


Ми доста ново е, можеш и сам да провериш, документите не са секретни.

Виж, вие не сте ново дружество, вие сте Литекс Ловеч, пише ви го и на лиценза.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 16 мар 2018 22:12

1982 написа:
GOLEADOR написа:Колко "ново е" това дружество?


Ми доста ново е, можеш и сам да провериш, документите не са секретни.

Виж, вие не сте ново дружество, вие сте Литекс Ловеч, пише ви го и на лиценза.

И Дунав не са ново дружество,те са Дунав 2010, пише ви го и на лиценза.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 22:16

Дунав 2010 е ново дружество, създадено 2010-а в Русе, не е Черноломец Попово, преместен в Русе и кръстен Дунав-Русе (Дунав тире Русе) ....

Колко и да се напъваш, гнусотия, като вашата, няма никъде.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 16 мар 2018 22:22

1982 написа:Дунав 2010 е ново дружество, създадено 2010-а в Русе, не е Черноломец Попово, преместен в Русе и кръстен Дунав-Русе (Дунав тире Русе) ....

Колко и да се напъваш, гнусотия, като вашата, няма никъде.

А къде има гнусотия като вашата?Децата на фалиралия клуб да се обединят неформално с друг клуб и всичко пито платено!Ползваш си емблемата,базата,историята,абе всичко.И какво е оправданието,2010 били сравнително нов клуб , сякаш това дава право на русенци да не тръгнат на чисто от най-долните дивизии,а да се възродят директно от В група!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 22:56

Дунав 2010 не е тръгнал от В група, а от по-ниско, доколкото знам. Не смей да се сравняваш с тях, за вас бе създадено специално нова А група и бяха погазени законите, защото сте отборът на ГЕРБ.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 16 мар 2018 23:26

1982 написа:Дунав 2010 не е тръгнал от В група, а от по-ниско, доколкото знам. Не смей да се сравняваш с тях, за вас бе създадено специално нова А група и бяха погазени законите, защото сте отборът на ГЕРБ.

Бе колко сме отбора на ГЕРБ се видя от всички,ако бяхме такъв сега щяхме да сме на "Армията" без да плащаме наем,с издръжка поето от МО,с безброй държавни спонсори и нов сектор А на клубния стадион и най-важното - без фалит.А за кой бе създадена А група,при положение,че ГГ го клаха трима нискоразредни чиновници в БФС които отговаряха за аматьорската "В" група - отговор на този въпрос може да ти даде този който дава парите за правата на А група.
П.П.
Дунав 2010 не са тръгнали от В група,тръгна Дунав чиито лиценз използва фалиралия клуб!!!
Нали твърдеше,че сме Литекс,сега врътна палачинката и за теб сме нов отбор тръгнал от А група,така те искам.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта